Sissemakseboonused

Tihti on kasiino mängude sõpradel peamiseks sooviks uue konto tegemisel saada väga soodsat boonust oma esimesele sissemaksele. See aitab juba enne mängima asumist oma kontot kasvatada märkimisväärse summa võrra ja suurendada sellega tõenäosust, et peale läbimängimise tingimuste täitmist on kontol kopsakas kasum. Vaatame lähemalt, mis on sissemakseboonus, kuidas seda saada ja mida täpsemalt silmas pidada.

Kasiino
Tervitusboonus
Hinnang
1
reiting
Tervitusboonus 1000 tasuta spinni

| Kehtivad reeglid ja tingimused

2
reiting
Tervitusboonus 150% kuni 600 € + 400 tasuta spinni

| Kehtivad reeglid ja tingimused

3
reiting
Tervitusboonus 100% kuni 600 €

| Kehtivad reeglid ja tingimused

4
reiting
Tervitusboonus 100% kuni 600€

| Kehtivad reeglid ja tingimused

5
reiting
Tervitusboonus 450% kuni 6000€ + 325 tasuta spinni

| Kehtivad reeglid ja tingimused

6
reiting
Tervitusboonus Kasiino tervituspakett kuni 1200€ + 220 tasuta spinni

| Kehtivad reeglid ja tingimused

7
reiting
Tervitusboonus 100% kuni 1000€ + 50 tasuta spinni

Only players above 18 are permitted to play our games. Website supports responsible gaming and warns that gambling can be addictive, so Coco Loco Holdings N.V. encourages you to play responsibly. | Kehtivad reeglid ja tingimused

8
reiting
Tervitusboonus 100% kuni 200€

| Kehtivad reeglid ja tingimused

9
reiting
Tervitusboonus 1000€
10
reiting
Tervitusboonus 100€ + 100 tasuta spinni

| Kehtivad reeglid ja tingimused

Mis on sissemakseboonus?

Sissemakse boonuse (deposit bonus) all mõistetakse online kasiinode poolt kas täiesti uutele klientidele või juba registreeritud klientidele tehtavat pakkumist, mille puhul saadakse uute klientide puhul siis kas esimese sissemakse boonus või juba registreeritud kliendi puhul järgmise sissemakse tegemisel kontole täiendavalt boonusraha.

Boonusraha taotlemisel tuleks alati silmas pidada, mis on sellele rakenduv läbimängimiskohustus, sest seda täitmata on kontol väljamakseks lukustatud nii sissemakse kui ka selle sissemaksega saadud boonus. Tavaliselt jääb panustamiskohustus vahemikku 20-35x boonusrahana saadud summast. 

Parimad sissemaksega boonused Eesti kasiinodes

Eesti kasiinodes on väga head sissemakse boonused. Näiteks Chanz sissemakse boonus kehtib koguni uue kliendi nelja esimese sissemakse puhul. Lisaks ootavad sind Chanz kasiinos ka tasuta spinnid. Optibetis on võimalik boonusraha saada summas kuni 1000 eurot aga on ka väiksemaid sissemakseboonuseid. Paf sissemakse boonus on näiteks 10 eurot tasuta pärisraha.

Sissemaksete tegemiseks saab kasutada paljusid erinevaid sissemaksemeetodeid. Lisaks pangaülekannetele pakuvad enamus online kasiinosid ka online rahakottide nagu Skrill ja Neteller teenust. Lisaks võibpaljudes online kasiinodes maksete tegemiseks kasutada ka krüptovaluutasid.

Sissemaksega boonus vs sissemakseta boonus

Internetikasiino puhul tuleb sissemaksega boonust ja sissemakseta boonust teineteisest eristada. Ühel juhul on boonuse saamiseks vajalik sissemakse tegemine, teisel juhul piisab kontole sisse logimisest või boonuskoodi sisestamisest vastavasse lahtrisse.

Üks suuremaid erinevusi on veel aga ka see, et tavaliselt rakendatakse ilma deposiidita boonusele suuremaid panustamisnõudeid kui sissemakseboonusele. Siiski jääb nii ühel kui teisel juhul panustamisnõue vahemikku 20-35x saadud boonusest.

