Parimad eesti kasiinod

100€ + 50 WinSpins
Liitu nüüd!
200% kasiino boonus kuni 100 eurot
Liitu nüüd!
50 tasuta spinni
Liitu nüüd!
Konto registreerimine pole vajalik
Liitu nüüd!
1000€ + 100 boonus keerutust
Liitu nüüd!

Mega Moolah

Mega Moolah on üks Microgamingu kahtlemata tuntumaid mänge. Selle slotika progresseeruv jackpot jõuab alati kiiresti miljonitesse. Mängu graafika on super.

Kui oled kasvõi natukene aega online kasiinos mänginud, oled kindlasti Microgamingu hiigeljackpotiga Mega Moolah mängust kuulnud. Mängu mõnusale meeleolule lisab oma annuse ka põnev taust – oranžikas taevas ja kõrbekuivad taimed. Lisaks sellele aitab mängu hiiglaslikule populaarsusele muidugi kaasa ka alati väga võimas jackpot ja ka tavamängu korralikud võidusummad. Leidub inimesi, kes väidavad, et ükski teine slotikas pole loonud niipalju uusi miljonäre kui Mega Moolah.

Boonusvoorud

Esmalt teeme selgeks jackpotiteema. Mega Moolah jackpot on progresseeruv, mis tähendab, et see mäng on seotud online kasiinode võrgustikuga ja iga kord, kui keegi ükskõik missuguses online kasiinos Mega Moolah slotikas panuse teeb, tõuseb jackpotid suurus.

Jackpotti saab võita jackpoti-mängus. Mängu pääsed juhuse tahtel. Mängu jooksul võib Sul tekkida võimalus keerutada jackpotiratast, millel on ka nelja progresseeruva jackpotid ruudud. Kui keerutad õnneliku käega, võibki elumuutev võit Sinu olla.

Kui jackpotivõit tundub ebareaalne (ja kerge see kindlasti pole), siis pea kindlasti meeles seda, et ka muud sümbolid muudavad selle mängu põnevaks. Lisaks jackpotile leiad Mega Moolah’s nii tasuta spinnid, scatterid kui ka palju muud ägedat!

Meie otsus

Mega Moolah vastab kindlasti Su kõrgeimatele ootustele. Isegi, kui Sul pole jackpotivõiduks piisavalt õnne, on mäng väga põnev. Mine tee paar spinni… Võib-olla oled just Sina järgmine slotimiljonär?!

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.