Kuidas võita slotimänge mängides?

Slotimängud on online kasiinodes mängijate jaoks kõige populaarsemad mängud oma erinevate teemade funktsioonide ja mängumehaanikate tõttu. Iga slotimäng on eriline ja omanäoline isegi siis kui nende toimimine ja mängimise loogika on üldjoontes sarnane.

Enne mängima asumist peaks iga online kasiinos mängija mõistma, et surmkindlalt strateegiat slotimängudes võitmiseks ei ole. Online slotid on seadistatud nii, et mängu tulemuse otsustab juhuslike numbrite generaator (RNG) ning mängija enda tegevusest ühe konkreetse keerutuse tulemuse määramisel ei sõltu midagi. 

Siiski on olemas teatud kindlad strateegiad ja lähenemised, mis aitavad aja jooksul online slotikaid mängides paremat tulemust saavutada. Kasiino.com toob siinkohal välja mõned nipid ja soovitused kuidas rohkem võita slotimänge mängides.

1. Vali mängimiseks õiged mänguautomaadid

Kuna online kasiino slotikaid on tuhandeid, on nende seast õigete mängude valimine hädavajalik, ja siin ei pea me silmas ainult meelelahutusliku teema ja visuaalsete efektidega mängude mängimiseks valimist. Kui eesmärk on võita või saavutada paremat tulemust, tuleks keskenduda ka parimate võiduvõimalustega slotimängude valimisele.

Tagasimakse mängijale (RTP) on suurepärane viis kuidas online slotid teineteisest eristada ja mängude valimisega alustada. RTP on teoreetiline tagasimakse protsent, mida mängijad võivad oodata iga oma panuse eest. Tavaliselt jäävad need protsendid slotimängude puhul vahemikku 94-96%, kuid mõni online slot võib mängijatele tagastada ka kuni 99% panustatud summadest. 

Mida kõrgem on slotimängu statistiline tagasimakse, seda paremat tulemust võiks vähemalt teoreetiliselt see mänguautomaat pikaajalisel mängimisel võimaldada. Loomulikult peab siin meeles pidama, et keskmine tagasimakse mängijale arvutatakse miljonite keerutuste põhjal ja väiksema arvu keerutuste korral mängib juhuslikkus palju suuremat rolli.

Õige mänguautomaadi valimisel on oluline ka selle volatiilsus. See kirjeldab, kuidas online slot võidu väljamakseid teostab, nii sageduse kui ka võidu suuruse osas vastavalt panusele. Madala volatiilsuse tasemega slotimäng annab sageli võite, kuigi võidud ei ole panusest palju suuremad. Teisest küljest on kõrge volatiilsusega mängul suured väljamaksed, mis toimuvad aga harvemini.

2. Kasuta boonuseid

Slotimängude mängimisega saadud võitude maksimeerimiseks pead ära kasutama online kasiinodes saadaolevaid boonuseid ja pakkumisi. Parimad boonused võivad pakkuda lisaraha, mida saad kasutada rullikute keerutamiseks. 

Pea meeles, et boonuste ja pakkumistega on kaasas ka läbimängimise nõuded, mille pead boonuse väljamaksmiseks teatud aja jooksul täitma. Lisaks võidakse boonustega mängides keelata mängimiseks mõned kõrge väljamaksega slotimängud ning üldine reegel on, et boonuseid ei saa kasutada lauamängudes mängimiseks. Tutvu boonuse kasutamise reeglite ja tingimustega enne boonuse aktsepteerimist veendumaks, et mõistad milliste tingimustega sa ennast seod.

Kasiinode poolt peamiseks boonuseks on uutele mängijatele mõeldud tervitusboonus, seega ära karda uue tervitusboonuse saamiseks mõne teise kasiinoga liitumist. Võimalikud Eesti online kasiino boonused võivad olla järgneval kujul:

  • Boonusraha, mida saab mängimiseks kasutada praktiliselt kõigis online kasiino slotimängudes;
  • Tasuta keerutused, mis on tavaliselt seotud ühe või mõne slotimänguga ja millega saadud võitudele kehtivad panustamise nõuded;
  • Riskivabad keerutused, kus kaotatud keerutuse maksumus makstakse mängija kontole koheselt tagasi;
  • Cashback pakkumised, kus kasiino tagastab mängijate teatud protsendi kaotustelt, mis on saadud määratud ajaperioodi jooksul;
  • Tasuta žetoonid, kasiinos panuse tegemiseks ilma oma rahaga riskimata.

