Kuidas registreeruda?

 

Igas veebikasiinos on registreerumiseks saadaval registreerimisvorm. Paljudes Eesti kasiinodes on nüüd võimalik konto avada ka ID-kaardi või Mobiil-ID kaudu, mis on eriti mugav ja turvaline, sest andmed võetakse ID-kaardilt ning endal ei ole vaja kõiki lahtreid täitagi. Soovitame aga iga registreerimise sammu täpselt jälgida ja kõik kirjasoleva hästi läbi lugeda, k.a reeglid ja tingimused, et hiljem ei tekiks asjatuid arusaamatusi.

Mitu kontot ma registreerida võin?

Igas portaalis on lubatud registreerida vaid üks konto. Kuna Eesti seaduste kohaselt pead registreerumisel märkima ka oma isikukoodi, mille õigsust kontrollib Maksu- ja Tolliamet, siis on juba sellega eemaldatud võimalus mitme konto registreerimiseks.
Küll aga ei ole Sulle seatud piiranguid selleks, kui mitmes online-kasiinos Sa endale konto luua võid! Soovi korral tee konto kas või igas kasiinos.

Kas ma võin oma lähedasele või sõbrale panustamiskonto luua?

Ära seda päris kindlasti tee. Veebikasiinodes on lubatud luua konto ainult isikul endal – samuti ei ole lubatud kolmandatel osapooltel (isegi kui tegemist on parima sõbra või pereliikmega) kellegi teise kontot kasutada. Hoia oma paroolid ainult enda teada ning tee makseid ainult enda nimel olevatelt maksevahenditelt, et vältida igasuguseid arusaamatusi.

Kas on oluline, millises riigis ma kontot luues viibin?

Jah. Kuna Eesti seadused reguleerivad hasartmängude korraldusfirmasid ja on tänu sellele on seatud üsna suur hulk piiranguid, siis üks neist on see, et Eestsis litsentsitud online-kasiinos konto registreerimiseks ja selle kasutamiseks peab klient viibima Eesti territooriumil.

Kuidas ma saan endale turvalise parooli luua?

Salasõna valimine on alati Sinu enda teha, kuid valiku tegemisel palume meeles pidada järgmist:

–             Salasõna peab sisaldama vähemalt 6 tähemärki

–             Ära kasuta oma kasutajanime osana salasõnast

–             Kombineeri salasõna nii suurtest kui väikestest tähtedest ja numbritest

–             Tee oma salasõna raskestiarvatavaks, kuid püüa seda ise meeles pidada

–             Ära vali salasõna, mida on lihtne ära arvata nagu näiteks „olybet“ või „salasõna“ või „123456“.

–             Ära vali ainult ühte sõna, enda nime, e-maili aadressi või muud isiklikku infot, mida on lihtne ära arvata.

Kuhu ma saan oma kaebused esitada?

Kui Sul on kaebusi oma kasiinosaidil toimuva kohta, s.t kampaaniate, väljamaksete vms osas, siis võta koheselt ühendust oma kasiino klienditoega. Juhul, kui kasiino Sinu muret ei lahenda või Sul on tunne, et lahendus oli ebaõiglane, siis võid alati oma ametliku kaebuse esitada Maksu- ja Tolliametile, või kui sobilik, ka Tarbijakaitseametile.

Mida teha, kui mul on kahtlus, et keegi on minu kontosse sisse häkkinud?

Kui Sul on kahtlus, et Sinu kontot on kolmanda isiku poolt (kuri)tarvitatud, võta koheselt ühendust oma kasiino klienditoega. Mida varem sellele jälile jõutakse, seda paremad on võimalused suuremate kahjustuste ärahoidmiseks.

Kuidas konto sulgeda?

Uuri esmalt, kas Sinu veebikasiinos on võimalik konto seadete alt ise sulgeda. Enamikus kasiinodest seda ise teha ei saa ning konto blokeerimiseks tuleb ühendust võtta klienditoega.

Kas ma pean enda isiku tuvastama ja kuidas ma seda teha saan?

 

Seaduste kohaselt peavad kõik litsentsitud veebikasiinod kindlaks tegema oma klientide isikud. Eelkõige on see vajalik selleks, et ära hoida nii alaealiste hasartmängudega tegelmise kui ka kriminaalsete tegude vältimiseks. Uuri oma veebikasiino reeglitest või konto informatsiooni lehelt, millal ning milliseid dokumente Sult nõutakse ning esita oma dokumendikoopiad nii pea kui vaja ning võimalik. Kui kontol on isikutuvastus tehtud, on kindlam tunne nii kasiinol kui ka Sul endal, sest üldjuhul toimuvad ka maksed sellistel juhtudel kiiremini.

 

Kes võivad online kasiino mängijaks registreeruda?

Eestis tegutsevates online kasiinodes võivad konto avada kõik vähemalt 21-aastased Eesti kodanikud, kes pole seadnud endale Eesti Maksu- ja Tolliametis või eesti.ee portaalis õnnemängude mängimise keeldu.