Rulett Online

Rulett: vanad reeglid, uued võimalused

Eredaid tulesid ning adrenaliini täis rulett on nagu teisedki mänguautomaadid, saanud uue virtuaalse kuju. Mängu online-versiooni eelis on ilmselge: juurdepääs õnnerattale on otse kodust, töölt, restoranist või mujalt, kus on internet. Veelgi enam, virtuaalne rulett on saadaval ööpäevaringselt ja võimaldab teil valida riskitaseme: mängida kas tasuta või päris raha eest.

Lühike ajalugu

Ruleti nagu ka ratta esivanem pole teada. Samas omavad mõlemad leiutised ühist nime: prantslased kasutavad sõna roulette väikese ratta tähistamiseks. Hoolimata paljudest legendidest mängu tekkimise kohta, on tõenäolised kaks geograafilist piirkonda: Vana-Hiina või Prantsusmaa. Kõige populaarsem on teine hüpotees, mille puhul ruleti autorsus omistatakse matemaatik Pascalile.

Usaldusväärsete faktide hulgast võib välja tuua selle, et rulett sai mänguna õige hoo sisse 18. sajandi lõpus Suure Prantsuse revolutsiooniga ning null-tasku lisati aastal 1842. Vennad Blancid olid kui uuendajad ning ameeriklased läksid sellega edasi. Ettevõtlus ja kasumisoov on viinud selleni, et kasutatakse ka kahte null-taskut.

Virtuaalne konkurent kasiinole

Internetis olev rulett on kasvanud koos võrgu laienemisega. Uuel aastatuhandel tekkinud veebikasiinod said enneolematult populaarseks. Praegu on veebis sadu ruleti mänguautomaate, mis esindavad mängu erinevaid modifikatsioone. Ruleti emulaatorite ühisosa on nende klassikaline põhialus:

  • Mänguväli ja ratas, mis on jagatud 37-ks või 38-ks taskuks – sõltuvalt kas mäng on ühe või kahe nulliga;
  • Sarnased panused;
  • Null-tasku korral võidab kasiino.

Interneti peamine eelis on võimalus mängida ruletti ka tasuta. See on suurepärane viis ruleti reeglite õppimiseks ilma riske võtmata. Teine põhjus on erinevate matemaatiliste mudelite ja ruleti strateegiate testimine.

Statistiline info

Statistika arvestamine on oluline erinevus virtuaalsete masinate ja kasiino vahel, eriti kui mängite raha peale. Emulaator annab viimaste mängude kohta üksikasjalikud statistilised arvutused, sealhulgas:

  • Viimati võitnud numbrite jada;
  • “Kuumad” ja “külmad” numbrid, kus pall peatub kas tihti või harva;
  • Kõiksugu protsendid, mis võimaldavad muidki tegureid määrata.

Saadud andmeid saab alla laadida ja analüüsida ilma kiirustamisvajaduseta: virtuaalne diiler ootab alati.

Mugavus

Mugavus on veel üks argument, miks online-ruletti mängida. Realistliku keskkonna loovad muusikaline taust, krupjee sõnumid ja vestlusmüra, mis loovad tõelise kohaloleku efekti. Värvilise disainiga ruletisimulaatorid pakuvad mitmeid lisavõimalusi.

Mänguautomaat ei nõua, et asetaksid oma žetoonid alati kindlasse sektorisse. Viimase panuse uuesti mängimiseks on «Last Bet»  ja «Clear» tühjendab väljad.

Veel realistlikum

Kõige atraktiivsem mängu online-versioon on live, mida ei saakski netimänguks kutsuda. Sellel on mitu põhjust:

  • Video edastatakse päris veebistuudiost;
  • Mängu juhib professionaalne krupjee;
  • Vastased on päris mängijad.

Live mänguautomaadid on tekkinud suhteliselt hiljuti, kuid on kiiresti võitnud publiku poolehoiu. Mäng käib tõeliste inimestega, mis pakuvad päris emotsioone. Lisaks on kogu mänguprotsess algusest kuni palli peatumiseni nähtav päris rattal, mistõttu pole tarvis kahtlustada ebaausat mängu.

Ainuke live-mängude puudus on see, et mäng käib ainult päris raha peale. Tasuta mänge ei ole.

Mida peaks veel teadma?

Online-kasiino mänguversioon – ameerika, euroopa või prantsuse – ei olegi nii oluline. Tähtis parameeter on hoopis panuse tase. Eristatakse standardseid masinaid, mille piirmääraks on 100 $ ning High Limit Roulette, kus maksimaalne panus on kuni 500 $.

Kokkuvõte

Ruletisimulaatorid pakuvad kõige mugavamaid mängutingimusi. Minna üle demomängust rahale on ühe hetke küsimus, lülitada välja heliefektid – samuti üks klikk. Ühtlasi võib blokeerida animatsioonid.

Samuti saab valida mängu turborežiimi, mis ei tekita liigset ajakulu.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.