Chanz Boonuskood – 55 Tasuta Keerutust + 100% kuni 100€ Kasiino Boonus

Chanz Eesti tervitus

Enam pole mõtet oodata! Meie eksklusiivne pakkumine on see, mis annab Sulle kõik, mida ühest tervituspakkumisest loota võid. Ava kasiino.com kaudu konto Chanzis just nüüd ja sisesta sissemakse tegemisel boonuskood GOLDEN, mis annab Sulle 100% kuni 100 € eest kasiinoboonust ning 55 tasuta keerutust Chanzi eksklusiivses mängus Golden Pyramid. Boonuskoodi saad sisestada, kui oled oma kontole sisse loginud ning toimid järgmiselt:

  1. Sisesta soovitud sissemakse summa (sellel põhineb ka Sinu boonuse summa – 100% kuni 100 €)
  2. Vali oma pank (või kui soovid sissemakse teha krediitkaardi või e-rahakoti kaudu, vali alt paremalt nurgast “Teised maksemeetodid”)
  3. Enne kui sissemakse kinnitad, klikka “Oota, mul on boonuskood” kõrval oleval + sümbolil ja sisesta kood GOLDEN.

Olemas! Vaid kolme sammuga oled aktiveerinud tervituspaketi esimese osa. Kui tavalises Chanzi kasiino tervituspaketis on esimese osa pakkumises 50 tasuta spinni, siis meie kaudu saad neid 55! Mine tea, võib-olla peitub Sinu suur võit just neis viies lisakeerutuses!

Meie pakkumises on aga veel midagi erilist – tervituspakkumise esimese sissemaksega kaasatulevad tasuta spinnid saad mängus GOLDEN PYRAMID. See on põnev, kui lihtne slotimäng, mida Sa mitte kuskilt mujalt kui Chanzist ei leia! Mängu tootja, Taani firma nimega Magnet Gaming on Chanziga teinud samuti eksklusiivse diili ning hetkel on Chanz ainus online-kasiino, kes Magnet Gamingu mänge pakub. Kes meist siis ei tahaks eriline olla? Siin on Sinu eksklusiivne võimalus mängida mängu, mis on tulevikus ehk sama tuntud kui Starburst.

Chanz Eesti tervitus

Golden Pyramid on 3D animatsioonide ja eriefektidega Egiptuse saladusi paljastav mänguautomaat. Mängu saab mängida täisekraanil ning see ühildub perfektselt nii HTML5-ga mobiilis, tahvelarvutis kui ka igas arvutis. Kuigi mäng on põneva disainiga ja sisaldab hulgaliselt boonusringe ja kahte progressiivset jackpoti, siis see-eest on ülesehitus ise väga lihtne – vaid kolm rullikut ning võidu teenid Sa iga kord, kui kolm ühesugust sümbolit satuvad rullikutel kokku kas vertikaalselt, horisontaalsel või diagonaalsel liinil.

Lisaks tavavõitudele on Sul võimalik sattuda ka boonusringidesse:
* Gem quest: annab Sulle 20 tasuta spinni ja võimaluse koguda skarabeenide sümboleid
* Secret of the Pyramid: närvekõditav avastusmäng püramiidi sügavustes.
* Chamber of Treasures: iseseisev kolme sümboli kogumise mäng.

Seega, valik on Sinu! Võid saada tavalise pakkumise koos 50 tasuta spinniga mängus Aloha või kasutada meie eripakkumist ja saada 55 tasuta spinni eksklusiivses mängus Golden Pyramid.

Kasiino.com kaudu Chanzis registreerudes on kogu tervituspakett kokkuvõttes selline:

  1. Boonuskood: GOLDEN. Sissemakseboonus 100% kui 100 € ja 55 tasuta spinni mängus GOLDEN PYRAMID.
  2. Boonuskood CHANZ2. 50 tasuta spinni mängus Esqueleto Explosivo.
  3. Boonuskood CHANZ3. 50 tasuta spinni mängus The Rift.
  4. Boonuskood CHANZ4. 150 tasuta spinni mängus Starburst.

Pea meeles, et iga osapakkumise aktiveerimiseks pead vastava boonuskoodiga tegema vähemalt 10 € suuruse sissemakse.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.

Tervituspakkumine Chanzis

LÕBUSAID ELAMUSI!