TonyBet logo
TonyBet online-kasiino ülevaade
KOKKUVÕTE
Kui väikesed puudused kõrvale jätta, on TonyBet siiski meeldiv mängusait. Puudu jääb püsivatele klientidele suunatud pakkumistest ja ka Eesti kasutajatele pakutav tugi võiks olla parem.
MÄNGUD93
KAMPAANIAD JA BOONUSED91
KASUTAJATUGI JA ABIINFO92
MAKSEVIISID87
Reader Rating1 Vote72
PLUSSID
Suur mänguvalik
Kvaliteetne mobiilirakendus
MIINUSED
Puuduvad boonuspakkumised kasiinomängijatele
91
lõpuskoor

TonyBet online-kasiino on asutanud kõigile pokkerisõpradele kindlasti tuttav tegija – üks maailma kuulsamaid ja edukamaid (ning ka üks skandaalsemaid) pokkerimängijaid Tony G. Kasiinost leiad seetõttu loomulikult suurepärase pokkeriruumi, aga ka suures valikus kasiinomänge nii mänguautomaatide, populaarsete lauamängude kui ka live-kasiino mängude näol. TonyBet keskendub aina rohkem ja rohkem aga ka spordiennustusele.

MÄNGUD JA TARKVARA

Kasiino

TonyBeti lehel saad oma aega sisustada enam kui 200 erineva slotimänguga. Valikus on NetEnti, Thunderkicki, Nyxi ja Microgamingu mängud. Mänge saab sirvida kategooriate järgi või leida otsinguga. Tõmbenumbriks on (nagu paljudel konkurentidelgi) mitme miljonini küündivate progressiivsete jackpottidega mängud. Suuremate ambitsioonidega mängijate meelehärmiks ei näe aga Tonybetis kahjuks enne mängu avamist seda, kui suur mingi mängu jackpot parasjagu on. Väikeseks vihjeks võib siinkohal öelda, et näiteks Mega Moolah jackpot oli ülevaate kirjutamise hetkel üle 7 miljoni euro.

Kui slotiautomaadid pole Sinu teema, võid proovida õnne ka populaarsete lauamängudega. Valikus on hulgaliselt erinevaid ruleti-, blackjacki ja pokkeriformaate.

Spordiennustus

TonyBet parandab oma spordiennustuse lehte pidevalt ning selle ülesehitus on lihtne, loogiline ning panustamise valikuid on piisavalt. Samas näeb aga kohe ära, et TonyBet spordiennustus ei ole veel nii suureks kasvanud kui tema vanemad ja ka ehk globaalsemad konkurendid.

Samas on TonyBetis samamoodi võimalik panustada enne sündmuste algust ning ka reaalajas livebeti vahendusel. Kiirvalikus on aga lisaks ka valik “Tänased matšid”, mis on kasutajate (eriti selliste, kes ise ei jõua toimuva sündmuste aegadel pidevalt silma peal hoida või tahavad teha panuseid selleks, et tulemused kiiresti teada saaks) jaoks kindlasti mugav funktsioon.

KAMPAANIAD JA BOONUSED

Kasiino

TonyBet kasiino torkab hetkel (negatiivselt) silma sellega, et kui spordiennustuses on lausa 4 erinevat boonuspakkumist, siis kasiinomängijatele ei tervitusboonust ega ka teisi pakkumisi pole. Loodame, et see on ajutine seis.

MOBIILNE KASIINO

Kui Sa armastad palju ringi liikuda, aga ei soovi selle pärast vähem kasiinomänge nautida, on TonyBet loonud mobiiliäpi, mille kasutusvõimalused on veebilehega peaaegu identsed. Äpp on saadaval nii iOS kui Android seadmetele. Kui Sa aga ei taha oma telefoni järjekordset uut äppi laadida, võid lihtsalt mobiilibrauseris TonyBeti lehe avada ja kõik toimib samamoodi nagu arvutis.

MAKSEVIISID

Oma kontot saad TonyBetis täita pangaülekandega, MasterCardi või VISA krediitkaardiga või ka erinevate „veebirahakottide“ (Neteller, Paysafe Card, Skrill, TrustPay, Skrill 1-Tap, SafetyPay, InstantTransfer jt) kaudu. Kõik need võimalused teevad TonyBetist kindlasti kõige suurema maksevahendite hulgaga Eestis litsentsitud hasartmängukeskkonna.

Väljamaksete puhul kehtib Tonybetis üks oluline piirang. Nimelt tuleb väljamakse sooritada sama kanali kaudu, mille kaudu tehti viimane sissemakse. Väljamaksed püütakse saidi kinnitusel töödelda nii kiiresti kui võimalik, aga mõnede maksemeetodite puhul võib siiski aega minna ka kuni 7 päeva.

PIIRANGUTEGA RIIGID

TonyBetis ei saa mängida Prantsusmaa, Hispaania, USA ning teiste niisuguste riikide kodanikud, kus on veebihasartmängud keelatud.

KASUTAJATUGI JA ABIINFO

Tonybeti live-vestluse vormis inglisekeelne klienditugi töötab ööpäevaringselt. Soovi korral võib kasutajatoe poole pöörduda meili teel või helistada inglisekeelse kasutajatoe telefoninumbrile. Enne klienditoega kontakteerumist tasub kindlasti pilk peale heita ka TonyBeti poolt kokku pandud korduma kippuvate küsimuste lehele, kust ehk vastuse veelgi kiiremini leida võid.

Tööaeg: 24/7
Telefon: +44 2037 690147
E-post: info@tonybet.ee
Live-vestlus: jah