Kas sissemakseboonusel on läbimängimise nõue?

Sissemakseboonusel on kindlasti läbimängimise nõue, sest sellega online kasiino kaitseb end klientide eest, kes teeksid sissemakse ja seejärel koheselt võtaksid nii sissemakse kui ka saadud boonusraha väljamaksena kontol välja. Tegemist oleks intenetikasiinode jaoks väga kahjumliku pakkumisega, sest kasiino ei saaks endale uut klienti vaid kaotaks pidevalt boonusraha ulatuses vahendeid.

Kehtestades mängijatele aga läbimängimise nõude saab kasiino olla kindel, et klient veedab aega online kasiinos sissemakseboonusega panustades ja isegi kui ta seejärel lahkub korraliku kasumiga on tal vähemalt meeldiv kogemus, mis toob ta tulevikus samasse internetikasiinosse uuesti tagasi.

Sissemakseboonuste plussid ja miinused

Vaatame lähemalt, mis on sissemakseboonuste puhul nende suurimad plussid ja miinused.

Suuremad plussid:

  • Tegemist on tasuta rahaga;
  • Mängija saab kauem ja/või suuremate panustega mängida;
  • Boonusraha saab kasutada erinevates mängudes.

Suuremad miinused:

  • Sissemakseboonuse saamiseks tuleb teha sissemakse
  • Kehtib läbimängimisnõue.

Vaatamata kõigele on tegemist siiski online kasiinode poolt mängijale antud tasuta vahenditega. Kui mängija eesmärgiks on kasiino mängude seltsis lõbusalt aega veeta pole boonusega kaasaskäivate nõuete täitmine eriline probleem. Valides endale mõistliku panuse suuruse on üsna lihtne lõppkokkuvõttes jääda oma slotikate keerutamistega ka plussi. 

Kokkuvõte sissemakseboonustest

Nii nagu kõikide online kasiino poolt tehtavate pakkumiste puhul on ka sissemakseboonus midagi sellist, mis meelitab uusi kliente online kasiinoga liituma. Suurem saldo kontol annab võimaluse testida online kasiino teenust, proovida erinevaid mänge ning keerutada slotikaid suuremate panustega. Mida suurem algpanus slotimängus endale valida seda suurem võib olla ka elumuutva jackpoti suurus.

Korduma kippuvad küsimused

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.

Mis on sissemakseboonus?

Sissemakseboonus on täiendav boonusraha, mida online kasiino annab oma klientidele sissemakse sooritamise eest. Kõige levinum boonuse protsent sissemaksele on 100% ehk kliendi sissemakse sisuliselt kahekordistatakse. Näiteks kui võtta 100% sissemakseboonus ja teha 100 euro suurune sissemakse on kontol koheselt 200 eurot.

Milline kasiino pakub parimaid sissemakse boonuseid?

Mitmed Eesti online kasiinod pakuvad väga häid sissemakseboonuseid. Näiteks Optibet annab boonust kuni 1000 eurot, Chanz kasiinos saab sissemakseboonust kuni neljale esimesele sissemaksele ja kaugele maha ei jää ka paljud teised Eesti online kasiinod. Täpsema info saamiseks loe Kasiino.com ülevaateid.

Kas sissemakseboonustel on läbimängimisnõue?

Jah. Sissemakseboonustel on tavaliselt läbimängimisnõue, sest see kaitseb online kasiinot mängijate eest, kes soovivad kasiino pakkumist kasutada lihtsalt kergelt raha teenimiseks. Sissemakseboonuse eesmärk on aga tutvustada online kasiinot ja selle pakutavaid mänge ning teenuseid mistõttu kehtib enamus boonustele panustamisnõue.

Mis vahe on sissemakse ja sissemakseta boonusel?

Sissemakseboonuse puhul peab boonusraha saamiseks tegema sissemakse. Ilma sissemakseta boonuse puhul pole sissemakse tegemine vajalik. Tihti piisav ainult kontole sisse logimisest ja boonus on saldol olemas. Mõnikord on vaja aga ka boonuskood sisestada.