Hasartmängud internetis – Eesti parimad hasartmängude veebilehed

Hasartmängud internetis - Eesti parimad hasartmängude veebilehed

Hasartmängud internetis on viimase kümnendi, aga eriti viimaste aastate jooksul muutunud väga populaarseks. Isolatsiooni ja sotsiaalsete kontaktide piirangutega maailmas on meelelahutuseks adrenaliini leidmiseks tihti ainuke võimalus kodus arvuti kaudu hasartmänge mängida.

Loomulikult pole see aga ainus põhjus, sest väga oluline faktor on ka sellel, et parimad hasartmängude veebilehed pakuvad nüüd juba suurepärast kvaliteeti erinevates slotimängudes, mida maapealsete kasiinode mänguautomaatidest lihtsalt ei leia. Tänaste slotikate näol on tegu nagu videomängudega, kus on erinevad funktsioonid ja boonused, mis pakuvad meelelahutust ja võimalust sukelduda fantaasimaailma.

Hasartmängud veebis

Kui sulle meeldib oma koduses mugavuses lõbutseda, mängida ja meelelahutust kogeda, siis peaksid kaaluma online kasiinodes mängimist. Tegelikult võivad online hasartmängud olla hasartmängude mängimiseks isegi parem võimalus kui füüsilisse kasiinosse ise kohale minemine. 

Peamised põhjused miks eelistada hasartmänge internetis

Kindlasti on erinevaid põhjuseid Eestis hasartmängude internetis mängimiseks palju, kuid toome siinkohal välja mõned olulisemad:

Interneti hasartmängud on tänaseks väga populaarsed ja üha rohkem inimesi mängib just interneti kasiinodes. Isegi need, kes soovivad kodust saada võimalikult tõepärast kasiino kogemust võivad alati oma online kasiino konto kaudu siseneda live kasiino keskkonda ja võtta voogedastuse kaudu mängimiseks ette reaalajas diileriga põnevad kaardimängud.

Mugavus mängida

Kui sa elad Eestis eemal mõnest suuremast linnast või sul pole lihtsalt aega kõige muu elu kõrvalt kasiinosse minna ja tulla ning on palju lihtsam lahendus veebis hasartmänge mängida. Hasartmängud Eestis on tänaseks juba nii populaarsed, et valikus on mitmeid erinevaid võimalusi. Eesti online kasiino kasutamiseks piisab vaid oma kontole sisselogimisest ja konto avamiseks online kasiinos pole tihti vaja läbida isegi mingeid registreerumise protseduure. Internetis saab mängida ka ennast lihtsalt mõne pangalingi kaudu tuvastades. Kasiinod on hoolitsenud selle eest, et erinevad mängud oleks valikus ja kõigile oleks midagi sobivat.

Paremad online kasiino mängud

Online kasiinos mängude pakkujaid on üha rohkem. Ja suur konkurents sellel tasemel tähendab mängijatele ainult head. Kõik online kasiinodele mängude tootjad püüavad pidevalt luua uusi ja paremaid mänge. Selles ettevõtmises pole neil füüsilise mänguautomaadi takistusi ja füüsilisi piiranguid, mistõttu on mängud sageli muljetavaldavamad ja enneolematud.

Lisaks on maapealsete kasiinode tegevuskulud mitu korda suuremad kui online kasiinode tegevuskulud. See füüsilise kasiino puhul pakkuma oma slotimängudele madalamat väljamaksemäära (RTP). Online kasiinodes on tavaline slotikate RTP vahemik 95–97%, kusjuures vastav protsent maapealsetes kasiinodes ei ületa sageli 90%.

Pakkumised online kasiinodes

Nagu varem mainitud, on Eesti online kasiinodel madalamad tegevuskulud kui maapealsetel kasiinodel ja see võimaldab neil muuhulgas ka mängijatele atraktiivseid pakkumisi teha. Pane tähele, et iga mängija peab siiski eelnevalt tutvuma pakkumiste tingimustega, et olla reeglitega kursis. Pakkumised võivad olla nii tavakasiino osas kui ka live kasiino puhul.

Mõned pakkumised on paremad kui teised ja erinevus on tihti detailides. Maapealsetes kasiinodes on Eestis pakkumised heal juhul piiratud mõne loosimisega, kus mängijal peab olema lihtsalt õnne.

Klienditeenindus

Kui maapealses kasiinos tekib probleem, pead leidma ühe töötajatest ja võib tekkida vajadus vaadata turvakaamerate salvestisi ning alustada aeganõudvat protsessi, mis hõlmab paljusid inimesi ja seadmeid. Tipptasemel online kasiinod on klienditeeninduse kaudu alati saadaval mitmesuguste suhtlusmeetodite kaudu. Reaalajas vestlus võib pakkuda kohest lahendust, keerukamad probleemid lahendatakse kas e-posti või telefoni teel.

