Ruleti Strateegiad

Ruleti mängureegleid ei ole keeruline selgeks õppida. Sellele aitab kaasa veebikasiinode helde poliitika, mis lubab demorežiimis mänguautomaate ilma registreerimiseta ja tasuta proovida. Päris kasiinos on ka võita raskem. Seal on vaja rohkem teadmisi tõenäosusteooriast ja matemaatikast ning muidugi ka õnne.

Õnnega kokkulepet ei sõlmi, kuid oma strateegia valimine on üsna teostatav. Siin tulevad õppimisel kasuks tasuta mängud, kus finantsriskid puuduvad.

Edu on võimalik, kuid pole tagatud

Kindlat võidustrateegiat ei ole. Kõige lihtsam on Martingale’i meetod, millel on ka teisi nimesid. Selle põhimõte on kaotuse korral panus kahekordistada. Näide:

 1. Valige esialgne panus, näiteks 10 senti.
 2. Tehke panuseid vaid 1:1 koefitsiendiga valikutele.
 3. Kui võidate, tehke sama suur panus.
 4. Kui kaotate, kahekordistage panust.

Asja mõte on selles, et kahekordne panus aitab katta varasemaid kaotuseid. Teoreetiliselt maksab siis järjest kahekordistatav panus eelmiste kulude eest.

Praktikas on Martingale’i lähenemisviisil mitmeid puudujääke:

 1. Panuse suuruse limiit. Pikemate kaotuste seeria võib viia olukorrani, kus kaalul olev summa jõuab ülempiirini ja ei suuda eelmisi kulusid hüvitada. Niisiis vajavad 7 kaotust järjest 128-kordset suurenemist, 10 kaotust suurendavad panust 1024 korda.
 2. Mängijal saab raha otsa. Kaotuste seeria võib mängija pankrotti viia.
 3. Piiratud kasutamine. Seda tehnikat saab kasutatada ainult panuste puhul, milledel on peaaegu võrdsed võimalused võita / ebaõnnestuda. Ruletis on need panused värv, suured/väikesed numbrid ja pariteet.

Tulemus – kui hakkate Martingale’i algoritmiga mängima, peate omama kontol head summat ja valima esialgse panuse, mis on 100 kuni 1000 korda väiksem kui tabelis määratud limiit. Palju raha sellega võita ei õnnestu, kuid väikeste dividendide saamine on üsna realistlik.

Riskantsed strateegiad

Riskantsete tehnikate puhul tuleb arvestada ühe asjaga. Nimelt on seikluslik meel kasiinos sageli õigustatud ja võib tulu tuua. Üks neist strateegiatest on Lucky Seven, mis on mõeldud pikaajaliseks mänguks. See on vastupidine lähenemine Martingale’i meetodile. Tehnika olemus:

 • Esialgne summa on lihtsuse huvides näiteks 1 €;
 • Võitmisel tõuseb panus 50%;
 • Ebaõnnestumise korral vähendatakse summa algsele väärtusele.

Strateegia on ette nähtud 7 võiduks järjest.  Lucky Seven’iga võitmine on keerulisem kui Martingale’iga, kuid dividendide summa on siin muljetavaldav.

Ams süsteem

Algoritm keskendub edukate sündmuste järjestusele. Selle meetodi panuse muutus toimub lihtsa loogilise ahela alusel: esmalt sama panus, siis selle summa, ehk 1-1-2-2-4. Plaan muutub, kui võidud katkevad. Edasine algoritm sõltub etapi numbrist, millel mängija ebaõnnestus:

 • 2 või 3, naasete sammule 1;
 • Ülejäänud juhtudel jätkub panuste ahel kolmandast tasandist.

Erinevus päris kasiinoga

Sarnased skeemid on kohaldatavad ka teistele hasartmängudele. Päris kasiino annab panuste tegemiseks piiratud aja, mis võib mängijal süsteemi järgimises vigu tekitada. Loomulikult on Martingale’i meetodi puhul valet panust keeruline teha, kuid AMS puhul on see üsna lihtne.

Kasiinode püsikliendid soovitavad strateegiad demomängudega selgeks teha. Rahaliste riskide puudumine võimaldab teil strateegia käppa saada ja see hiljem enda kasuks pöörata.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.