Keno reeglid: mida sa pead loteriipileti ostmisel teadma?

Keno päritolu ajalugu on kõige levinuma legendi järgi seotud vana Hiinaga. Austusväärne vanus on loteriil, sest mängu alguspunkt oli sõjajõudude ajal, mis eelnes uue kronoloogia algusele. Keno ulatuse näitamiseks viidatakse tavaliselt Hiina Suurele müürile. Legendaarse versiooni kohaselt toimus osa eelarvest müüri ehitamiseks loterii võidust. Legendi autentsust ei ole võimalik kindlaks määrata, kuid Keno mängimine on täiesti võimalik.

Sa pead lihtsalt õppima mängu reegleid ja valima kindlat tüüpi loterii.

Reaalne loterii, elektrooniline pilet või onlinr slott

Kaasaegset mängu esindavad kõik võimalikud hasartmängude vormid:

 • Reaalne loterii
 • Online-loosimine.
 • Mänguautomaadid

Esimesel juhul saavad loteriid sageli natsionaalset staatust. Üritus toimub teatud perioodilisusega ja seda iseloomustab märkimisväärne puudus: võitja peaks andma osa võidust tuludele.

Mängu virtuaalne versioon on mänguri jaoks palju sallivam. Ülemaailmses võrgustikus puudub maksustamissüsteem, mis koos konfidentsiaalsusega annab võitjale õiguse auhinnafondi juhtida omal äranägemisel. Elektroonilise pileti teine ​​eelis on maksimaalne informatiivsus. Teenusepakkuja annab teada kõik Keno üksikasjad: reeglid, statistika, ennustuse koefitsiendid iga võidu panuse tüübi kohta. Lõplik motivatsioon mängida online loteriit – loosimised toimub tihedamini.

Keno reeglid

Mängu sisuks tihti meenutab Sportlotot. Mängija ees on pilet teatud arvu numbritega, kus on vaja tõmbata välja määratud positsioonide arvu. Oluline erinevus loob võimaluse osaleda mittetäieliku kombinatsiooni loosimises. Mängur ei pea tõmbama maha maksimaalset arvu numbreid. Saate panustada ühele positsioonile, paarile jne.
Mitu palli osaleb loteriis, muud loteriil olevad numbrilised parameetrid, määravad Keno reeglid:

 • Iga pilet sisaldab 80 numbrit;
 • 20 palli väljuvad lototroonist;
 • Loterii osaleja saab määrata kuni 20 numbrit.

Tegelikult on Keno erinevate versioonide puhul stabiilne ainult keskmine parameeter. Pallide koguarv muutub sageli. Näiteks mängu algversioonis osales 120 numbrit. Hiljem nende arv vähenes  80-le. Paljud pakkujad teostavad loosi vastavalt Keno-70 skeemile, kus pallide arv on piiratud seitsme kümnega.

Mängija valik ei piirdu alati 20 numbriga. Mõned Keno sordid võimaldavad teil välja tõmmata vaid 15 või isegi 10 numbrit. On oluline meeles pidada, et see on ülempiir. Piletil võib valida vähema variantide arvu.

Loosimiseskeem

Loterii reeglite hulka võib lisada selle läbiviimise eripära. Keno osalemise esimene etapp on pileti ostmine. Mängu pakkujad rakendavad mitmeid loteriipiletite variante:

 • Otsene – võimaldab ühte kombinatsiooni.
 • Split – võimaldab panustada kahte erinevasse numbrirühma.
 • Kombineeritud – otsepileti muutmine, kombineerides mitu hinnaerinevat varianti, mille eest makstakse eraldi tasu.
 • Rada – moodustatakse kolmes järjestikuses etapis.
 • Royal – eelmise pileti variatsioon.

Viimase tandeemi variantides saab peatuda detailsemalt. Rada pilet täidetakse järgmisel viisil. Esiteks, kaardil valitakse numbrite rühmad. Seejärel nendes märgitakse arvu kombinatsioone. Lõpuks kirjutatakse kogu ennustuste koguarv. Royal Ticket on rada pileti laiendatud versioon, kus täiendavalt on märgitud ka võitnud numbrite arv.

Nagu näete, korvab loteriisi lihtsaid reegleid keerukas piletite täitmise süsteem. Keno simulaatorite mängimine on palju lihtsam.

Mänguautomaadid

Keno slottid annavad mängijale standardse loteriivälja 80 numbriga. Emulatsioonid rakendavad kõiki kolme mängu versiooni, kus saate üle välja tõmmata 10, 15 või 20 positsiooni. Internetis oleva slotti eelis on pileti kombinatsiooni läbipaistev moodustamine.
Mängija tõmmab välja põhiväljatel  teatud numbrid, samas kui täiendav sektor kuvab väljamaksete suhtarvud kohe, sõltuvalt arvatavatest numbritest. See suuresti lihtsustab mängija jaoks mängu sisulist mõistmist.

Lisaks on Keno slottid head ja tasuta simulaatorid. Veebikasiinos pakuvad loteriisimulaatoreid kahes variandis: demo (tasuta) ja raha panustega. Esimest tüüpi masinat saab kasutada reeglite õppimiseks, mõistmaks mängu olemust, samuti oma strateegia väljatöötamiseks.

See suurendab online-loterii edukuse tõenäosust oluliselt.