Online Mänguautomaadid

Mänguautomaadid – vali sobiv vastavalt oma stiilile

Mõnda aega tagasi olid mänguautomaadid siinmail kui keelatud puuvili, mida oli raske kätte saada. Nüüd on olukord vastupidine. Mänguautomaadid on sõltumata sinu asukohast pidevalt kättesaadavad. Nutiseade avab hasartmängumaailma isegi kalal olles, täites sinu pausid siis, kui kala ei näkka.

Veebikasiinode märkimisväärne omapära on see, et mänge saab ka tasuta mängida. Nii saab omandada kogemusi ning arendada välja sulle sobivaid strateegiaid.

Simulaatorite tüübid

Kunagi populaarne kangimasin on endiselt olemas, kuid muutub järjekindlalt muuseumieksponaadiks. Mänguautomaadid on nüüd mitmekülgsed, ilusad, kõrgtehnoloogilised ja mugavad. Võib nimetada mitut aspekti, milles need nüüd paremad on:

 • Kaasaegseid automaate iseloomustavad hea graafika, animatsioonid ning heliefektid.
 • Netis olevate slotimängude boonused ületavad päris kasiinodes pakutava.
 • Mitmekülgsus. Mängude arendajad toodavad järjest uusi mänge, millel on muutuv stoori ning varieeruvad parameetrid.
 • Programmide kirjutamine on kiirem ja odavam kui kangimasinate valmistamine.

Mängutootjate suur hulk loob garantii, et kehvemate mängude kõrvale tekib pidevalt uusi ja paremaid.

Slotimäng

Seda tüüpi mängud moodustavad veebikasiinode valikust suurima osa. Neid liigitatakse mitmete kriteeriumite alusel:

 1. Trumlite arv. Vanades seadmetes on kolm rullikut, aga praegu on levinum viis tükki. Leidub ka erandeid, näiteks Lucky Dollars neljaga ning Vegas Technology mängud, millel on seitse rullikut.
 2. Panuseliinide arv. Enamikel mängudel on ülempiir fikseeritud, kuigi panuseliinide arv võib ulatuda päris kõrgele.
 3. Veebimängudes annavad boonuseid sümbolid nagu Wild ning Scatter, ühtlasi jagatakse tasuta spinne ning mitmesuguseid mini-mänge.

Skilled Wild

Selle sümboliga saate asendada teisi sümboleid, et võidukombinatsiooni saada. Wildist on mängijale suur abi ning rahvas hindab heade boonustega slotimänge rohkem.

Wild efektid on ka kõiksugu mini-mängud, mõne spinni külmutamine ning mängulaua horisontaalselt või vertikaalselt laiendamine.

Kõigi wild-sümboli pakutavate võimalustega tutvumiseks peate erinevaid mänge ise proovima. Netis saab enamikku mängudest ka tasuta mängida.

Teised võimalused

Mõned slotimängud jäävad klassikaliste rullikute juurde, kuid lisavad näiteks huvitava stoori. Näiteks mängus Avalon II – The Quest for the Grail on seesugused boonused:

 • Leia püha graal – auhind kuni 120 000 münti;
 • Vali üks kahest – kas kohtud valge rüütliga, mis lubab kiiret võitu või võtad selle asemel rohkem tasuta spinne;
 • Külasta Avaloni saart – sinu käsutuses on õnneratas;
 • Võitle musta rüütliga.

Kokkuvõte

Mänguautomaatide maailm areneb pidevalt. Online-hasartmängude arendajad mõtlevad pidevalt uusi mänge välja ning mänguarmastajatele toob see palju positiivseid emotsioone.

Tasub arvestada ka väljamaksete protsendiga ehk RTP’ga – mõnes mängus on võimalik võita rohkem või tihedamini kui teises.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.