Kas sulle meeldib Cash Noire?

Mängi pärisrahaga Mängi tasuta
Mängima!

Parimad eesti kasiinod

300 tasuta keerutust
Liitu
350 tasuta keerutust
Liitu
100% kuni 200€
Liitu
200 tasuta keerutust
Liitu
100% kuni 400€ ja tasuta keerutust
Liitu
50 tasuta spinni
Liitu
100% kuni 400€ või 25€ kasiinokindlustus
Liitu
500€ ja 200 tasuta spinni
Liitu
120€ + 120 tasuta spinni
Liitu
1000€
Liitu
350€ + 100 boonus keerutust
Liitu
100€ + 50 WinSpins
Liitu
Tee sissemakse, et saada igakuiseid boonuseid
Liitu

Cash Noire

Cash Noire slotikas on NetEnt mängutootja looming ning sellel on 5 rullikut ja 1024 võiduvõimalust. Mängida saab alates 20 sendist ühe keerutuse kohta ja erinevates nutiseadmetes.

Cash noire slotika rtp, üksikasjad ja panuste limiidid

Cash Noire slotimängu mängitakse 5 rulliku, 4 rea ja 1024 võiduvõimalusega. Võit saabub kui saad 3 või enam sama sümbolit külgnevatele rullikutele alates esimesest rullikust.

Ühe keerutuse väärtuse võib valida 20 sendist kuni 200 euroni. Olemas on ka automaatsete keerutuste funktsioon, kus saab valida kuni 1000 automaatset keerutust.

Cash Noire on madala variatsiooniga mäng, kus võit tuleb 21,87% sagedusega, mis tähendab, et pisut rohkem kui üks viiest keerutusest annab tulemuseks võidukombinatsioon. Kõige rohkem võidetakse põhimängus (73,95%) ja ülejäänud võit tuleb tasuta keerutuste funktsioonis (22,11%). See annab kokku tagasimakseks mängijatele 96,06%.

Suurima võidu saamise võtmeks on tasuta keerutuste funktsioon, kuna seal rakendub potentsiaalne 10x võidukordaja. See võib tuua ka 1033x algpanuse väljamakseid iga tasuta keerutuse korral.

Boonusfunktsioonid cash noire slotikas

  • Avalanche funktsioon. Cash Noire kasutab funktsiooni Avalanche, mida kasutati esmakordselt Gonzo Questi slotimängus. Kui saad võidukombinatsiooni, algab sellega ka sümbolite laviin. Võitvad sümbolid eemaldatakse rullikutelt ja uued sümbolid langevad vabanenud kohtadesse. See võimaldab uusi võitvaid kombinatsioone. Laviin jätkub seni, kuni uusi võite enam ei moodustata.
  • Crime Zone funktsioon. Märkad, et igal keerutamisel ilmub punane “kuum ala”. Algselt on see 3 sümboli suurune ja suureneb 4 ja 5-ni, kui käivitatakse konkreetsed vihjed vasakul asuvas vihjete nimekirjast.
  • Mystery sümbol funktsioon. Rullikutele võib ilmuda šeifi sümbol. See võimaldab palju suuremaid võite, kuna rohkem kohtadel kuvatakse üks ja sama juhuslikult valitud sümbolit.
  • Tasuta keerutused. Vihjete nimekirjas on mõõdik, mis näitab teie edusamme tasuta keerutuste funktsiooni suunas. Crime Zone laieneb 4 sümbolini kui aktiveeritakse 3–6 vihjet. Kui käivitate 7 või enam vihjet, laieneb Crime Zone 5 sümbolini. Kui 13 vihjet on aktiveeritud, mängite funktsiooni tasuta keerutused 6 tasuta keerutusega.

Cash noire teema

Cash Noire slotikas on mõrvamüsteerium. San Cayetano linnas on mängija eesmärgiks ühineda detektiiv Flintiga, et jälitada salapärast kurjategijat ja lahendada mõrv.

Slotika nupud ja raam on visuaalselt tumedad, et rullikud ja sümbolid hästi eristuksid. Sümbolite hulka kuuluvad luubid, tikud, ässad, viskiklaasid, pistodad ja püstolid. Näed ka nelja tegelast.

Üldiselt täiendavad visuaalid ja tume taust mängu suurepäraselt. Need töötavad hästi ka Cash Noire mobiiliversioonis. Mäng on saadaval ka tahvelarvutites ja lauaarvutites.

Kokkuvõte cash noire slotikast

Cash Noire slotika kirjeldus tundub keerulisem kui mäng ise on. Eesmärk on võitvate sümbolite saamine Crime Zone`i mis viib Mystery sümboliteni ja tasuta keerutuste funktsiooni. Suured võidud tulevad tasuta keerutustest, kuna võidukordaja võib tõusta kuni 10x.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.