Lisaks tervitusboonusele otsi online kasiinos ka teisi jooksvaid pakkumisi ja kindlat lojaalsusprogrammi. Kui mängid ühes konkreetses online kasiinos pikka aega, võivad lojaalsusprogrammiga teenitud lojaalsuspunktid osutuda hiljem väga kasulikuks.

3. Progressiivse jackpotiga slotikates mängimise strateegia

Mängides online slotikatel progressiivse jackpoti võitmiseks, peaks strateegia olema erinev ja sõltuma alati igast konkreetsest mänguautomaadist. Enamikel kasiino jackpoti mänguautomaatidel on madal RTP. Põhjus siin on see, et osa tavamängu panustest koguneb jackpoti auhinnafondi, mistõttu tavamängu väljamakseteks jääb järele väiksem summa. Sellest hoolimata võivad need slotimängud olla väga ahvatlevad, arvestades, et mõned jackpotid võivad ulatuda mitme miljoni euroni.

Enne kui hakkad progressiivsete jackpotidega online slotikatel jackpoti püüdmiseks mängima, pead esmalt veenduma, milline on selle mängu toimimise põhimõte. Näiteks mõne mängu puhul peavad mängijad peaauhinna võitmiseks tegema teatud minimaalses summas keerutuse ja madalama tasuvusega keerutuste puhul mängus peavõitu üldse ei väljastata. 

Teistel juhtudel saab jackpoti võita ainult boonusvoorust. Parim moodus mängu toimimise osas informatsiooni saamiseks on vaadata mängu teabe jaotist või lugeda ülevaateid slotimängu toimimise kohta.

Suure progressiivse jackpoti võitmist ei juhtu iga päev, seega pead omama kannatust ja olema valmis pikemalt mängima. Veendu, et sul oleks rullikute keerutamiseks olemas vajalik summa raha, isegi kui regulaarsed väljamaksed ei ole suured. Kui mängu omadused seda võimaldavad on soovitav kasutada väikseimat võimalikku panust ja loota suurema arvu keerutuste peale, hoolimata asjaolust, et suurem panus võib jackpoti boonust sagedamini käivitada.

Lisaks tasub alati oodata, kuni slotimängu jackpot kasvab. Kuna jackpoti võitmise tõenäosus jääb alati samaks, on parem mängida siis, kui peaauhind on jõudnud juba muljetavaldava tasemeni. Paljud jackpotiga slotikad on fikseerinud maksimaalse ajalise perioodi, mille jooksul jackpot hiljemalt väljastatakse. Targad mängijad otsivad sellele tähtajale lähedale jõudnud ja veel mitte jackpoti välja maksnud slotimängud üles ja asuvad neid alles siis mängima.

4. Harjuta mängimist demo režiimis

Mängude valimisel on hea mõte harjutada enne pärisrahaga panustamist. Nii saad õppida, kuidas mänguautomaate mängida ilma sularahaga riskimata. Selle asemel kasutad virtuaalselt krediiti, mis annab suurepärase võimaluse oma tulemusi jälgida. Mõne aja jooksul saad nii hea ülevaate mängu volatiilsusest ja isegi selle RTP-st. Kuid pea meeles, et väljamaksete määr võib lühikeste sessioonide ajal oluliselt erineda.

Oma lõbuks mängimiseks tuleb esmalt leida tasuta mängimist võimaldav online kasiino. Kõigi Eesti online kasiinode puhul pole seda võimalust, kuid enamus siiski võimaldavad harjutada ja pakuvad ka laia valikut slotimänge. Tavaliselt ei pea sa isegi esmalt kontot looma, sest võid lihtsalt minna veebilehele, sirvida mängude nimekirja ja klõpsata alustamiseks “Mängi demo versioonis” või “Proovi oma lõbuks”.

5. Pea alati kinni oma eelarvest

Üks meie tähtsamaid nõuandeid on järgmine: määra endale range eelarve enne mängimisega alustamist. Ära alusta rullikute keerutamist enne, kui oled otsustanud maksimaalse summa, mille oled mängimiseks valmis kulutama. Kui jõuad selle summani, lõpeta mängimine. Ära kunagi panusta rahaga, mille kaotamist sa ei saa endale lubada.

Olenemata sellest, millisel online kasiino veebilehel sa mängid, on oluline oma eelarvet hallata. Sa ei vaja ranget panustamise strateegiat, kuid muuda siiski panuseid sõltuvalt mängitava slotimängu volatiilsusest ja RTP-st. 

