Keno Loto Reeglid

Mida peaksid loteriipileti ostmisel teadma?

Keno loto päritolu on levinud legendi järgi seotud Vana-Hiinaga. Loterii vanus on tõepoolest austusväärne, kuna mäng sai alguse veel enne uut ajaarvamist. Legendi järgi koguti osa Suure Hiina müüri jaoks vajaminevat raha Keno lotot korraldades. Müüti pole võimalik tõestada, kuid seda on tõenäoliseks peetud küll.

Päris loterii, veebimäng või mänguautomaat

Mängu mängimiseks on kolm varianti – päris loterii, veebimäng ning mänguautomaat. Esimesel juhul korraldatakse mängu tihti üleriiklikul tasemel. Mäng toimub teatud intervalli järel, kuid sellel on paljudes riikides (kuid mitte Eestis) oluline puudus: võitja peab võidult makse maksma.

Netiversioonis saab mängija oma võiduga päris konfidentsiaalselt ringi käia. Veebimängu teine eelis on selle informatiivsus. Portaal jagab sinuga pidevalt kogu statistikat eelmiste mängude kohta, reegleid, koefitsiente ning infot panusetüüpide kohta. Kaalukauss langeb veebimängu kasuks tihti seetõttu, et mängud toimuvad sagedamini.

Keno reeglid

Mängu sisu meenutab Sportlotot. Mängija ees on pilet teatud arvu numbritega, kus on vaja saada arvudest teatud kombinatsioon. Erinevate kombinatsioonide tõttu ei pea mängus aga maha tõmbama kõiki numbreid. Saate oma lootused asetada ka mõnele kindlale kombinatsioonile.

Selle, mitu palli loteriis osaleb, määravad Keno reeglid, mis on üldjoontes sellised:

  • Igas mängus on 80 numbrit;
  • Lototronist väljub 20 palli;
  • Valida saab kuni 10 numbrit.

Samas võib pallide koguarv muutuda, näiteks alguses oli levinud 120 numbriga mäng. Hiljem vähenes nende arv 80-le, kuid nüüd on ka 70 palliga mänge. Erineb ka see, mitu numbrit valida võib.

Mõned Keno liigid võimaldavad teil ära märkida rohkem või vähem numbreid. On oluline meeles pidada, et see on ülempiir. Piletil võib alati ära märkida ka vähem numbreid.

Mitmetes Keno loto mängudes on erinevad panused, kus võid panustada kõige lihtsamal moel, aga ka mitmesse numbrirühma, kombineerida eri suuruses panuseid ning on ka keerukamad variandid, mis muudavad Kenost arusaamise küllaltki aeganõudvaks. Simulaatorite peal mängimine on hulganisti lihtsam.

Mänguautomaadid

Keno slotimängud annavad mängijale standardse loteriivälja, kus on 80 numbrit. Levinud on kõik versioonid – nii 10, 15 kui ka 20 arvu valimisega. Kohe, kui mängija on iga numbri valinud, kuvab mäng võimalike väljamaksete koefitsiendid, et mängu mõistmist lihtsamaks teha.

Slotikeno puhul on hea võimalus ka tasuta mängida. Tasuta mäng on hea reeglite õppimiseks ning oma strateegia väljakujundamiseks. Nii tõuseb edukuse tõenäosus märgatavalt.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.