Võimalus teha muid asju

Kui mängid veebikasiinos lihtsat mängu, ei pea sa alati 100% mängule keskenduma. Võid samal ajal teha mõnda muud asja kas oma arvutis või üldiselt kodus, eriti kui ta mängid mobiilseadmega. Paljud otsustavad mõnda muud lihtsat majapidamistööd tehes mõnda aega mängida. Seda funktsiooni ei ole maapealsetes kasiinodes, kus mängija saab kasiinos vaid mängida ja lahkub midagi muud tegema alles siis, kui kasiinos mängimine on lõppenud.

Nagu eelnevalt mainitud ei ole see veebis hasartmängude mängimise eeliste osas lõplik nimekiri, vaid seda võiks veel jätkata. Online kasiinod arenevad pidevalt ja eeliste nimekiri Eesti maapealsete kasiinodega võrreldes järjest pikeneb.

Kõige levinumad hasartmängud Eestis

Vaatame lähemalt, millised on Eestis kõige populaarsemad hasartmängud, mida internetis saab mängida.

Online slotikad

Online slotikad on lihtsamalt öeldes maapealsete kasiinode mänguautomaatide arvutiversioonid. Neid leiab kõigist veebikasiinodest. Slotikate mängud omavad palju erinevaid lisafunktsioone, nagu wild sümbolid, boonuse sümbolid või scatter sümbolid, samuti erinevad boonusfunktsioonid, tasuta keerutused ja palju muud.

Kaardimängud

Loomulikult on online kasiinodes olemas ka kaardimängud, mis on tuntud ka maapealsetest kasiinodest. Tegelikult pakuvad interneti kasiinod palju rohkem erinevaid variatsioone neist mängudest. 

Blackjack

Ka Eestis on õige tuntum kaardimäng kahtlemata Blackjack, kus omavahel mängivad kasiinot esindav diiler ja mängija. Mängija eesmärk on saada oma kaartidega võimalikult lähedale tulemusele 21 samas ilma seda ületamata ehk nii öelda lõhki minemata. 

Blackjack on üks nendest lauamängudest, kus kindlat strateegiat silmaspidades on maja eelis mängija ees üks väiksemaid. Igas endast lugupidavas online kasiinos on Blackjack kindlasti olemas nii kasiino osas kui ka live kasiino sektsioonis. 

Videopokker

Videopokker on interneti versioon klassikaliselt pokkerimängust, kus mängijale antakse 5 kaarti, millest igaühte on seejärel võimalik vahetada või vastupidi alles hoida lootuses, et peale teiste kaartide vahetamist on saadud käe puhul tegemist võitva käega. Videopokkeris sõltub väljamakse sellest kui tugeva käe mängija lõpuks endale suudab saada.

Loterii mängud ja bingo

Paljud veebikasiinod pakuvad oma mängijatele võimalust mängida lotot või bingot. Tavaliselt on tegemist tuttava versiooniga klassikalistest arvloteriist. Numbrite loosimine aga toimub automaatsete numbrite generaatori abil, mitte füüsilises lotomasinas. Lisaks on Eesti online kasiino kaudu võimalik mängida ka kraapekaardiga õnnemänge

Rulett

Need, kes pole varem ruletti mänginud arvavad tihti, et see on keeruline mäng. Peale mõningast uurimist selgub aga, et tõde on hoopis vastupidine – rulett on lihtne mäng. Eriti siis kui võrrelda seda teiste lauamängudega, naäiteks blackjack või craps. Lisaks on iga keerutuste puhul online kasiinos võimalik teha paus täpselt nii kaua kui soovid, et saaksid otsustada, milliste panustega edasi mängida.

Ruletis taandub kõik õige numbri ära arvamisele. Võid proovida ennustada täpselt ühte numbrit või näiteks kas järgmise numbri näol on tegemist paaritu või paarisarvulise numbriga või näiteks ära arvata saabuva numbri värvi (punane või must). Väljamaksed sõltuvad ruletis võidu saabumise statistilisest tõenäosusest, seega mida väiksem on see võimalus, seda suurem on võit ja vastupidi.

Spordiennustus

Spordiennustus ehk panustamine on tegevus, kus ennustatakse spordisündmuste tulemusi ja panustatakse nendele. Eesti spordiennustustajate puhul tehakse enamus panuseid tehakse jalgpallile, korvpallile, tennisele ja jäähokile nii amatöör- kui ka professionaalsel tasemel. Maailmas on kindlasti populaarsed ka sellised alad nagu kriket ja Ameetika jalgpall. Spordiennustused võivad laieneda ka spordivälistele sündmustele, näiteks tõsielusaate võistlustele ja Eesti poliitilistele valimistele.