Samuti võid muuta oma panuse suurust sõltuvalt võiduliinide arvust. Näiteks kui mänguautomaadil on 100 fikseeritud võiduliini, muuda oma panused väikeseks. Alustuseks piisab 0,01 eurost ühe võiduliini kohta. Nii ei panusta sa rohkem kui üks euro ühele keerutusele. Teisest küljest, kui slotikal on 50 võiduliini, võid oma võiduliini panused kahekordistada 0,02 euroni ja maksad ühe keerutuse eest ikka täpselt ühe euro.

6. Vali mängimiseks parim Eesti online kasiino

Parima kasiino valimine on sama oluline kui õigete mängude valimine. Parimad Eesti online kasiinod pakuvad häid tervitusboonuseid, mis võimaldavad saada oma sissemaksele vähemalt 100% täiendavat boonusraha. Lisaks pakuvad nad laia valikut slotikate tüüpe, mis sobivad igale maitsele.

Lisaks on oluline teada ka, et slotimängude RTP-d võivad erineda erinevate online kasiinode lõikes, isegi ühe ja sama slotimängu puhul. Nimelt on uuematel slotikatel mängutootjate poolt online kasiinodele jäetud võimalus RTP muutmiseks teatud vahemikus. Otsi informatsiooni slotimängu toimimise kohta ja veendu, et tead selle mängu RTP-määra konkreetses online kasiinos kui tegemist on slotimänguga, mille puhul online kasiino ise saab RTP-d muuta.

7. Vastutustundlik mängimine

Üks parimaid näpunäiteid slotikatel võitmiseks on mängida alati vastutustundlikult. Eesmärk on olla pikas perspektiivis edukas ja mitte jahtida kiireid võite. Seda silmas pidades peaksid mänguautomaatide jaoks määrama endale eelarve ja kasutama mängimiseks raha, mida sa ei pea millekski muuks kasutama.

Pärast mängimiseks üldise eelarve määramist võid määrata eelarve ka iga mängukorra jaoks ja seejärel ühe keerutuse panuse. See sõltub alati mängitavatest mängudest, kuna kõrge volatiilsusega mäng nõuab suurema saldo olemasolu, mis taluks ka pikemaid järjestikuste kaotuste perioode. Päevad ei ole vennad, seega aktsepteeri halval päeval kaotusi, lõpeta mängimine ja pöördu soovi korral mängimise juurde mõnel järgmisel päeval tagasi.

Kasiino.com ei soovita ei kasiino slotikates ega ka lauamängudes kellelgi mängida üle oma rahaliste võimaluste ja me toetame online kasiinodes vastutustundlikku mängimist. Kui sa tunned, et ei suuda kontrollida mängimisega seotud tegevust ja kaotusi ning mängimine tekitab sinus pingeid ja stressi, lõpeta koheselt hasartmängude mängimine. Vajadusel külasta ka veebilehte http://www.15410.ee/, kust leiad abi ja saad vastuseid hasartmängudega seotud probleemide lahendamisele.

Korduma kippuvad küsimused

Vaatame lähemalt, mis on online kasiino mängijate peamised küsimused, mis tekivad online slotimängude mängimisel parema tulemuse saavutamise osas.

Mis on parim strateegia online slotimängudes võitmiseks?

Pead kindlasti mängima õigeid mänge, mis pakuvad kõrget RTP-d ja volatiilsust, mis sobib sinu mängimise stiiliga. Lisaks võid kasutada erinevaid panustamise tasemeid vastavalt slotimängu võiduliinide arvule.

Kas mänguautomaatide mängimisel on olemas mõni nipp?

Tõde on see, et mänguautomaatide mängimiseks pole ühtegi nippi. Slotid annavad mängimisel juhuslikke tulemusi, mis põhinevad seatud mehaanikatel ja kõik taandub õnnele. Siiski on õigete mängude valimine võtmetähtsusega ning paremate tulemuste saavutamiseks võid kasutada ka teatud strateegiaid.

Kas parem on mängida ühte slotimängu või mänge vahetada?

Kui mängid mänguautomaati ja tulemused tunduvad ebasoodsad, ära karda mängu vahetada. Paljud mängijad pettuvad ühes konkreetses slotikas ja siis on parem proovida midagi muud ja avastada mängimiseks uusi funktsioone ja teemasid.