Hasartmängud

Hasartmängud

Uute netimängude peamine erinevus on tasuta ligipääs. Varem nõudsid ühekäelised bandiidid häbematult iga adrenaliiniportsjoni eest uut münti. Kaasaegsed slotimängud on täiesti demokraatlikud ning pakuvad riskialtidele inimestele kahte varianti: täiesti riskivabad tasuta mängud, milleks ei pea registreerima ning rahalised panused.

Ruletist kuni originaalsete slotimängudeni

Interneti täitnud netikasiinod pakuvad lõbustusi igale maitsele. Enamik kasiinoportaale pooldab demokraatlikku ligipääsu, nõudes registreerimist vaid neilt, kes soovivad mängida päris raha eest. Teistele pakutakse valikut tasuta mängude seast nagu:

Just viimane kogub praegu enim kuulsust. Need muudab põnevaks see, et sinu vastas on tegelikud inimesed, kogu mängu juhib professionaalne krupjee, kuid sina näed kõike kaamerate vahendusel.

Online rulett

Kasiinode klassikaline element ning ka virtuaalsete mängutubade lahutamatu osa. Mängust on kolm peamist versiooni: euroopa, prantsuse ja ameerika oma. Online ruleti eelis on see, et selles saab kasutada tõelist statistilist abilist, mis muudab võidu õnne kõrval ka matemaatiliseks. Mängijad saavad näha statistikat järgnevate aspektide kohta:

  • Kui tihti mõni arv esineb;
  • Protsent näitamaks, mitu korda on tulemuseks olnud paaris või paaritu arv, värv või mingi muu näitaja;
  • Arvude ilmnemise järgnevus.

Omajagu realistlikkust lisavad omaltpoolt krupjee teated ning taustamüra, mis meenutab päris kasiinot.

Kaardimängude simulaatorid

Slotiautomaatide kaardimängudes on reegleid suhteliselt lihtne selgeks teha. Hasartmängude tootmise ühed liidrid on NetEnt ja Maltalt pärit Betsoft. Lisaks tuntud mängudele nagu blackjack, pokker ja baccarat, pakutakse laia valikut slotimänge. Näiteks Oasis, Stud või Pyramid. Tasuta mängud annavad hea võimaluse kogemuste omandamiseks ilma raha kulutamata.

Videopokker on populaarse kaardimängu ning trumliga slotimasina hübriid.

Mänguautomaadid

Internetikasiinodes moodustavad suurema osa mänguautomaatidest slotimängud. Need meelitavad oma uudse disaini, erisuguse temaatika ning suurte võitudega. Klassikalisel slotimängul on viie rullikuga mehhanism, kolme reaga mänguväljak ning panuseliinid, mille arv kõigub 9 ja 50 vahel, ulatudes vahel ka 100ni.

Võidukombinatsiooni saamiseks on vaja enamasti saada kolme samasuguse sümboli järjestus ühel panuseliinil vasakult paremale.

Boonused

Virtuaalsetel mänguautomaatidel võib mängida piiramatu aeg. Mänguautomaatide suured võiduvõimalused meelitavad tihti riskima päris rahaga. Slotimängude enimlevinud boonused on:

  • Asendab kõik tavalised sümbolid ning tihti kahekordistab võitu.
  • Tihti annab see lisaspinne.
  • Tasuta spinnid. Muutub aktiivseks kolme ja enama scatteriga. Mängijale antakse 10 tasuta spinni erinevate boonustega nagu kolmekordne võidukoefitsient, lisatud wild-sümbolid ja muu.
  • Minimängud. Minimängu valik toob kas rahalise võidu, viib sind järgmisele mängutasemele või lõpetab mängu.
  • Võimalus oma võitu kahekordistada. Tavaliselt peab arvama ära kaardi värvi või peab ületama diileri kätt. Võidu korral eelmine võit kahekordistatakse, kaotuse korral aga kaotatakse mängutasemel teenitud summa.

Iga mängu reeglite selgekstegemiseks tasub külastada kasiinode kodulehtesid ning testida aparaate.

Ka registreerimata mäng toob suuri võite: annab terveks päevaks energiat ning muudab tuju heaks.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.