Kas sulle meeldib Finn and the Swirly Spin?

Mängi pärisrahaga Mängi tasuta
Mängima!

Parimad eesti kasiinod

100€ + 50 WinSpins
Liitu nüüd!
200% kasiino boonus kuni 100 eurot
Liitu nüüd!
50 tasuta spinni
Liitu nüüd!
Konto registreerimine pole vajalik
Liitu nüüd!
1000€ + 100 boonus keerutust
Liitu nüüd!

Finn and the Swirly Spin

Finn and the Swirly Spin on NetEnti slotikas, mida mängitakse 5×5 mänguväljal ja kus on palju põnevaid boonusraunde.

Visuaalselt viiakse Sind Finn and the Swirly Spin slotikas müstilisele haldjatemaale. Rullikutel olevate sümbolite hulka kuuluvad potid, lehed, õnnetoovad hobuserauad ja rubiinid. Kõige väärtuslikum on (üllatus-üllatus) rubiinisümbol, millega võid oma panuse kuni 50-kordselt tagasi teenida.

Selles mängus spinnid igas voorus ekraanile 25 sümbolit, mis on jagatud 5×5 mänguväljale. Võidu teenimiseks pead ülevalt alla või paremalt vasakule saama kolm järjestikust ühesugust sümbolit.

Võidukombinatsiooni väljaspinnimise järel „hävinevad“ kõik võidu toonud sümbolid ja nende asemele kukuvad uued sümbolid. Nii saad ühes voorus lugematuid võite teenida.

Kui spinnid välja tähekujulise wild-sümboli, siis see plahvatab ja hävitab teised samas reas ja veerus olevad sümbolid. Nii saad taas uusi võite teenida.

Boonusvoor

Kui aga leiad mänguvälja keskelt pärast kõiki võite ja varinguid tasuta spinnide scatteri, pääsed tasuta spinnde vooru. Mängus esineb 4 erinevat tasuta spinnide vooru, kus saad kasutada kuni 7 tasuta spinni. Igas voorus võid võita erineva suurusega auhindu ja kõrgema taseme tasuta spinnide saamiseks pead koguma ettenähtud arvu võtmeid. Suurimate auhindadega tasuta spinnide vooru pääsed pärast 16 võtme kogumist.

Meie otsus

Kokkuvõttes on Finn and the Swirly Spin meie meelest ägeda graafikaga põnev ja omalaadne mäng. Selles on head võiduvõimalused ja põnevad boonusvoorud.

Proovi seda NetEnti lõbusat slotikat kasiino.com saidil tasuta, õpi trikid selgeks ja siis vaata meie saidilt, millises online kasiinos seda mängu pärisraha peale mängida saad.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.