Spordiennustus

Spordiennustus

Spordiennustuses tulu teenimine pole kindlasti lihtne. Selles artiklis aitame Sul mõiste mõningaid algtõdesid. Selleks, et ennast täpsemalt asjaga kurssi viia, soovitame Sul otsida infot usaldusväärsetelt netisaitidelt või ka mõningatest raamatutest.

Lihtsalt ära unusta seda, et ükski raamat ega netisait ei tee Sinust võidukat panustajat, kui Sa ise tööd teha ei viitsi. Küll aga suudavad erinevad abimaterjalid Sinu mõtteviisi õiges suunas juhtida.

Sports betting platforms

Spordiennustuses tulu teenimine pole kindlasti lihtne. Selles artiklis aitame Sul mõiste mõningaid algtõdesid. Selleks, et ennast täpsemalt asjaga kurssi viia, soovitame Sul otsida infot usaldusväärsetelt netisaitidelt või ka mõningatest raamatutest.

Lihtsalt ära unusta seda, et ükski raamat ega netisait ei tee Sinust võidukat panustajat, kui Sa ise tööd teha ei viitsi. Küll aga suudavad erinevad abimaterjalid Sinu mõtteviisi õiges suunas juhtida.

Kuidas spordiennustusega raha teenida?

Spordile panustamine on sama võitluslik kui sport ise ja selles võitmiseks pead oskama spordiennustussaitide nõrku kohti ära kasutada. Lisaks saitidele võistled ka teiste ennustajatega. Mida rohkem oskuslikke ennustajaid saidil tegutseb, seda ahtamaks muutuvad Su võiduvõimalused.

Pea meeles, et sellel turul tegutseb ka mitmesuguseid mitte kõige ausama motivatsiooniga tegelasi (näiteks „superpakkumiste“ müüjad, statistikateenuste pakkujad ja muud isikud, kelle eesmärk on nende enda, mitte Sinu kasum).

Kui aga hoiad end spordisündmustega kursis, õpid usaldusväärsetest allikatest mõned põhitõed ning strateegiad selgeks ja alustad väikeste sammudega, suudad kindlasti ennast kasumlikuks mängijaks arendada.

Spordiennustusega rikkaks?

Teame mitut inimest, kes teenivad spordipanustega korralikku elatist, kõik nad olid kunagi rohelised algajad. Hea uudis on see, et turul on piisavalt häid boonuspakkumisi ja kampaaniaid, mis Sul õppimisprotsessi veidi vähem kulukamaks aitavad muuta. Oluline on säilitada enesedistsipliini ja mitte panna korraga mängu liiga suurt summat. Piiriks võiks olla 2-3 protsenti Sinu mängueelarvest.

Millist tüüpi spordipanuseid totalisaatori saitidel teha saab?

Sõltumata sellest, millisele spordialale otsustad panuseid teha, on neis kindlasti populaarsemateks panusetüüpideks matši võitjale, händikäppidele ja punktide kogusummale tehtud panused. Selles lühikeses artiklis aitame Sul nende panusetüüpide alustest aru saada.

Matši võitjale panustamine spordiennustuses

See on kõige lihtsam panuseliik. Pead lihtsalt otsustama, missugune mängija või võistkond valitud mängu võidab. Kui spordiala seda võimaldab, siis saad reeglina panustada ka viigile. Näiteks tennises viigile panustamise võimalus puudub, sest tennisematš kunagi viigiga lõppeda ei saa. Jalgpallis ja hokis on aga matši võitja panuse puhul alati võimalus valida kolme erineva tulemuse vahel (ühe võistkonna võit või viik).

Tablet Optibet Betting

Mis on händikäp?

Händikäpiga panustamise leiutas väidetavalt 1940.-tel kihlveoärimehest Chicago matemaatikaprofessor Charles K. McNeil, kes selle kohe ka oma saidil kasutusele võttis.

Tänaseks on händikäpiga panustest saanud üks populaarsemaid panuseliike kõigi spordiennustuse sõprade seas, sõltumata sellest, millist spordiala nad eelistavad.

Händikäpi põhimõte seisneb selles, et võiduvõimaluse võrdsustamiseks antakse nõrgemale mängijale või tiimile paberil edumaa.

Händikäpi näide

Oletame, et panustad näiteks tennisematši seti võitjale händikäpiga +2,5 ja Sinu mängija kaotab seti 6:4. Sel juhul liidetakse mängija teenitud 4 punktile händikäp 2,5 ja seis, mille alusel Sinu panuse saatus otsustatakse on 6:6,5. Ehk antud näite puhul Sinu panus võidaks.

Kui Sa aga panustaksid vastasmängijale (kelle händikäp oleks selle näite puhul oleks -2,5), siis Su panus kaotaks, sest 3,5 (6-2,5) on väiksem kui 4.

Sageli on ühel matšil võimalik panustada erineva händikäpiga tulemustele ja loomulikult on ka iga hädnikäpi koefitsient erinev.

Händikäpiga panustamisel on mõned olulised aspektid. Kui händikäpid pole täisarvud, siis ei saa händikäpi tulemus olla viik. Kuigi mittetäisarvulised händikäpid, siis alati siiski poolikuid punkte ei kasutata.

Täisarvulise händikäpi puhul saad juhul, kui händikäpiga tasandatud tulemus on viigiline, oma raha tagasi.

Händikäppide jutu kokkuvõtteks tuleb rõhutada, et kuigi kõige enam armastatakse händikäpiga panuseid teha jalgpallis ja korvpallis, saad händikäpile panustada ka paljude teiste alade tulemuste ennustamisel. Populaarsematest aladest tehakse händikäppidele palju panuseid ka hokis ja pesapallis.

Punktide kogusumma üle/alla x punkti

Viimane panuste tüüp, millest selles artiklis räägime, on punktide kogusummale panustamine. Selle panuse puhul saad ennustada, kas punktide kogusumma on etteantud väärtusest suurem või väiksem. Spordiennustussaitidel ringi vaadates märkad kindlasti, et kogusummasid saad ennustada väga erinevate mänguetappide kohta ja ennustada võid nii matšide tulemust tervikuna kui ka konkreetse mängija või võistkonna tulemust.

Näiteks tennisematšis saad ennustada nii geimi, seti kui ka matši geimide arvu, jalgpallis saad ennustada mõlema või ühe võistkonna matši või poolaja jooksul löödud väravate arvu jne.

Kokkuvõte

Spordiennustus on online kasiino saitidel pakutavatest mänguliikidest üks väheseid, milles pole majal märkimisväärset eelist. See aga ei tähenda, et spordile panuseid tehes võiksid oodata lihtsat ja kiiret kasumit.

Selleks, et häid tulemusi saada, pead olema distsiplineeritud ja tegema põhjaliku eeltöö. Levinumate panuseliikide tundmaõppimine on selles eeltöös alles esimene pisike, aga oluline samm.