Live kasiino

Live kasiinod on üha populaarsemaks muutuv kasiino alaliike. Tegemist on otsepildi kaudu toimiva kasiinoga, kus mängijad saavad nautida nii vahetut tavakasiino kogemust kui see on üldse võimalik ilma kodust lahkumata.

Pokker

Internetipokker on interneti kaudu mängitav pokkerimäng. See on osaliselt vastutav pokkerimängijate arvu tohutu suurenemise eest kogu maailmas viimaste aastate jooksul. Kõige klassikalisemaks mängus on Texas Hold`em, kuid Eestis saab mängida ka selliseid pokker versioone nagu Omaha või 5-Card Draw.

Hasartmänge, mida Eestis veebikasiinod pakuvad on loomulikult veelgi, kuid üldiselt on need juba vähemtuntud ja mõeldud väga spetsiifiliste soovidega kasiinosõpradele.

Kuidas sobivat online kasiinot valida?

Õige online kasiino valimine on ülioluline. Kasiino.com on teinud oma lehel ülevaated Eestis tegutsemiseks litsentsi omavatest online kasiinodest ja nende ülevaadete lugemine on väga hea koht, kust alustada. Hasartmängud Eestis on reguleeritud hasartmänguseadusega, millele peavad vastama nii maapealsed kasiinod, kui ka kõik veebis kasiino teenuseid pakkuvad ettevõtted.

Niisiis, mis on õige veebikasiino valimise võti? Kuidas olla kindel, et valid veebilehe kus on tipptasemel kasiinomängud, helded boonused, kiired väljamaksed ja kõik muud asjad, mis muudavad kasiino suurepäraseks ning väldid veebilehti, mis soovivad sind petta?

Esimene samm: Mõtle, mida sa online kasiino puhul soovid?

Kasiinod on ka internetis väga erinevad. Tegelikult võivad erinevused olla nii suured, et sobiva valimist võib võrrelda auto valimisega. Ilmselgelt ei ole sul Ferrari 458-ga sama kogemus, mis Toyota Aurisega. Kummalgi pole muidugi viga ja kõik sõltub ainult sellest, mida sa otsid ja millised on sinu individuaalsed vajadused.

Teine samm: Tee kiire taustauuring

Kui kogenud oled sa kasiinomängijana? Kas tead, mis on SSL-krüptimine ja kuidas leida online kasiinosid, millel on kehtivad mängulitsentsid? Mis on ainult NetEnt mänge kasutavate kasiinode ja selliste mängutootjate nagu RTG mänge pakkuvate kasiinode erinevus?

Olenemata sellest, kas teadsid neile küsimustele kohe vastuseid või mitte, võib meie ekspertide arvustuste lugemine olla suureks abiks õige veebikasiino valimisel.

Kolmas samm: Kasuta sissemakseta boonuseid

Parim viis õige interneti kasiino valimiseks on proovida pakutavat teenust ilma oma rahaga riskeerimata!

Tavaliselt on see protsessi viimane etapp, kuna selleni jõudmiseks pead konto registreerima. Kui oled seda teinud, siis ilmselt eeldad, et veebileht peab olema vähemalt korralik. Meie ülevaadetest leiad ka juba täpsema informatsiooni, milliseid sissemakseta boonuseid Eesti veebikasiinod oma uutele klientidele pakuvad.

Sissemakseta boonused pole saadaval igas netikasiinos, kuid kui need on saadaval, peaksid need alati ära kasutama. Need on ideaalne võimalus mängida ilma oma rahaga riskimata ja sa ei tea kunagi – võid selle käigus midagi võita.

Pea meeles, et sissemakseta boonustel on peaaegu alati läbimängimisnõuded, mis tähendab seda, et sa ei saa võitu automaatselt kontolt välja võtta. Võimalik, et tead seda juba, kuid tahtsime seda veel kord öelda kõigile, kes on veebis hasartmängude osas kogenematud. Ära proovi sissemakseta boonuseid koheselt kontolt välja võtta, vastasel juhul kaotad boonuse ja oma võidud. Esmalt pead täitma panustamisnõudeid.

Neljas samm: Tee endale konto mitmel erineval kasiino veebilehel

Mäletad, kuidas me ütlesime, et kasiino valimine sarnaneb auto valimisega? Noh, pole reeglit, mis ütleks, et pead ostma esimese sõiduauto, mida automüüja juures proovid ja nii nagu võid vabalt proovida mitut sõidukit, nii võid vabalt proovida ka mitut kasiinot.

