Relax Gaming

Relax Gaming Ltd on tuntud mängutootja, mis toodab ja levitab mänge oma nime alt, kuid loob ka põnevaid mänguautomaate teistele kaubamärkidele (tuntud kui Powered by Relax mängud). Lisaks jagab see online kasiino veebilehtedele ka väiksemate stuudiote mänge oma “hõbekuuli” partnerluse kaudu ja selline suhteliselt unikaalne asjade korraldus tähendab, et selle kaubamärgi või osaluse kaudu on mängijatel võimalik valida enam kui 1500 mängu vahel.

Viimastel aastatel on Relax Gaming mängutootja võitnud ka mitmeid hinnatud valdkonna auhindu, mis näitab tema järjest kasvavat positsiooni online kasiinode valdkonnas ning pühendumust tehnoloogilisele tipptasemele ja loomingulistele lahendustele.

Lühike teave Relax Gaming mängutootja kohta

Relax Gaming

2010. aastal Maltal asutatud mängutootja on kiiresti kasvav kasiinotarkvara pakkuja. Oma esindustega üle Euroopa sellistes kohtades nagu Alderney, Eesti, Soome, Hispaania, Rootsi ja Ühendkuningriik, on bränd oma haaret viimase kümnendi jooksul oluliselt laiendanud.

Peaaegu 100 mängust koosnevat ja mitmekülgset valikut pakkuv Relax Gaming eristub teistest mängutootjatest sellega, et keskendub kvaliteedile kvantiteedi asemel. Populaarsemad mängud on on Temple Tumble, Money Train 3, Money Train 4, Bill & Coin ja Beast Mode. Toodete portfelli kuuluvad aga ka pokkeri- ja bingo mängud.

Mängutootjal on litsents olemas peamistes Euroopa jurisdiktsioonides ja ka mujal maailmas. Neil on olemas näiteks Kreeka Hasartmängukomisjoni (HGC), Malta Mänguameti (MGA) ja Ühendkuningriigi Hasartmängukomisjoni (UKGC) litsentsid.

Oma pühendumusega kvaliteedile ja nõuetele vastavusele pakutakse iGaming operaatoritele võrratuid võimalusi pääseda juurde rikkalikule mängude portfellile, mis on kohandatud sobivaks erinevatele turgudele.

Mängutootja viimastel aastatel võidetud märkimisväärsemate auhindade hulka kuuluvad “Aasta kasiinotarkvara tarnija” auhind 2020 EGR B2B auhindade jagamisel, “2020 aasta mäng (Money Train 2 slot)” Bigwinboard poolt ja “Aasta kasiino sisu tarnija” 2021 EGR Nordics auhindade jagamisel.

Relax Gaming tarkvara ja kasiinomängud

Relax Gaming online slotid on tuntud kvaliteetse mehaanika (sealhulgas Megaways ja Megaclusters mehaanika), ainulaadsete rullikute ja võiduliinide konfiguratsioonide, laia teemavaliku ning volatiilsuse märkimisväärse mitmekesisuse poolest. Mängutootja strateegia põhineb pigem kvaliteedil kui kvantiteedil ja kuigi enda mängude kataloog ei pruugi olla suur, on selle iga slot erakordselt hästi toodetud.

Slotikad

Mänguautomaatide kataloog on selle mängutootja puhul üks muljetavaldavamaid, pakkudes silmapaistvat mitmekesisust nii teemade kui ka stiilide osas, kvaliteetse visuaali ning kaunilt toodetud muusika ja heliefektidega.

Money Train 2 online slot

Money Train 2

2020. aasta mängu võitja Money Train 2 slot on olnud suur hitt mängijate seas. Hästi väljatöötatud tegelaste ja suurepärase teemaga on see 5 rulliku, 4 rea ja 40 võiduliini ning keskmise volatiilsusega slot on üks põnevamaid ja tegevuste rohkemaid mänge.

Kluster Krystals Megaclusters slot

Kluster Krystals Megaclusters on esimene slot, mis kasutab seda põnevat uut mehaanikat. Sellel 5 rulliku ja 5 reaga ja laia valiku panuse suurustega tähelepanu köitval mängul on värvikas abstraktne teema, tasuta keerutuste boonusvoor ja kuni 40x võidukordajad.

Templar Tumble slot

Templar Tumble on visuaalselt muljetavaldav slotimäng, millel on 6 rullikut ja kuni 7 rida ning koguni 117 649 võiduliini. Rullikutel on ebatavaline konfiguratsioon, blokeerivate sümbolitega, mis tähendab, et kõik rullikute kohad ei ole igal keerutusel mängus, samas kui sümbolid kukuvad rullikutel alla, mitte ei keerle.

Multiplier Odyssey slot

Multiplier Odyssey slot on 5 rulliku, 3 rea ja 15 võiduliiniga mäng, millel on kaunilt kujundatud kosmoseteema tasuta keerutuste boonusvoor ja Coin Collector funktsioon, mis lisab võitnud keerutustele kordajaid. Mäng pakub maksimaalselt 50 000x jackpoti väljamakset ja samuti võimalust osta end otse boonusvooru.

