TonyBet logo
TonyBet online-kasiino ülevaade
KOKKUVÕTE
Kui väikesed puudused kõrvale jätta, on TonyBet siiski meeldiv mängusait. Puudu jääb püsivatele klientidele suunatud pakkumistest ja ka Eesti kasutajatele pakutav tugi võiks olla parem.
MÄNGUD93
KAMPAANIAD JA BOONUSED91
KASUTAJATUGI JA ABIINFO92
MAKSEVIISID87
Reader Rating1 Vote72
PLUSSID
Suur mänguvalik
Kvaliteetne mobiilirakendus
MIINUSED
Puuduvad boonuspakkumised kasiinomängijatele
91
lõpuskoor

TonyBet’i positiivsemateks külgedeks on suur erinevate kasiinomängude valik. Eksisteerivad nii korralik slotimängude valik kui ka live-kasiino, kus saab mängida nii blackjack-i kui ruletti. Samuti on TonyBet’is korralik spordipanuste valik ning panustada saab nii enne mängu kui reaalajas. Lisaks saab mängida TonyBet’i saidil ka pokkerit: nii Texas Hold’em-i kui lahtiste kaartidega Hiina pokkerit. Leht töötab väga hästi ka mobiilseadmetes, mis on tänapäeval ühe hasartmängulehe jaoks väga oluline. Nii sissemakseid kui väljamakseid saab teha, kasutades mitmeid erinevaid platvorme. Lisaks on palju erinevaid boonuseid nii uutele kui olemasolevatele klientidele. Üldmulje saidist on positiivne: seal on palju erinevaid mänge, spordipanustamine ning pokker. Kõik kategooriad ja võimalused on kergesti leitavad ja kasutatavad.

Mängud ja tarkvara

Kasiino
TonyBet kasiinos saad mängida mitmeid erinevaid slotimänge. Lisaks sellele on erinevad lauamängud ning eksisteerib mitmete erivalikutega live-kasiino. Olemas on nii ruleti- kui blackjack-i lauad ja seda nii live-diileriga kui ilma.
Kõik mängud on lihtsasti leitavad, sest need on jagatud erinevatesse kategooriatesse ning abiks on ka illustreerivad pildid.

Spordiennustus
Spordiennustus võimaldab sul teha panuseid paljudele erinevatele spordialadele. Lisaks on valikus ka e-sport, meelelahutus ja poliitikasündmused.

Pokker
Laadides alla pokkeritarkvara avaneb sul võimalus mängida nii Texas Hold’em-i kui Hiina pokkerit. Pokkeritarkvara töötab arvutite puhul nii PC- kui Mac-tarkvaraga. Mobiilis on võimalik tõmmata endale spetsiaalne äpp, mis töötab nii Android- kui iOS-süsteemidega.

Kampaaniad ja boonused

TonyBet pakub uutele liitujatele tervitusboonuseid.

  • Tehes kasutaja TonyBet’i on võimalus saada kuni 300 € väärtuses 100% tervitusboonust. Sissemakset sooritades on vajalik kasutada boonuskoodi RESOLUTION300.
  • Tehes kasutaja TonyBet’i on võimalik saada 100% tervitusboonust spordipanustelt ja seda kuni 50 € väärtuses. Sissemakset tehes tuleb kasutada boonuskoodi TONY50.

    Mängi tehtud deposiit 10x kihlveoturgudel läbi vähemalt 1.65-kordse kordajaga 30 päeva jooksul. Läbimängimise nõuetele vastavad ainult panused, mis ei ületa algset deposiitsummat. Oletame, et tegite näiteks 20 € deposiidi ja sisestasite boonuskoodi. Teie deposiit peab olema mängitud läbi 10 korda vähemalt 1.65-kordse kordajaga. Panuseid tehes on teil 60 € isiklikul TonyBet’i kontol. Kui te teete 30 € panuse, siis läheb läbimängimise tingimuste kohaselt arvesse ainult 20 €, sest see on teie algse deposiidi suurus.

  • Alusta oma pokkerikarjääri 2000 euro suuruse boonusega! Tee deposiit ning sisesta boonuskood STARTER ja lisaks on sul võimalus võita tasuta pilet 2500 € auhinnafondiga sündmusele!

Kui soovid teada saada teistest huvitavatest kampaaniatest, mis kehtivad nii uutele, kui ka vanadele klientidele, siis vaata Tonybet.com kodulehelt!

Mobiilne Kasiino

TonyBet kasiinos saab mängida ka kõigi mobiilseadmetega. Mobiilses kasiinos on mänguvalik sarnane veebilehel pakutavaga, kõik erinevad funktsioonid ja enamus mängudest on mobiilsel lehel olemas. Kahjuks ei ole TonyBetil aga oma äppi, sestap peab mobiili kaudu asja ära ajama brauseri abil.

Makseviisid

TonyBet pakub oma klientidele laialdasi võimalusi arveldamiseks. Sisse- ja väljamakseid saab teha nii pangaülekannete, Skrill’i, Neteller’i või isegi Bitcoin’i abil. Väljamakseid saad TonyBet’is teha vaid sellele kontole, millelt oled teinud ka sissemakse. Väljamakseid püüab TonyBet teha nii kiiresti kui võimalik, et tagada klientide rahulolu.

Piirangutega riigid

TonyBet’il on Eestis tegutsemise luba, mille on kinnitanud Maksu- ja Tolliamet. Kahjuks pole lehel eraldi välja toodud, millistes riikides on litsents saadud ja millistes mitte.

Kasutajatugi ja abiinfo

TonyBet on oma klientide jaoks loonud väga mugava korduma kippuvate küsimuste lehe, kuhu klikkides näed sa küsimusi, mis lehe kasutamisega üldjuhul võivad kaasneda. Kohe saad sa vaadata ka TonyBet’i poolt antud vastuseid, mis peaksid sind aitama, et leiaksid oma murele või küsimusele lahenduse. Lisaks on TonyBet’il klienditeenindus, kuhu saad saata kirjalikult oma mure või küsimused, millele üritatakse võimalikult ruttu vastus leida.