Chanz.ee online kasiino
Chanz online-kasiino ülevaade
KOKKUVÕTE
Chanzi positiivseim omadus omalaadse kontseptsiooni kõrval on kahtlemata kiire väljamaksete teostamise aeg. Sõltumata makseviisist lubatakse väljamakse teostada 24 tunni jooksul. Samuti tuleb positiivsena ära mainida ööpäevaringne kasutajatugi. Suurim puudus on muude mängude vähesus suure slotimängude valiku kõrval.
Unikaalne sotsiaalse kasiino mudel92
Hea valik tuntud tootjate slotimänge90
Ööpäevaringne live-kasutajatugi58
Reader Rating1 Vote100
PLUSSID
Unikaalne sotsiaalse kasiino mudel
Hea valik tuntud tootjate slotimänge
Ööpäevaringne live-kasutajatugi
MIINUSED
Slotimängude kõrval on muude mängude valik väga väike
Puudub telefoni teel antav kasutajatugi
90
lõpuskoor

Chanz Online Kasiino

Chanz Kasiino on omapärase, suhtlusaspekti rõhutava kontseptsiooniga veebikasiino. Chanzi mängijana saad koos teiste kasutajatega rõõmustada, kurvastada või lihtsalt suhelda. Chanzis saad ise valida, kas soovid mängida üksi ja omaette või tahad luua sõprade klubi ja lisaks mängude nautimisele ka mõnusalt ja mugavalt teiste kasutajatega suhelda. Chanz tegutseb Eesti Maksu- ja Tolliameti litsentsi alusel.

MÄNGUD JA TARKVARA

Chanzis on mänguautomaatide valik tõeliselt rikkalik. Saidilt leiad hulgaliselt maailmakuulsate mängutootjate NetEnt, Microgaming, AllWilds ja Thunderkick mänge. Aga lisaks neile on ka ainulaadne võimalus proovida õnne mõnedel Chanzi enda loodud mängudel, mida ühelgi teisel saidil proovida ei saa.

Kui otsid veidi adrenaliinirohkemat kogemust, proovi kindlasti ka uskumatute numbriteni küündiva progresseeruva jackpotiga mänge, kus väikese panuse eest võid saada elumuutva võidusumma. Näiteks mängus Mega Moolah oli selle ülevaate kirjutamise ajaks kogunenud 7,5 miljoni euro suurune jackpot.

Kui automaatidest isu täis saab, võid Chanzis kätt proovida ka ruleti-, blackjacki- või pokkerilauas.

VALUUTAD

Sissemakseid saab teha eurodes, Kanada dollarites, Norra kroonides ja Rootsi kroonides.

KAMPAANIAD JA BOONUSED

Kui oled saidil uus mängija, kasuta kindlasti ära kõik Teretulemast paketi preemiad. Esimesele neljale sissemaksele on Sul võimalik lisaks teenida kuni 1000€ boonusraha ja kuni 100 tasuta spinni mänguautomaatidel:

  • sissemaksele saad kuni 300 euro ulatuses kahekordistada. Boonusrahale lisaks teenid ka 25 tasuta spinni mängule Starburst. Boonuse saamiseks tuleb esimese sissemakse tegemisel sisestada kood BONUS1.
  • sissemaksele lisatakse 50% (kuni 200 EUR), kui kasutad koodi BONUS2. Samuti saad 25 korda tasuta proovida mängu Esqueleto Explosivo.
  • sissemaksele saad koodiga BONUS3 juurde 25% ulatuses (kuni 300 EUR) boonusraha ja 25 mängukorda mängus Aloha.
  • deposiidi saad koguni kolmekordistada (kokku antakse boonust kuni 200 EUR), kui sisestad boonuskoodi BONUS4. Samuti saad 25 tasuta mängukorda mängule The Rift.

 

KASUTAJATUGI JA ABIINFO

Kasutajatoe poole saad pöörduda live-vestluse vormis või ka meili teel. Online-kasutajatoe poole saab pöörduda iga päev ööpäevaringselt ning kasutajatugi suhtleb eesti, inglise, soome, norra või rootsi keeles. Erinevalt mõnest teisest saidist ei paku Chanz aga kasutajatuge telefoni teel.

MOBIILNE KASIINO

Tunduks ilmselt imelik, kui nii uudse lähenemisega kasiinot saaks kasutada ainult laua taga arvuti ees istudes. Chanz ei vea Sind selles osas alt. Siin saad mängida nii Androidi-, iOSi- kui ka Windows Phone’i põhiste mobiilsete seadmetega.

MAKSEVIISID

Oma Chanzi kontole saad sissemakseid teha pangaülekandega, VISA või MasterCard krediitkaardiga või veebimakseteenuse pakkuja Skrill kontolt.

Väljamakseid saad teha pangakontole või Skrilli kontole. Väljamaksete töötlemise aeg on makseviisiti veidi erinev, aga ei ületa 24 tundi.

PARTNERPROGRAMM

Kui kutsud oma sõbrad või tuttavad Chanziga liituma, makstakse Sulle selle eest preemiaks osa soovitatud liikmete genereeritud tulust. Sellest osast arvestatakse maha liikmetele makstud boonused ja liikmetega seotud turunduslikud kulud. Aja jooksul võib Sinu preemia protsendimäär suureneda, sõltuvalt sellest, kui palju Sinu kaudu liitunud liikmed saidile tulu toovad.

Chanz kasutab omalaadset kahetasandilist partnerprogrammi, mis tähendab, et Sinu soovitatud liikmed võivad omakorda uusi liikmeid kutsuda ning kui nad seda teevad, makstakse Sulle ka osa nende liikmete tulust genereeritud tulust.

Kui Sinu soovitatud liikmete kuu aja jooksul saidile toodud tulu ei kata reklaamikulusid, siis ei pea Sa muretsema, et miinused edasi kantakse. Saldo nullitakse järgmise kuu alguses ja nii saad jälle oma mängijakontole lisa teenima hakata.

Sulle makstavalt komisjonitasult võetakse maha 22% nn halduskuludeks.

PIIRANGUTEGA RIIGID

Chanz kasiinos pole hetkel lubatud mängida isikutel, kes elavad järgmistes riikides:

Afganistan, Alžeeria, Ameerika Samoa, Ameerika Ühendriigid (sh ülemereterritooriumid), Angoola, Araabia Ühendemiraadid, Bahrein, Belgia, Kuuba, Tšehhi Vabariik, Taani, Eritrea, Etioopia, Prantsusmaa, Saksamaa, Guam, Hong Kong, Indoneesia, Iraak, Iraan, Itaalia, Jeemen, Jordaania, Katar, Kuveit, Liibüa, Lõuna- Sudaan, Malaisia, Maroko, Marshalli saared, Mauritaania, Mauritius, Neitsisaared (US), Norfolki saared, Omaan, Põhja-Korea, Põhja-Mariaani saared, Pakistan, Puertoriiko, Ruanda, Saudi Araabia, Somaalia, Sudaan, Süüria, Hispaania, Tuneesia, Türgi, Ühendkuningriik. Keelatud riikide nimekirja võidakse aeg-ajalt täiendada.

KLIENDITUGI

Tööaeg: 24/7
Telefon: puudub
Email: support@chanz.com
Live-vestlus: jah