Kaartmängude maailm: kuidas erineb originaalid simulaatoritest

Kaartmängude arsenal sisaldab sadu pealkirju, mis erinevad mitte ainult reeglitega, vaid ka geograafilisest päritolukohast. Sõltumatu sort varieerub järsult, kui ring on piiratud hasartmängude asutuste hulka kuuluvate mängudega. Sellise meelelahutuse teine ​​omadus on reeglite kogumi olemasolu. See vähendab kaardimängu simulaatorite populaarsust vastaselt trumli mänguatomaatidega. Lihtsuse ja värvilise disaini taotlemine, eriti veebi kasiinos, toob oma vilja.

Lisaks sellele, just kaartmängud võimaldavad professionaalset kasvu. Regulaarsed pokkeriüritused lahendavad üheaegselt kaks ülesannet: reputatsiooni ja hea kapitali teenimine.

Mida mänguasutused pakuvad?

Loomulikult on suurimaks kaardimängudeks huvi pakkuv pokker, eriti Texas Hold’em versioon. Samuti kasiino pakub järgmist tüüpi hasartmänge, kus ei saa ilma kaardipakki:

 • BlackJack
 • Bakkara
 • Rammi
 • Punane koer
 • Rohkem-vähem
 • Trump

Loetletud mängud on esitatud nii reaalsetes kasiinodes kui ka ametlikel veebisaitidel. Kuid virtuaalsed asutused annavad hasartmängijatele soodsamaid tingimusi: võime mängida tasuta mängida kaardimänge demorežiimis ja ööpäevaringset tasuta juurdepääsuga.

Pokker

Interneti kasiino territooriumil toimuvat mängu esindab mitu tüüpi seadmeid:

 1. Simulaatorid, kus vastaspool on virtuaalne diiler.
 2. Videopoker.
 3. Live masinad.
 4. Online lauad ja turniirid.

Parim valik algajale on pokkerisimulaatorid. Need sisaldavad konkreetse mängu versiooni reeglite üksikasjalikku kirjeldust, mida toetab väljamaksete tabel. Lisaks on online-slottid kui tasuta simulaatorid mängu arendamiseks algfaasis.

Populaarsed pokkerisimulaatorid

Üllatav fakt: mängu kõige levinum versioon ei ole peaaegu rakendatud virtuaalsetele mänguautomaatidele. Texas Hold’emi kõige sarnasem mäng on Ride’m Poker emulator. Mängija saab kolm kaarti – selline flop, seejärel avaneb tern ja river. Igal ringil järgneb väike kauplemine. Muidugi, masina sarnasus reaalse Hold’emiga on väga tingimuslik, kuid teistel slottidell pole ka seda.

Klassikaline simulaator annab mängijale ja diilerile viis kaarti, kus panust saab tõsta ainult üht korda. Pokkeri erinevad versioonid täiendavad protsessi mitme lisafunktsiooniga:

 • Nõrkade käteelementide asendamine – oaas;
 • Ostmine endale või diilerile täiendavat kaarti – Vene pokker;
 • Boonusväljade panused.

See toob kaasa täiendavaid stiimuleid, kuid ei võimalda teil uurida mängu nõtkeid tõeliste konkurentidega.

Blackjack

See on kaartmängude kategooria teine ​​populaarseim kasiinopakkumine. Eeskirjade alus, erinevalt pokkerist, erinevatele versioonidele blackjackis ei muutu. Muudatused puudutavad peamiselt panuste lisavälju. Blackjaki simulaatoritel on nad tihtipeale dividendide peamiseks allikaks, sest neil on suurem väljamaksete määr kuni 5000 korda. Võrdluseks: Blackjacki võidud arvutatakse suhtest 3 : 2.

Baccara

See kaardimäng erineb originaalsete reeglite tõttu. Mängija eesmärk pole pankurit ületada, vaid tulemuse ennustamine. Mõlema poole võitu makstakse 1 : 1, tasavõidu  suhe 8 : 1.
Baccara võitjaks peetakse 9-punkti lähimaks mängijaks. Igale osalejale on tagatud kaks kaarti, maksimaalselt kolm. Punktid arvestatakse vastavalt järgmistele reeglitele:

 • Ässä – 1.
 • Kümme ja piltidega – 0.
 • Muud kaardid – vastavalt nende nominaalväärtusele.
 • Kui summa ületab 9, arvutakse sellest 10 välja.

Mäng on väga dünaamiline ja ei nõua teatuid matemaatilisi oskusi, nagu pokker või blackjack. 

Rummy

Mäng, kus eesmärk on esimenena lahkuda lauast, kogudes kaartide kombinatsioone. Online versioon – 3-kaardiline rummi, mida esindab Betsoft pakkuja ja see erineb oluliselt originaalist. Emulaatoril määratakse võitjaks see, kellel on vähem punkte. Nende süsteem on sarnane blackjack’iga, ühe täpsusega: ässä toob alati 1 punkti. Lisaks tühistatakse teatud kaardikombinatsioonid. Need on:

 • Paarid;
 • Kolmikud;
 • Streets 2 – 3 sama masti kaartiga

Mängijale antakse boonust diileri kohustusliku kvalifikatsiooni vormis. Pankuril ei tohi olla rohkem kui 20 punkti.

Muud kaardimängud

Online slots Red Dog, Draw High-Low ja Top Card Tramps iseloomustab nende dünaamilisus ja lihtsus. Näiteks võidab Top Card Tramps  kõrgeima kaardiga mängija. Kaardimängude sarnased simulaatorid sarnanevad trumli slottidega, kus peamine panus mängija balanssile on õnn, mitte arvutamine.