Tegelikult on paljudel tõsistel kasiinosõpradel kümneid kontosid, sest nad kasutavad täielikult ära mängude ja boonuste mitmekesisust, mis on üldse võimalik. Nad on seda tehes mõistlikud ning oma tegevuse hoolikalt läbi mõelnud ja sa peaksid samuti ilmselt nende eeskuju järgima.

Me arvame, et kõige parem on proovida mitut erinevat kasiinot, enne kui hakkad ehk neist mõnda konkreetset eelistama. Soovi korral võid hiljem teiste juurde tagasi tulla, kuna pärast registreerimist jääb sinu konto enamikul lehtedel avatuks aastateks isegi siis kui sa selle konto kaudu mingeid tehinguid ei tee ja kasiinos ei mängi. Sa tead, kuidas valida õige veebikasiino, kui oled mõnda neist ise proovinud!

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.

Viggoslots
 • Tervitusboonus
  1000€ + 170 tasuta keerutusi
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
TonyBet
 • Tervitusboonus
  1000 tasuta spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Winnerz Sportsbook
 • Tervitusboonus
  20 € riskivaba panus
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Monro
 • Tervitusboonus
  150% kuni 600 € + 400 tasuta spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
JET Casino
 • Tervitusboonus
  100% kuni 600 €
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
1Go Casino
 • Tervitusboonus
  150% kuni 600 € + kuni 400 freespinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Drip
 • Tervitusboonus
  150% kuni 600€ + 325 tasuta keerutust
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
24slots
 • Tervitusboonus
  1000€
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Starda
 • Tervitusboonus
  100% kuni 600€
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
WazBee
 • Tervitusboonus
  100% kuni 200€
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
FireSpin
 • Tervitusboonus
  100% kuni 100€
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Pledoo
 • Tervitusboonus
  3000 € + 225 tasuta keerutust
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Optibet
 • Tervitusboonus
  500€
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Winnerz
 • Tervitusboonus
  100% + 350 tasuta keerutust
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
CosmicSlot
 • Tervitusboonus
  252% kuni 3500 € + 200 spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
CasinoDays
 • Tervitusboonus
  Mugav Brite makselahendus + muhe tervituspakkumine
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Trickz
 • Tervitusboonus
  300 tasuta keerutust
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Olybet
 • Tervitusboonus
  100% kuni 400€ või 25€ kasiinokindlustus
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Kanuuna
 • Tervitusboonus
  200 tasuta keerutust
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Royspins
 • Tervitusboonus
  100% kuni 200€
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
PAF
 • Tervitusboonus
  100% kuni 100€ + 100 tasuta spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Highroller
 • Tervitusboonus
  500€ ja 200 tasuta spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
PalmSlots
 • Tervitusboonus
  100% kuni 200€
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Nutz
 • Tervitusboonus
  200% + 50 WinSpins
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Supercasino
 • Tervitusboonus
  Tee sissemakse, et saada igakuiseid boonuseid
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
BetCoco
 • Tervitusboonus
  100% kuni 1000€ + 50 tasuta spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
SnatchCasino
 • Tervitusboonus
  450% kuni 6000€ + 325 tasuta spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Verde
 • Tervitusboonus
  Kasiino tervituspakett kuni 1200€ + 220 tasuta spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Winshark
 • Tervitusboonus
  240% kuni 2500 € + 300 tasuta keerutusi
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Betunlim
 • Tervitusboonus
  400% + 350 tasuta spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Weiss
 • Tervitusboonus
  300% kuni 5000 USDT + 200 tasuta keerutusi
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Fairspin
 • Tervitusboonus
  100% boonus + 200 tasuta spinnid
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
ReSpin
 • Tervitusboonus
  300 €
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Wintopia
 • Tervitusboonus
  125% kuni 2500€ + 125 tasuta keerutusi
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Vegadream
 • Tervitusboonus
  Kuni 1,650€ + 300 tasuta keerutusi
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Gangsta Casino
 • Tervitusboonus
  100% kuni 500 € ja 100 tasuta keerutusi
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Hugo
 • Tervitusboonus
  225% kuni 600€ + 275 tasuta spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Lex
 • Tervitusboonus
  kuni 600 € + kuni 400 tasuta spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
AllSpins
 • Tervitusboonus
  Kuni 2000 € + 300 tasuta spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
GambleZen
 • Tervitusboonus
  500% kuni 1500€ + 100 tasuta spinnid
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!