Keno: online-loterii professionaalidele, slottid – algajatele mõeldud simulaatorid

Keno tähtsus digitaalse domineerimise ajas muutub üha populaarsemaks. Lõppude lõpuks, see loterii, nagu Bingo ja Sportloto, tegutseb ainult numbritega. Kuid mängu algupära on vastupidi ikkagi varjatud salapära. Võidu arvutamise ebaloogiline süsteem, kui auhinnaks on isegi ilma arvatavate numbriteta pilet, viitab idamaisele tarkusele. Nimi Keno avaldab avalikult Ladina juuri, kus quini – tähendab viis kokku.

Tõesti, varem oli see numbrite arv edukas.

Kaasaegsed reeglid

Ajaloolise ekskursiooni tunnetamine ei tekita küsimusi. Kuid hasartmängude jaoks on palju huvitavam praegune olukord loteriis. Eriti post-sotsialistlikus ruumis, kus Keno oli heade mängijatele sissetulekuallikaks isegi endise liiduvabariikide, sealhulgas Venemaa moodustamisel. Praegu, kui loterii on liikunud kasiino ja veebipõhiste loosimüüjate saitidele, on selle kasumlikkus ainult kasvanud.

Keno reeglid, nagu enamus hasartmängude puhul, on üsna ähmased: seal on üldised põhimõtted, kuid teatud nüansid võivad olenevalt olukorrast olla väga erinevad. Keno loterii põhireeglite määratlemisel saate eristada kolme põhipunkti:

 • Osalevad 80 numbrit (varem oli nende arv 120).
 • Iga neljas element on valitud – kokku 20 palli.
 • Mängija lööb piletil välja teatud komplekti 10, 15 või 20 numbrist.

Kui palju konkreetseid numbreid on lubatud mängurist välja tõmmata, määrab loteriide pakkuja. Huvitav fakt: Kenos võib võite saada isegi arvatavate numbrite puudumisel.

Paradoksi lahendamine

Seda probleemi saab lihtsalt seletada. Näiteks erinevalt SportLotost on Kenos palju numbrite mahatõmbamine (maksimaalne auhind on kõigi numbrite ennustamisel). Lotterii maksimaalses versioonis valitakse iga neljas võimalus. See tekitab kaasuse, kui peaaegu on õimatu mitte ära arvata teatud arvu numbreid, näiteks mitte tõmmata kümmet numbrit 80st, mis langevad tõenäosusega 100%.

Piletite tüübid

Keno internetis mängimiseks peate tegema rahalise panuse. Erandiks on demo masinad, kus panuseks on kommide pakkid ja auhinnaks on ainult positiivsed emotsioonid.

Online loterii pakub mitut liiki pileteid:

 1. Otsene. Mängija valib ühe numbrite kogumi, mis ei ületa lubatud piiri.
 2. Kombineeritud. Pileti sees on lubatud kasutada mitu komplekti. Igaüks neist on konkreetne kombinatsioon. Mitu kombinatsiooni mäng viiakse läbi grupi panusega.
 3. Eraldi. Võimaldab määrata vähemalt kaks kombinatsiooni. Erinevus eelmisest valikust – panuse suurus. Eraldi pileti hind on otseselt proportsionaalne kasutatud numbrite rühmade arvuga. Näiteks kui ühe kombinatsiooni panus on 5 dollarit, siis paari puhul 10 dollarit.

Need on Keno kõige lihtsamad loteriipiletite tüübid. Keerulisemad, reisi ja kuninglik versioon on populaarsed professionaalsete mängijate hulgas. Algajatele võib see tunduda segadust tekitav ja mitte eriti kasumlik, kuid see pole üldse nii.

Kuidas võidusumma määratakse?

Peamiste teguritena, mis moodustavad iga lotteriimängija auhinnafondi on:

 • Panuse summa.
 • Mahatõmbatud numbrite arv.
 • Kokkusattumuste arv.

Seepärast võivad väljamakse määrad sama arvu arvatavate numbritega varieeruda. Veelgi enam, auhinnakokkuvõtte tabelil on teatud “augud”.
Konkreetne näide on mugav tuua Keno loterii jaoks, kus peate piletist välja tõmbama 10 numbrit. Ilma ühtegi numbrit arvates saab mängur kahekordse tasu. Viie numbri kokkulangevuse korral tehakse järgmised auhinnad. Sellisel juhul on koefitsient 5 korda. Lisaks saab jälgida läbipaistvat loogikat:

 • Kuus numbrit makstakse 30 korda;
 • Seitse – 100x;
 • 8, 9, 10 – vastavalt 300/2000 / 10000x

Valgust nähtub intervalliga 1-4, kui mängija jääb ilma midagi, näiteks 10 numbri äraarvamisel kaheksakümnest. Kuid praktiliselt suurendades läbitavate numbrite kogumit viib tühja tsooni nihkumine ja annab mängijale kasumi.

Keno Simulaatorid

Hasartmängude meelelahutuse maailma algajatele optimaalne valik – demo seadmed. See on mõistlik lahendus, sest sellised masinad kujutavad endast simulaatorit, kus saate õppida mittestandardseid loteriimissioone ilma finantsriskideta.

Üks konkreetne näide – Keno mänguautomaat tuntud tarkvaraarendaja firmast Microgaming. Slottil kasutatakse mängu versiooni 15/80. Mängur saab valida kuni 15 numbrit. Emulaatori eeliseks on selle informatiivsus. Demo seade reaalajas näitab väljamaksete suhet, kui mängupilet on moodustatud. Iga uue numbri valimine muudab täielikult auhinna kogunemise süsteemi.
Olles kohanenud loterii simulaatoriga, võite kindlasti järgmise sammu teha – osaleda online Keno toimuvates võistlustes.