Mis on Bitcoini kasiinod?

krüpto kasiinod

Bitcoin on viimastel aastatel olnud kuum teema ja see on jõudnud tänu pidevatele uudistele ka paljude teadvusesse. Tegemist on kõige tuntuma digitaalse raha ehk krüptovaluutaga, mis on krüptovaluutade turgudel päris vabalt kaubeldav. Paljud inimesed, kes isegi ei oma konkreetseid teadmisi investeerimisest, kuid kes hindavad anonüümsust ja usuvad Bitcoini tulevikku, on valinud just selle krüptovaluuta oma tehingute tegemiseks.

Bitcoini kasiinod pole ammu enam midagi uut ja ka Eestis on võimalik täiesti seaduslikult Bitcoiniga kasiinos oma õnne proovile panna. Vaatamegi lähemalt miks Bitcoin ja Bitcoini kasiinod koguvad järjest populaarsust ja kuidas Eestis Bitcoini kasiinos mängida.

Bitcoini kasutamine Eesti kasiinodes

Kõige tuntum ja Eestis ka ametlikku tegutsemisluba omav kasiino, mis pakub maksevahendina krüptovaluutat on Tonybet.

TonyBet
  • Tervitusboonus
    1000 tasuta spinni
  • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!

Siiski on ka Eesti mängijatel veidi loomingulisust kasutades võimalik Bitcoini abil edukalt arveldada. Märksõnadeks on siin Skrill ja Neteller, mis mõlemad pakuvad võimalust teha oma online rahakotti sissemakset kasutades Bitcoini. See tähendab, et Bitcoini rahakoti olemasolu korral on kõige lihtsam moodus see kanda oma Skrilli (või Netelleri) kontole ja sealt juba edasi online kasiinosse. Neid kahte online rahakotti aktsepteerivad maksevahendina juba enamus online kasiinosid.

Skrill ja Neteller pakuvad ise ka võimalust kontol Bitcoini ja teisi krüptovaluutasid hoiustada ja vabalt valitud hetkel neid juurde osta või müüa

Tänu sellele on Bitcoini kasiinos kasutamine praktiliselt võimalik igas Eesti online kasiinos ning hiljem kogu protsessi tagurpidi tehes muuta kasiinos saadud võidud taas Bitcoinideks oma Bitcoini rahakotis.

Mis iseloomustab ja eristab Bitcoini kasiinosid?

Kui Bitcoini kasiinost pärast edukat (või halva õnne korral ebaõnnestunud) panustamist raha lihtsalt välja võtta, toimib enamik Bitcoini kasiinosid sarnaselt “traditsioonilistele” raha kontole maksmise meetoditega kasiinodega.

bitcoin payment

Neile, kes soovivad Bitcoini kasiino võimalusi kasutada, pakuvad Bitcoini kasiinod tavaliselt maksete tegemist Bitcoinides ettevõttesisese rahakoti abil, millele kasutajad saavad siis oma Bitcoinid üle kanda.

Mõned online kasiinod pakuvad slotikate auhindadena ka meeletuid Bitcoini jackpotte, kus mängijad võivad võita summasid, mis ületavad isegi 500 BTC. Sõltuvalt Bitcoini hetke turuhinnast tähendab see eurodes summasid isegi kuni 5 miljonit eurot.

Kui kasiinos mängimine on edukas saab kasutaja võidetud raha tagasi kanda oma kasiino sisesesse rahakotti. Sealt võib mängija soovi korral Bitcoini kasiinost teha ülekande oma enda isiklikku Bitcoini rahakotti. Kahjuks rakendavad enamus kasiinosid aga Bitcoini makse tegemisel teenustasusid ja väljamaksel on tavaliselt ka teatud summaline limiit. On hea mõte enne mängimist igaks juhuks põhjalikult läbi lugeda Bitcoini kasiino maksete tegemise tingimused.

Miks on Bitcoini kasiinod nii populaarsed?

Alates Bitcoini ilmumisest on krüptovaluutad leidnud online kasiinodes suure poolehoidu tänu oma anonüümsusele ja hõlpsale maksete tegemise võimalustele. Samal põhjusel on online kasiinod üle kogu maailma hakanud kiiresti oma maksevaluutana kasutama ka erinevaid krüptovaluutasid, et pääseda riikide regulatiivsetest otsustest.

Järjest enam online kasiinosid aktsepteerivad Bitcoini kasiinosse sissemakse tegemisel, sest nad on jõudnud veendumusele, et paljud mängijad eelistavad pigem Bitcoini hinna ebastabiilsusega kaasnevat riski, kui pankade ja teiste finantsasutuste pidevat jälgimist ja tähelepanu, mida kasutatakse eriti just nende puhul, kes mängivad internetis kasiinomänge.

Mõnel juhul on Bitcoini kasiinod reklaaminud välja ka suuremaid jackpotted, mida võimaldavad maksta suuremad kasumid, arvestades, et nende tegutsemiskulud võivad olla tavakasiinodega võrreldes märkimisväärselt madalamad.

