Kas sulle meeldib Gonzo`s Quest Megaways?

Mängi pärisrahaga Mängi tasuta
Mängima!

Parimad eesti kasiinod

100€ + 50 WinSpins
Liitu nüüd!
200% kasiino boonus kuni 100 eurot
Liitu nüüd!
50 tasuta spinni
Liitu nüüd!
Konto registreerimine pole vajalik
Liitu nüüd!
1000€ + 100 boonus keerutust
Liitu nüüd!

Gonzo`s Quest Megaways

Gonzo’s Quest Megaways slotikas on loodud nii NetEnt kui ka Red Tiger Gaming mängutootja poolt. Gonzo’s Quest slotimängu Megaways versioonil on 6 rullikut ja võiduvõimalusi kuni 117 649. Mängu maksimaalne võit on 21 000x algpanusest ja RTP on 96%.

Gonzo`s Quest Megaways slotika RTP, detailid ja panuste piirmäärad

Gonzo’s Quest Megaways slotikas on tüüpiline Megaways mängumootoriga mäng. Igal keerutusel ilmub igale rullikule juhuslikult 2 kuni 7 sümbolit. Mida rohkem sümboleid rullikus on, seda rohkem on võiduvõimalusi. Võidukombinatsiooni saamiseks on vaja rullikutele saada järjestikuseid sümboleid alates esimesest rullikust.

Mängida saab alates 10 sendist kuni 10 euroni ühe keerutuse kohta. Gonzo’s Quest Megaways slotika RTP on 96%. Lisaks on maksimaalse võidu potentsiaal suur, sest kõige rohkem võib ühe keerutusega võita 21 000x algpanusest.

Gonzo`s Quest Megaways boonuste funktsioonid

Gonzo’s Quest Megaways slotikal on kokku 6 funktsiooni. Laviinide ja kordajatega mängus on ka olemas ka juhuslik maavärina funktsioon, kus madala väärtusega sümbolid asendatakse kõrgema väärtusega sümbolitega. Lisaks purunematute wildide funktsioon, mis jäävad mängu ka pärast võitu. Vabalangemiste funktsiooni, kus kordajad on kuni 15x.

Laviini funktsioon

Algne Gonzo’s Quest slotikas kasutas esimesena NetEnt mängutootja laviinide funktsiooni. Seetõttu kasutab seda funktsiooni ka Gonzo’s Quest Megaways slotikas. Võitvad sümbolid plahvatavad ja kaovad, jättes ruumi laviinile. Seejärel langevad alla uued sümbolid, et anda veel uus võimalus võita. Laviinid jätkuvad seni kuni uusi võite enam ei teki.

Laviinikordaja funktsioon

Iga laviin suurendab kordajat, mis võib ulatuda kuni 5x. Esimese laviini kordaja on 1x, teisel 2x, kolmandal 3x ja neljandal 5x. Kui võitu ei tule lähtestatakse kordaja.

Purunematute wildide funktsioon

Küsimärgi sümbol on wild. Lisaks kõigi sümbolite asendamisele võib samal keerutusel tulla kuni 2 wildi. Kui nad on osa võidust rakendub funktsioon purunematud wildid, mis tähendab, et wildid jäävad rullikutele rohkemate võitude saamiseks.

Maavärina funktsioon

Mäng võib juhuslikult värisema hakata, mis purustab kõik madalama väärtusega sümbolid. Need asendatakse kõrge väärtusega sümbolitega.

Vabalangemise funktsioon

Tasuta keerutuste scatter sümbol on kuldmünt. Kolme või enam scatteri saamine (toimib ka 2 scatterit + wild) käivitab funktsiooni. Iga scatter kuldmünt annab 3 tasuta keerutust

Edasi võid valida, kas mängida välja antud tasuta keerutuste arvuga või riskida saamaks neid rohkem. Vabalangemiste kordajate väärtused on laviinis 3 korda kõrgemad. See tähendab võimalikke kordajaid kuni 15x: esimese laviini kordaja on 3x, teisel 6x, kolmandal 9x ja neljandal 15x.

Kokkuvõte Gonzo`s Quest Megaways slotikast

Gonzo’s Quest Megaways slotikas sarnaneb väga algse mänguga. See kasutab laviini funktsiooni, kordajaid ja vabalangemisi. Megaways versioonile on lisatud täiendused, mis viivad selle mängu hoopis teisele tasemele.

Võidupotentsiaal 21 000x ühe keerutuse kohta on ahvatlev. Korralik on ka RTP 96%. See mäng meeldib nii Megaways mängumootori fännidele kui ka mängijatele, kellele meeldib Gonzo’s Quest originaalne slotikas.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.

Olybet
 • Tervitusboonus
  200% kuni 200€ + 600 tasuta spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
PAF
 • Tervitusboonus
  50 tasuta spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Nutz
 • Tervitusboonus
  100€ + 50 WinSpins
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Betsafe
 • Tervitusboonus
  200% boonus + kuni 500 tasuta spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!