Kraabi ja Võida – Kiirloterii

Kas kraapekaarte saab internetis mängida?

Pikkade lotovõistluste alternatiiv on kraabi ja võida tüüpi kiirloterii mängud, mille tulemuse saab kohe teada. Piisab vaid katte maha kraapimisest, kui võidu suurus ongi teada. Ebaõnnestunud katse võib kompenseerida uue piletiga.

Hiljuti muutus kiirloterii populaarseks ka internetis, mistõttu asuti erinevaid kiirloterii versioone üha rohkem välja töötama.

Netimängu eelised

Tegelikult ei ole netiversiooni ja päris mängu vahel suuri erinevusi, kuigi mõned netiloto eelised võib nimetada küll:

  • Poodi minekut asendavad mõned hiireklikid;
  • Pileti hind varieerub koos võidusummaga. Kui mängija on panust kolm korda suurendanud, kasvavad ka võidusummad.
  • Online loteriil on mitmeid boonuspakkumisi, mis päris mängus puuduvad.

Klassikaline lahendus

Kraabi ja võida kiirloterii standardse mänguga sarnase variandi on loonud ettevõte Betsoft ning see kannab nime Skratcherz. Automaadist saab osta neli erinevat loteriid, mille hinnad on kindlaks määratud. Nende hind jääb 1 $ ja 5 $ vahele. Boonuseks võib võita tasuta pileti.

Mängu puuduseks võib olla kasutajaliides, kuna pisut tüütu on virtuaalse mündiga tulemusi välja kraapida. Pärast kümmet korda annab see juba tunda. Teiseks negatiivseks aspektiks võib lugeda pileti fikseeritud hinda.

Microgamingu versioon

Mõlemad Betsofti mängu miinused on edukalt ületanud mängu Halloweenies Scratch. See võimaldab pileti hinda muuta vahemikus 50 senti kuni 10 dollarit. Ühtlasi on mängul 9 peidetud lahtrit, väljamaksed koefitsientidega 1-st kuni 250-ni ning võit kolme identse sümboli eest.

Mänguprotsess ise on sarnane, kuid kaitsekihi eemaldamiseks piisab hiireklikist. Kolme identse sümboli puhul tuleb mängijale vastava koefitsiendiga võit, mille summa korrutatakse läbi pileti hinnaga. Näiteks on kõrvitsamaski koefitsient 250. Olles ostnud pileti ühe dollari eest on võit 250 dollarit. Kümnedollarise kiirloterii võit on aga 2500 dollarit.

Mängu teine eelis on nupp „reveal all”, mis avab koheselt kõik sümbolid.

Skandinaavia kiirlotod

Rootsi mängutootja Yggdrasil Gaming on tuntud mitme oma kiirloterii poolest, nagu:

  • Piggy Bank;
  • Sabbatical;
  • King for a Day.

Iga slotimängu ülesehitus on sarnane, kuigi on ka erisusi. Mänguväli on jagatud võidunumbriteks ja teisteks numbriteks – kui mõlemad klapivad, oled võitja. Yggdrasili mängude kohustuslikud elemendid on boonussümbolid, mis annavad kas kohese rahalise auhinna või tasuta pileteid.

Skandinaavia mängulooja eelis on pidev areng. Nii võib kiirloteriide valikusse pidevalt midagi uut oodata.

Kokkuvõte

Veebikasiinod pakuvad laia valikut kiirloteriisid. Mängija peab leidma endale sobivaima, kuid seda on tasuta demosid mängides lihtne teha.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.