Bitcoini püsiva populaarsuse kõige olulisem tegur on aga võib-olla hoopis see, et kasutaja kasumit või kahjumit ei saa oma olemuselt maksustada, kui seda pole juriidilisele isikule deklareeritud. Kuivõrd Bitcoin on täiesti anonüümne siis on enamus riikides tegemist jätkuvalt nii öelda “halli alaga”, mis võimaldab nii Bitcoini kasiinodel kui ka mängijatel väiksemate maksude pealt oma kasumit optimeerida.

Väidetavalt ei pruugi Bitcoini kasiinode tulevik olla rangelt ainult Bitcoini kui virtuaalse valuuta päralt. Populaarsust on kogumas ka paljud muud krüptorahad nagu Ethereum, Monero või Zcash, mis mitmekesistab tulevikku veelgi enam.

Millele krüptovaluutasid aktsepteerivates kasiinodes tähelepanu pöörata?

Mängude valik

Sõltumata sellest, millist valuutat sa kasutad on enamiku mängijate jaoks kõige olulisem siiski see, et mängude kvaliteet oleks suurepärane. See on lõpuks ikkagi meelelahutus ja online kasiinos peaksid olemas olema sinu lemmikmängud.

Klienditugi

Krüptovaluuta kasutamisel on palju eeliseid, kuid protsessi kohta võib tekkida ka palju küsimusi. Siin tuleb mängu suurepärane klienditugi, kes on valmis aitama. Kuna kasiinod on avatud ööpäevaringselt on oluline, et klienditugi oleks reaalajas saadaval vestluse või telefoni teel.

Nutiseadmetega ühilduvus

Täpselt sama kriitiline kui võimalus pakkuda krüptovaluutas mängimist on võimalus mängida neid mänge telefonist või tahvelarvutist.

Need on vast kõige olulisemad tingimused, millele tähelepanu pöörata aga loomulikult peab kasiino kuhu oma sissemakse teed vastama ka kõigile teistele olulistele kriteeriumitele sõltumata sellest, millist maksemeetodit sa kasutad.

Miks kasutada mängimiseks krüptovaluutat?

Kuna krüptovaluuta on populaarsemaks muutunud, küsivad paljud inimesed, miks nad peaksid just krüptoraha sissemakseks kasutama. Põhjuseid on palju, kuid siin on kaks olulisemat.

Turvalisus

Kui teed krüptovaluutas sissemakse on selle kohta olemas register, mida peetakse kogu maailmas. See raskendab vastuvõtval osapoolel (antud juhul kasiino operaatoril) petmist, sest alati on olemas digitaalne jälg, kuhu su raha on liikunud.

Vahetuskurss

Kui sinu Bitcoin konverteeritakse kasiinos mängimiseks tavavaluutaks, võib operaator nõuda selle eest väikest tasu. Seetõttu tasub eelistada kasiinosid, kus saab mängudes otse Bitcoiniga panuseid teha.

Kuidas kasiinos krüptovaluutaga mängida

Oled leidnud endale sobiva krüptovaluutas mängimist pakkuva online kasiino. Soovid nüüd seal mängida. Toimi järgmiselt:

  • Ava krüptovaluuta rahakott

See on esimene samm, mille pead tegema. Võib-olla on sul juba rahakott olemas, sel juhul võid paar esimest sammu vahele jätta. Kui oled aga uus võid valida paljude digitaalsete rahakottide hulgast.

  • Osta münte

Krüptovaluutas sissemakse tegemiseks ja mängimiseks peavad sul olema mõned mündid! Saad neid osta traditsioonilise valuutaga nii nagu ostaksid veebist midagi muud.

  • Vali leht, kus mängida

Nüüd, kui mündid on olemas on aeg leida koht, kus neid kasutada. Peamine on otsida veebileht, mis pakub mänge, mida soovite mängida: kasiino, spordiennustus, pokker, bingo jne.

  • Tee sissemakse

Tehing ei võta üldse kaua aega, eriti kuna paljud lehed annavad sulle krediiti seniks kuni tehing kinnitatakse.

  • Vali mäng ja naudi

Oledki mängimiseks valmis! Otsi mäng, mida soovid mängida, vali laud ja panuste tase. Sealt edasi on mängimine täpselt samasugune, mis mõne muu valuutaga mängides. 

Kui mängid krüptovaluutas, pead arvestama ka valuuta vahetuskursiga kui soovid mingil hetkel krüptovaluutat tavavaluutaks tagasi vahetada.

Kokkuvõte Krüptoraha kasiinos kasutamisest

Suured pangad ja muud finantsasutused ja paljuski ka riigid ei taha seda küll tunnistada, kuid ilmselt on Bitcoini tähtsus tulevikus veel palju suurem kui ta on täna. Anonüümsus, mida inimesed tunnevad, et pangad neilt röövivad on just see, mida Bitcoin inimestele tagasi annab. Just online kasiinodes on see anonüümsus ehk kõige olulisem.

Ka Eestis ja eestlaste jaoks on Bitcoini kasiinos maksevahendina kasutamine võimalik. Otseselt küll hetkel mitte, kuid läbi oma Skrilli ja Netelleri kontode saab Bitcoini vabalt konverteerida vabalt valitud valuutaks ja teha makse seejärel kasiinosse. Ilmselt on vaid aja küsimus kui Bitcoin ja teised krüptovaluutad on maksevahendina ka otseselt Eestis tegutsevates online kasiinodes taas saadaval.