Samal ajal on mängutootja Powered by Relax lähenemisekaudu saadaval ka mitmete teiste stuudiote slotikad, mis suurendab oluliselt mängude portfelli. Koostööd tegevate stuudiote hulka kuuluvad Fantasma Games, ReelPlay, 4ThePlayer, Kalamba Games, Iron Dog Studio ja 1X2 Network.

Bingo

Online bingo on mängutootja mängude portfellis mängijatele saadaval 90- ja 75-palliliste bingomängudena (sealhulgas HexaBingo nime all tuntud kiirversioonid). Bingomängud on välja töötatud spetsiaalselt mobiilseadmetes mängimiseks ja sisaldavad ka populaarseid minimänge.

Pokker

Pokker

Samuti on Relax Gaming viimastel aastatel saavutanud järjest kasvava maine uuenduslike online pokkerimängude osas, millel on omapärane visuaalne stiil, mis aitab neil teistest mängudest märkimisväärselt eristuda.

Top 10 Relax Gaming mängutootja slotikat kõrgeima RTP-ga

Mängijate jaoks on üks slotimängu valimisel alati oluline RTP, mida iga konkreetne slot pakub. Relax Gaming online slotimängud on üldiselt kõrge RTP-määraga ja alljärgnevas tabelis on ära toodud 10 kõrgeima tagasimakse määraga slotikat.

SlotimängRTP
Book of 9999,00%
Marching Legions98,12%
Money Cart 298,00%
Money Cart Bonus Reels98,00%
Napoleon and Josephine97,03%
Epic Joker97,00%
Dragons Awakening96,96%
Eric the Red96,95%
Zombie Circus96,92%
Totem Guardians Dream Drop96,87%

Kus mängida Relax Gaming slotimänge Eestis

Selle mängutootja mänge pakub iga suurem Eesti netikasiino aga ka paljud välismaa kasiinod, mis on Eesti mängijatele mängimiseks saadaval. Kui mõnda nendest kasiinodest nimetada, siis tasub Eesti kasiinodest kindlasti ära mainida Paf, Betsafe, Olybet, ja Nutz ning välismaa litsentsiga kasiinodest Verde Casino, QuickSpin ja Starda kasiinod. Kõigis nendes veebikasiinodes on saadaval ka kasiino boonused, mis muudavad selle mängutootja mängude mängimise veelgi erutavamaks.

Mängi tasuta Relax Gaming mänge demorežiimis Kasiino.com veebilehel

Relax Gaming tarkvaraarendaja mänge on võimalik Kasiino.com veebilehel mängida ilma selleks endale kasiino kontot loomata. Mänguautomaat toimib demorežiimis mängides täpselt sama moodi nagu päris raha eest rullikuid keerutades. See võimaldab sul saada slotimängu omadustest ja funktsioonidest täpne ülevaade, enne kui otsustad oma lõbuks mängimise hiljem asendada päris rahaga mängimisega.

Relax Gaming mängutootja tehnoloogia ja uuendused

Stuudio pakub kaasaegseid ja lõbusaid mänge, mis elavdavad mängijate kujutlusvõimet tänu värskele UX-graafikale ja uuenduslikele funktsioonidele. Relax Gaming hindab minimalismi, mugavust ja õiglust, toetades neid põhimõtteid oma esteetiliste valikute ja mängumehaanikatega.

Relax Gamingu innovatiivsed lahendused lähevad kaugemale tavapärasest mängijatele ja kasiinodele mõeldud uutest funktsioonidest ja mängumehaanikast. Loomulikult suudavad nii online kasiinod kui ka mängijad nautida mängutootja poolt turule toodud uusi funktsioone nagu Megaclusters ja Coin Collector, kuid ehk peamine uuendus on oma mängude portfelli laienemisesse lähenemises.

Powered by Relax

Brändingu Powered by Relax all pakub see mängutootja oma tehnoloogilisi lahendusi ja uuendusi teistele väiksematele mängutootjatele võimaldades sellega neil läbi mängutootja vahetu toe oma mänguautomaadid turule viia. Kõik see suurendab ka mängutootja enda mängude portfelli ning tagab selle, et netikasiinod on alati huvitatud ka väiksemate mängutootjate kaasamisest ja koos sellega online kasiinode valdkonna arengust.

Silver Bullet ehk “hõbekuul”

Silver Bullet ehk “hõbekuul” on ainulaadne pakkumine, mis toob mängutootja võrgustikku kõige uuenduslikumad ja kvaliteetsemad stuudiod. See pakub kõiki Relax Gamingu teadmiste ja levitamise eeliseid, võimaldades partneritel keskenduda tippkvaliteediga sisu loomisele ja jätta ülejäänu Relax Gamingu hooleks.

Mobiilne kasutamine

Kõik Relax Gaming mängutootja mängud on mugavalt nutiseadmetes kasutatavad ning kõik tehnoloogilised uuendused ja mängumehaanikad toimivad täpselt samamoodi nagu mänge lauaarvutis mängides. Mängude sujuv integreerimine mobiilplatvormidele pakub mängijatele sujuvat ja kaasahaaravat mängukogemust ka liikvel olles.

Viited

Need on mõned huvitavamad lingid ja viited Relax Gaming mängutootjat puudutavale informatsioonile.