Kuidas online kasiinos mängides võita?

Игры в казино

Üldlevinud arvamus on, et selleks, et kasiinos võita peab olema kasiino omanik. Tegelikult on asi siiski märksa positiivsem ning mõistlikult käitudes ning mõningaid soovitusi järgides on online kasiinos võita võimalik ka olles lihtsalt tavaline klient. 

Paljud mängijad ei jõua kunagi unistuseni võita online kasiinos. Selle asemel kogevad nad jätkuvalt pidevat kaotuste jada või ootamatuid võite ja pikemaid kaotuste perioode. Kuid reaalsus on, et ka online kasiinos saab oma kasumit suurendada. Peab lihtsalt kasutama õigeid strateegiaid. Kasiino.com annab mõned soovitused kuidas olla edukas mängija online kasiinos ja kuidas kasiinos võita.

Mängi parimates online kasiinodes

Enne mis tahes online kasiino lehel mängima asumist uuri järele mõned olulised andmed. Kontrolli online kasiino RTP protsenti (tagasimakse mängijale) ja väljamaksete teostamise kiirust ning seda, kas selle online kasiino mängud ühilduvad sinu seadmete ja internetiühenduse kiirusega. Lihtsam on online kasiino mugavuses veenduda enne sinna rahalise sissemakse tegemist, kui tegeleda ebamugavustega hiljem

Uuri, millised on sinu vajadustele vastavad parimad online kasiinod, lugedes Kasiino.com ülevaateid ja vaadates, kas teiste mängijate kommentaarid selle online kasiino kohta on positiivsed või negatiivsed. Kiire taustauuringu läbiviimine aitab sul leida mängimiseks parima online kasiino.

Leia mängud, kus maja eelis on kõige väiksem

Kasiinomängud liigitatakse peamiselt kaheks: puhtalt õnnemängud ja õnnel ning oskustel põhinevad mängud. Oluline on märkida, et kõik kasiinomängud põhinevad juhusel, kuna nende tulemused on juhuslikud. Veel üks erinevus, mis kasiinomänge lahutab on nende kasiino eelise suurus või võiduvõimalus.

Sa peaksid mängima ainult mänge, mis sulle meeldivad ja mille mängimist sa naudid. See aitab sul suurendada oma võiduvõimalusi selles konkreetses mängus, kuna mängimine on sinu jaoks lihtne.

Võta aega, et leida kasiinomängud ja nende panused, mis pakuvad ühe panuse kohta kõige madalamat kasiino eelist. Maja eelis on mõõdik, kui palju kasiino võite välja maksab võrreldes tegelike tõenäosustega. Näiteks slotikat puhul näitab seda protsenti RTP. Üldiselt on tavalistes kasiinodes lauamängud nagu Blackjack kõige madalama maja eelisega, kuid online kasiino puhul see loogika ei kehti ja pigem sõltub see konkreetse mängu valmistanud mängutootjast.

Ära kaota enesekontrolli ja ära suurenda järsult panuseid

Mõnikord satud juba kohe algusest peale kaotuste seeriale. Oluline on meeles pidada, et see on normaalne seda aeg-ajalt ikka juhtub. Kaotus ja võit käivad käsikäes ning emotsioonidesse laskumise asemel on oluline säilitada külma pead.

Ära kaota pead ja ära proovi kaotatut kohe kiiresti tagasi teenida suuremate panuste või suurema riskiga panuste abil. Nii on hoopis reaalsem, et suurendad veelgi miinust ja ühel hetkel leiad end palju suuremas kaotuses kui oleks oodanud. Halva õnne korral tunnista endale, et oled kaotuste seerias, aktsepteeri neid kaotusi mõistvalt ja ära kaota juurde rohkem, kui enne mängima asumist endale piiriks seadsid.

Heaks võimalused oma käitumist kontrollida on seadistada online kasiinos juba enne mängima asumist automaatsed kaotuste limiidid, millest üle online kasiino ei lase sul minna. Kui ühel hetkel see limiit täis saab, oled sunnitud tegema pausi ja see annab aega maha rahuneda ja hoopis paremas meeleolus tulevikus uuesti proovida. Võid enesekontrolliks määrata endale ka päevase, nädalase või igakuise sissemaksete limiidi online kasiinosse.

Väldi esimeste hulgas uute mängude mängimist 

Online kasiinod meelitavad oma kliente mängima uusi slotimänge. Muidugi võid neid mänge alguses proovida, kuid tea, et nende mängude puhul on RTP alguses natuke kehvem kui juba paljude poolt mängitud mängudel. See tuleb sellest, et uuel mängul pole veel kogutud piisavalt rahalisi vahendeid, et suuri võite välja maksta.  

Seega kui sulle just ei anta tasuta keerutusi uue mängu proovimiseks ära kohe torma uusi mänge proovima, vaid jätka vanade mängude mängimist ning proovi uusi mänge mõned nädalad ja kuud hiljem.

