Kas sulle meeldib Mega Moolah?

Mängi pärisrahaga Mängi tasuta
Mängima!

Parimad eesti kasiinod

120€ + 1000 tasuta spinni
Liitu
100% kuni 400€ ja tasuta keerutust
Liitu
kuni 300% + 500 spinni
Liitu
600€
Liitu
100% kuni 100€
Liitu
3000 € + 225 tasuta keerutust
Liitu
1000€
Liitu
350 tasuta keerutust
Liitu
252% kuni 3500 € + 50 keerutab
Liitu
1000€
Liitu
100% kuni 500€ ja 100 tasuta keerutust
Liitu
300 tasuta keerutust
Liitu
100% kuni 400€ või 25€ kasiinokindlustus
Liitu
200 tasuta keerutust
Liitu
100% kuni 200€
Liitu
50 tasuta spinni
Liitu
500€ ja 200 tasuta spinni
Liitu
1000€
Liitu
100€ + 50 WinSpins
Liitu
Tee sissemakse, et saada igakuiseid boonuseid
Liitu

Mega Moolah

Mega Moolah on üks Microgamingu kahtlemata tuntumaid mänge. Selle slotika progresseeruv jackpot jõuab alati kiiresti miljonitesse. Mängu graafika on super.

Kui oled kasvõi natukene aega online kasiinos mänginud, oled kindlasti Microgamingu hiigeljackpotiga Mega Moolah mängust kuulnud. Mängu mõnusale meeleolule lisab oma annuse ka põnev taust – oranžikas taevas ja kõrbekuivad taimed. Lisaks sellele aitab mängu hiiglaslikule populaarsusele muidugi kaasa ka alati väga võimas jackpot ja ka tavamängu korralikud võidusummad. Leidub inimesi, kes väidavad, et ükski teine slotikas pole loonud niipalju uusi miljonäre kui Mega Moolah.

Boonusvoorud

Esmalt teeme selgeks jackpotiteema. Mega Moolah jackpot on progresseeruv, mis tähendab, et see mäng on seotud online kasiinode võrgustikuga ja iga kord, kui keegi ükskõik missuguses online kasiinos Mega Moolah slotikas panuse teeb, tõuseb jackpotid suurus.

Jackpotti saab võita jackpoti-mängus. Mängu pääsed juhuse tahtel. Mängu jooksul võib Sul tekkida võimalus keerutada jackpotiratast, millel on ka nelja progresseeruva jackpotid ruudud. Kui keerutad õnneliku käega, võibki elumuutev võit Sinu olla.

Kui jackpotivõit tundub ebareaalne (ja kerge see kindlasti pole), siis pea kindlasti meeles seda, et ka muud sümbolid muudavad selle mängu põnevaks. Lisaks jackpotile leiad Mega Moolah’s nii tasuta spinnid, scatterid kui ka palju muud ägedat!

Meie otsus

Mega Moolah vastab kindlasti Su kõrgeimatele ootustele. Isegi, kui Sul pole jackpotivõiduks piisavalt õnne, on mäng väga põnev. Mine tee paar spinni… Võib-olla oled just Sina järgmine slotimiljonär?!

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.