Kuidas võita raha jalgpalli peale panustamisega?

Arvestades jalgpalli üldist populaarsust kõikjal maailmas, ei tohiks olla mingi üllatus, et ka enamikes ennustusportaalides on jalgpall kas kõige suurema panustemahuga spordiala või siis vähemalt üks suurimatest. Igal nädalal toimub sadu erinevaid matše ja igale matšile saad teha lugematul hulgal erinevaid panuseid.

Alustuseks võid jälgida selle talve jalka MMi ja tutvuda parimate boonuspakkumistega meie Jalgpalli MM 2022 eelvaates.

Valik on lausa nii kirju, et kui oled spodiennustuse lehel esimest päeva, tasub kindlasti veidi eeltööks aega varuda või mõne kogenuma panustaja käest näpunäiteid küsida enne kui oma esimese jalgpalli ennustust kinnitava hiireklõpsu teed. Aga kui Sul spetsialistist sõpra kohe võtta pole, võid alustada ka sellest artiklist.

Jalgpalli ennustus: peamised panuste tüübid

Jalgpallile panustavate mängijate seas on popuaarseimad täpselt samad panused, mis enamike teiste võistkonnaalade puhul. Händikäppide ja väravate koguarvu panuste põhimõte on täpselt sama nagu teistes võistkonnamängudes, aga matši võitja panus on jäähokist ja korvpallist mõnevõrra erinev. Seda seepärast, et erinevalt neist kahest mängust võib jalgpallis mäng ka viigiga lõppeda. See tähendab, et matši võitja turul on Sul kolm valikut.

Jalgpallimatši võitja ennustamine.

Nagu juba öeldud, on Sul jalgpallimatši puhul võitja ennustamisel kolm valikut – kummagi meeskonna võit või viik.

Händikäp

Fotoball player

Händikäpi panus jalgpallis on sarnane matši võitja ennustamisega, aga nagu händikäpi puhul ikka, on ühele meeskonnale antud väikene punktieelis.

Kuivõrd jalgpall on suhteliselt madalaskooriline spordiala, on siin ka händikäpid oluliselt väiksemad kui näiteks korvpallis või võrkpallis (selleks, et händikäp oleks näiteks kolm väravat, peab juba tegu olema väga ebavõrdsete vastastega).

Selleks, et näiteks Su favoriidile tehtud händikäpipanus võidaks, peab favoriit võitma händikäpist suurema väravate vahega. Positiivse händikäpiga meeskonnale tehtud panus on võidukas nii siis, kui see meeskond võidab, kui ka siis, kui nad kaotavad händikäpist väiksema väravate vahega.

Väravate koguarv üle/alla x värava

Nagu aimata võid, pead selle panuseliigi puhul ennustama, kas matši jooksul löödud väravate arv on kihlveokorraldaja seatud määrast suurem või väiksem. Populaarseim koguarvu turg on matši väravate koguarv, aga lisaks sellele on tavaliselt võimalik panustada ka kummagi meeskonna või esimese poolaja väravate koguarvule.

Millele veel panustada saab?

Kui oled endale jalgpalli ennustuse põhialused selgeks teinud, võid hakata mängueelsete panuste asemel live panuseid tegema. Live panustamise puhul on enamik panusetüüpe täpselt samad. Ainus vahe on selles, et sõltuvalt mängukäigust on koefitsiendid pidevas muutumises.

Jalgpalli ennustuse strateegia loomine: otsi väärtuslikke panuseid!

Kas otsid hoolega panuseid, mis kindlasti võidaksid? Muuda kiiresti oma strateegiat! Iga asjalik juhend, mis online panustamist kirjeldab, ütleks Sulle, et: Selleks, et spordiennustusega pikas perspektiivis raha teenida, pead valima väärtuslikumad panused. Selle reegli aluseks on külm matemaatika nii et vaielda pole suurt mõtet.

Unusta need nõuandjad, kes soovitavad Sul regulaarselt favoriitidele panustada, sest tavaliselt on suurem väärtus peidetud just nõrgemate võistlejate koefitsientidesse. Aga nüüd küsi endalt, mida väärtuslike panuste tegemine tegelikult tähendab. . Lühike ja täpne vastus sellele on, et väärtuslikud panused on need, mis on tehtud koefitsientidele, mille määramisel on spordiennustuse saidid pakkunud ühele poolele kõrgemat koefitsienti, kui õigustatud oleks.

Kui uurid professionaalsel tasemel spordiennustusega tegelevate mängijate panuste statistikat, avastad, et enamikel neist on keskmine koefitsient vähemalt 2,00. Mõned panustavad järjepidevalt isegi 3,00 või 4,00 koefitsiendiga sündmustele (näiteks veidi ebavõrdsete jalgpallimatšide viigilisele tulemusele). Kindlasti tahaksid nüüd küsida, et „kuidas ma võita saan, kui kogu aeg ebatõenäolistele tulemustele panustan?“ Kui vaadata panustamise matemaatilist külge, on sellele aga väga lihtne vastus. Kui Sinu panuste keskmine koefitsient on 2.00, pead kasumis olemiseks ennustama õigesti vähemalt 51% juhtudest, aga kui koefitsient on 4.00, pead täppi panema vaid 26% juhtudest.

Selleks, et pidevalt ja ühtse meetodi alusel panuste eeldatavat väärtust arvutada, tasub Sul kulutada aega nii oma valitud võistluste püsivale jälgimisele kui ka endale sobiva matšide analüüsimise metoodika väljatöötamisele.

Suhtu ettevaatlikult kõikvõimalikesse netinõuandjatesse!

Kuigi jalgpalli ennustus võib näida mängust endast palju keerulisem, peaksid selle lühikese ülevaate lugemise järel juba vähemalt aimama, kuidas kasumlikult panustada saab. Internetis otsides võid leida palju tegelasi, kes pakuvad võimalust osta nende võidukat strateegiat, aga enne kui niisuguste strateegiate ostmist isegi kaaluma hakkad, tasub pakkujale korralik taustauuring teha.

Kokkuvõte

Jalgpalli ennustus on kindlasti valdkond, kus on võimalik stabiilselt kasumlikke ennustusi teha. Aga selleks, et püsivalt häid tulemusi saavutada, pead esmalt „investeerima“ palju aega, energiat ja kannatlikkust ning kõik oma sammud hoolikalt läbi mõtlema.

Igasuguste netinõuandjate ja isehakanud ekspertide jälgimine võib tunduda lihtne lahendus, aga pikas perspektiivis võib see Sulle kasu asemel hoopis kahju tuua.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.