Võta endale parimad boonused

Ära kindlasti jäta tasuta raha kasutamata. Online kasiinod pakuvad erinevaid boonuseid, et sa just nende lehtedel kasiinomänge mängiksid. Sina aga võid rahulikult kõikides online kasiinodes erinevad pakkumised vastu võtta ja samal ajal jätkata samade mängude mängimist lihtsalt erinevas online kasiinos. Saadaval on palju erinevaid kasiinoboonuseid ja pakkumisi:

 • Registreerimisboonusega teenid kasiinosse registreerumisel mängimiseks tasuta krediiti;
 • Tervitusboonus on mõeldud uutele mängijatele, kes online kasiinodes saavad esmakordsel mängimisel tasuta krediiti;
 • Sissemakseboonus antakse online kasiinos täiendava boonusena kontole, kui mängija teeb kindlaksmääratud summa eest sissemakse;
 • Ilma sissemakseta boonust annavad online kasiinod mängijatele lisakrediidina, hoolimata sellest, kas nad on rahalise sissemakse teinud või mitte;
 • Tasuta boonuseid saab aeg-ajalt teenida läbi tasuta keerutuste kasiinomängudes ja nende keerutuste võidud kantakse pärisrahana kontole;
 • Kui sõber aktsepteerib sinu kutse online kasiinosse, saad mõnes online kasiinos sõbraboonuse ehk tasuta krediiti;
 • Lojaalsusboonused saad kui oled mõnda aega mõnes online kasiinos mänginud ja see premeerib sind pühendunud mängu eest täiendava krediidi või tasuta mänguvoorudega.

Lisaks on praktiliselt kõigis online kasiinodes erinevad kampaaniad ja kui üks neist lõpeb, siis teine on kohe algamas. Seega kõigist neist boonustest ja kampaaniatest tasub kindlasti osa võtta, sest tegemist on lihtsalt täiendava väärtusega igale eurole ja sendile, mida sa online kasiinos mängimiseks kulutad. 

Nii on tihti võimalik olukord, kus puhtalt mängimisest on kontol küll väike miinus, aga arvestades saadud boonuseid on võrreldes online kasiinosse sooritatud sissemaksetega tulemuseks korralik kasum, mille saab rahulikult oma pangakontole välja maksta.

Õpi selgeks kasiinomängude strateegiad

Strateegiamängud on kasiinos tihti nagu pokkeri mängimine teiste mängijate vastu. Nutikamad mängijad, kes teavad, kuidas oma rahalist saldot hallata ja mis panuseid õigel hetkel teha võidavad vähem informeeritud mängijaid. Pärisraha eest strateegiamängu mängides ei saa kunagi olla liiga palju teadmisi.

Allpool leiad üksikasjaliku loetelu parimatest online kasiino soovitustest kasiinomängudega võitmiseks. Need näpunäited aitavad sul panuseid maksimeerida ja annavad üldiselt tasuvama mängukogemuse online kasiinos mängides.

 • Mõista mängureegleid ja eesmärke;
 • Vali mängud, mis võimaldavad sul mängida diileriga üks ühele;
 • Kasuta slotikates maksimaalselt võiduliine;
 • Õpi selgeks parimaid mänguviisid; 
 • Järgi aga alati ka oma põhistrateegiat;
 • Osale kasiino turniiridel.

Pea meeles, et mitte kõik mängud ei sobi strateegiate kasutamise jaoks. “Juhuslik” tähendab sisuliselt “mustrit pole”. Strateegiatel on mõte ainult siis, kui on olemas mustrid või teadaolevad statistilised eelised.

On neid, kes kasutavad ruletis mängimisel Martingale`i strateegiat panustades punasele või mustale, aga eriti online kasiinos peaks sellega olema ettevaatlik, sest pikad kaotusteseeriad on üsna tavalised.

Mängi online kasiinos ainult oma võimaluste piires

Online kasiinod pakuvad mängijatele mitmeid võimalusi oma mängukogemuse parandamiseks ja panuse suurendamiseks, näiteks turniiride või detailsete mitme võiduliiniga mänguautomaatide kaudu. Ehkki suurte jackpotide peale mängimine on ahvatlev, pead kõigepealt teadma oma oskuste ja kogemuste piire. Suuremad panused tähendavad suuremat survet ja uued mängijad võivad olla eriti vastuvõtlikud erinevatele eksimustele, mida kogenud mängijad teavad vältida.

Määra oma mängimise sessioonile võidu- ja kaotuselimiit ja pea neist kinni. Need hoiavad sind mugavas tsoonis ja tagavad meelerahu, selle asemel, et tekitada liigset stressi ja muuta meeldiv kogemus ebaproportsionaalselt negatiivseks.

