Kasiino.com privaatsuspoliitika

Kasiino.com soovib kaitsta ja tagada oma kasutajate privaatsuse. Selles dokumendis kirjeldame, mis juhtub andmetega, mida me saidi külastamise ajal kogume või mille Sa ise meie saidil sisestad. Teeme nendes tingimustes aeg-ajalt muudatusi ja seetõttu soovitame Sul need aeg-ajalt üle lugeda.

Millist teavet kogume?

Saidi hooldamise ja haldamise käigus kogume Sinu kohta järgmisi, saidi tööks ja Sinu uudiskirja tellimuse täitmiseks andmeid:

  • Teave selle kohta, milliseid saidi lehti Sa vaatad ja kasutad ning andmed Sinu asukoha, kasutatud andmemahu jm kohta
  • Info, mille oled vabatahtlikult sisestanud – nt andmed, mille sisestad uudiskirjaga liitumiseks.
  • Teave, mille annad meile meiega mõne sidekanali vahendusel suheldes.

Küpsiste kasutus

Küpsised sisaldavad andmeid saidi külastaja arvuti kohta. Võime kasutada küpsiseid, kui nendes sisalduv teave aitab meil saiti paremaks muuta.

Küpsiste abil võime koguda ka üldist teavet Sinu internetikasutuse kohta. Niisugused küpsised salvestatakse Sinu arvuti kõvakettale. Kogutud infot ei seostata Sinuga, vaid kasutatakse statistilistel eesmärkidel. Nendes statistilistes andmetes pole niisugust teavet, mille kaudu oleks võimalik jõuda Sinu isikuni. Soovi korral saad oma arvuti turvasätetes küpsiste kasutamise keelata.

Küpsiseid võivad kasutada ka meie reklaamipartnerid ja nende küpsiste kasutamist meie kontrollida ei saa.

Sinu andmete kasutamine

Teavet, mida Sinult kogume, kasutame selleks, et pakkuda Sulle paremat teenust. Lisaks võime kasutada seda teavet ühel või mitmel alltoodud eesmärgil:

  • Niisuguse Sulle huvipakkuvate toodete teenustega seotud teabe edastamiseks, mida Sa ise meilt küsinud olete.
  • Selleks, et edastada Sulle teavet muude toodete või teenuste kohta, mis võivad Sulle huvi pakkuda. Seda teavet saadetakse Sulle MailChimp platvormi vahendusel uudiskirja vormis vaid juhul, kui oled andnud niisuguse teabe saamiseks eelneva nõusoleku ning oma nõusoleku võid igal hetkel tühistada.
  • Selleks, et teavitada Sind meie saidi või teenustega seotud muudatustest.

Kui oled meilt eelnevalt teenuseid tellinud, võime edastada Sulle ka teavet sarnaste teenuste kohta, mille vastu Sul huvi võib olla.

Sinu nõusoleku korral edastame andmed ka valitud kolmandatele osapooltele, et nad saaksid Sulle saata uudiseid toodete ja teenuste kohta, mis võiksid Sulle huvi pakkuda. Selle nõusoleku võid soovi korral igal ajal tagasi võtta.

Isikuandmete kaitstus

Sinu andmete kaitstus on meie prioriteet. Tagame Sinu isikuandmete maksimaalse kaitstuse soovimatu kasutamise ja loata juurdepääsu eest. Andmeedastus on kaitstud turvaliste protokollidega (SSL). Rikkumiste korral tegutseme vastavalt ELi üldeeskirjadele ja teavitame 72 tunni jooksul rikkumisest Andmekaitse Inspektsiooni.

Isikuandmete salvestamine

Veebilehe haldamise käigus võib tekkida vajadus saata Sinult kogutud andmeid töötlemiseks ja hoiustamiseks väljaspool Euroopa Liitu asuvatesse serveritesse. Oma andmeid meile saates annate oma nõusoleku nende andmeedastus-, andmesalvestus- ja andmetöötlustoimingute teostamiseks. Lubame, et võtame kasutusele kõik asjakohased meetmed, et tagada Sinu andmete turvaline käitlemine.

Kahjuks pole veebipõhine andmete saatmine kunagi 100% turvaline ja teatud juhtudel võib esineda andmete lekkimise oht. Seetõttu toimub niisuguse info edastamine Sinu enda vastutusel.

Sinu andmete avaldamine

Avaldame Sinu andmeid kolmandatele osapooltele ainult käesolevas dokumendis kirjeldatud alustel või alljärgnevatel juhtudel:

  • Kui soovime oma saidi või osa sellest maha müüa.
  • Kui Sinu andmete avaldamine tuleneb seadusandlikust kohusest.
  • Kui andmete teatud mahus avalikustamine on vajalik pettuste ärahoidmiseks või pettustevastaste meetmete arendamiseks.

Kolmandate osapoolte lingid

Meie saidil leiad ka mitmeid linke teistele saitidele. Asjaolu, et meie saidil on kuvatud mõne teise saidi link, ei tähenda, et nõustume selle teise saidi privaatsuspõhimõtetega. Enne kui nendel saitidel oma isikuandmeid sisestad, tutvu kindlasti ka iga saidi privaatsuspõhimõtetega.

Kontaktinfo

Kui Sul on meie privaatsuspõhimõtete kohta küsimusi või Sa pole rahul sellega, kuidas Sinu andmeid kogume või töötleme, võta palun ühendust e-posti aadressil info@kasiino.com

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.