Ära tarbi mängimise ajal alkoholi

Kui mängid päris raha võitmise eesmärgil väldi hasartmängude mängimise ajal alkoholi joomist. Sa pead olema tähelepanelik ja valmis tegema parimaid valikuid. Alkohol vähendab keskendumist, lükkab kaugemal piire ja võib mõjutada sind võtma suuremaid riske, mida sa muidu selge peaga ei teeks. 

Just nimelt sel põhjusel annavad Las Vegase kasiinod mängijatele alkoholi soodsa hinnaga. Ja tegelikult kehtivad samad põhjused alkoholi tarbimise vältimiseks ka kodustes tingimustes.

Kasuta demo versioone tasuta mängude proovimiseks

Parimad online kasiinod pakuvad mängijatele võimalust tasuta proovida kasiinomänge, enne pärisraha mängu panemist. Mängud toimivad samamoodi nagu päriselt lihtsalt mängija enda raha asemel kasutatakse virtuaalset saldot.

Mängude kujundus, väljamaksed ja funktsioonid on sama mis pärisraha mängude puhul. Demo versioonide mängimine pakub mängijatele puhkust pärisrahaga mängimise pingelisusest ja võimalust enne päris raha mängimist oskusi lihvida või mõnda uut mängu proovida, saamaks teadmine sellest kuidas võita kasiinos.

Leia endale sobivaim maksemeetod

Online kasiino valimisel tasub uurida nende pakutavaid maksemeetodeid. Mõned pakuvad mängijatele paremaid boonuseid või väiksemaid väljamakse tasusid teatud tüüpi maksete, näiteks krüptoraha puhul. Muud maksemeetodid, näiteks pangaülekanne, võivad võtta kauem aega ja tuua kaasa online kasiinode väljamakse teenustasu. Vali online kasiino, mis pakub sulle ja sinu võitudele kõige soodsamaid tingimusi.

Oska õigel ajal loobuda

Kui mängija satub online kasiinos mängides võiduseeriale on tal alati ahvatlus jätkata panustamist lootuses veelgi rohkem võita. See on üsna tavaline lõks, mille ohvriks paljud mängijad langevad, kuna on tõenäolisem, et nad kaotavad pikas perspektiivis just äsja võidetud raha. Pane paika eelarve ja pea sellest kinni eriti siis kui saavutad alselt eesmärgiga paika pandud summa.

Kas slotimängude mängimisega on üldse võimalik kasumit saada?

Loomulikult on! Ehkki tuhandete ja miljonite mänguvoorude peale väljastavad mänguautomaadid vahemikus 94-98% mängijate poolt panustatud summadest ei tähenda see lühemas perioodis midagi. Alati on olemas neid, kes võidavad rohkem kui kaotavad ja igaüks meist võib olla see õnneseen.

Ma ei usalda slotimänge aga tahaksin kasiinos ikkagi mängida. Mida teha?

Kõik Eesti suurimad online kasiinod pakuvad ka live kasiinos mängimise võimalust. Tegemist on nii vahetu kasiino kogemusega kui võimalik. Kasiino otsestuudiost tuleb otsepilt ja kaardid jagatakse mängijatele diileri käe läbi nagu päris kasiinos. Arvutiprogrammid siin tulemusi ei otsusta.

Kas ma võin samal ajal mängida mitmes online kasiinos?

Jah. Tegelikult on see isegi soovitatav, sest erinevad online kasiinod pakuvad erinevaid mänge ja mõistlik on nende kõigi puhul ära kasutada boonused ja pakkumised, et online kasiinos mängimisest veelgi rohkem tulu teenida.

Kuidas ma saan olla kindel oma raha turvalisuses?

Eestis tegutsevad online kasiinod peavad oma tegevuseks omama Eesti Maksu- ja Tolliameti litsentsi. Seda litsentsi ei väljastata lihtsalt niisama, vaid alles peale põhjalikku protsessi, mille käigus saadakse veendumus, et tegemist on usaldusväärse ettevõttega, kus klientide raha on kaitstud ja ausad mängu granateeritud.

Kokkuvõtteks

Internetis hasartmängude mängimiseks on mitu võimalust, kuid võitmiseks pead kasutama õigeid näpunäiteid ja strateegiaid. Isegi kui mängid mängu, mis põhineb õnnel ja/või millel on madal kasiino eelis, vajad siiski oma võimaluste maksimeerimiseks head strateegiat.

Kui aga tead kõiki maailma parimaid soovitusi, kuid ei suuda oma panuseid kontrollida, võid leida end pidevalt oma võite ära kaotamas ja raiskamas. Hoia kindlat eelarvet ja mänguaega ning ükskõik mida iganes sa ka ei teeks, ära kunagi ürita oma kaotusi kiiresti tagasi teenida panuseid ja riske suurendades.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.