Kas ma saan oma kasiinot usaldada?

Korralikes kasiinodes on kõigi mängude aluseks juhuslike arvude generaator. Samuti peavad kõik tarnijad olema sertifitseeritud kasiinomängude tarnijad, et neid kontrollitaks rangelt ning et veenduda, et nende tegevus vastab eeskirjadele. Otsi sertifikaatide kohta märged kasiinosaidi jalusest või nende tutvustuslehelt. Kui Sa seda ei leia, küsi klienditoest järele!

Kas mul on võimalik kasiinomänge tasuta proovida enne kui ma rahaga mängima hakkan?

Oleneb kasiinost. Mõnes veebikasiinos saad Sa kõiki saidil olevaid mänge mängida kohe, kui oled lehe avanud, ilma sisse logimata. Teistes kasiinodes saad ka sisseloginuna kasutada mõlemat versiooni – nii raha peale mängimist kui ka tasuta versiooni.

Kust ma leian mängude reeglid?

Selleks on üldjuhul kaks võimalust. Kindla mängu reeglid leiad alati mängu avamisel. Otsi kas “?” nupukest või i-ga märgistatud kohta. Mängude reeglid leiad kindlasti ka eraldi vastavate mängutootjate veebilehtedelt.

Kas ma saan kasiinomänge mobiilis ka mängida?

Oleneb samuti kasiinost. Kuna tänapäeval kolivad kõik internetiteenused aina rohkem mobiilsetesse seadmetesse üle, siis üritavad ka online-kasiinod oma mänge ja teenuseid mobiilisõbralikemaks lihvida. Üldiselt on seda teatud osas ka juba tehtud, kui enamikus kasiinodest on mobiilikasiino valikus vähem mänge kui arvuti veebiversioonis. Logi oma kasiinosse mobiili kaudu sisse ja saad teada, milliseid mänge pakutakse.

Mis on wild- ja scatter-sümbolid ning boonusmängud?

Lisaks tavalistele rullikutel olevatele mängusümbolitele, millest on võimalik võidukombinatsioone tekitada, on rullikutele peidetud ka erisümboleid. Wild asendab ükskõik millist muud sümbolit ning kui see satub mõnele võiduliinile koos kahe samasuguse sümboliga, annab selline kombinatsioon võidu.
Scatterid on olenevalt mängu teemast erimärgistusega sümbolid, mis tähistavad boonusmängude võimalust. Tavaliselt tuleb scatter-sümboleid ühe keerutuse jooksul koguda 3, et saada boonusmängu. Boonusmäng on „kõrvalepõige“ tavalisest mängukäigust ning võib sisaldada kas tasuta keerutusti, erinevat disaini, ülesandeid või kõike eelnevat korraga.

Mis on võidutabel?

Iga mängu juures on märgitud ära, millised sümbolid ja nende kombinatsioonid millisel tasemel võite genereerivad. Sealsamas on üldiselt nähtaval ka võiduliinid ehk siis millistel joontel antud sümbolite järjestused paiknema peaksid, et Teie võidu saaksite. Üldjuhul koosneb võidukombinatsioon kolmest järjestikusest sümbolist. Pidage silmas ka seda, et erinevatel sümbolitel on erinevad väärtused ning seega võib teatud sümbolite samale reale saamine anda suurema võidu kui mõni muu sümbolite rida.

Mis on mängu tagasimakseprotsent ehk võiduprotsent ehk mängija tasu (RTP - Return to Player)?

Mängu avamisel leiad reeglite juurest kindlasti ka koha, mis näitab ära tagasimakseprotsendi. Tänapäevaste veebikasiinode mängude puhul jääb see 95 ja 99 protsendi vahele. Näiteks on ülipopulaarse NetEnti mängu Mega Fortune Dreams võiduprotsent 96,4, mis tähendab, et kogu mängu pandud summast makstakse 96,4% mängijatele tagasi ja kasiino võidab 3,6%. See protsent ei tähenda aga seda, et iga mängija individuaalselt selles ulatuses raha tagasi saab. Tagasimakseprotsent kehtib mängule üldiselt, üle kogu NetEnt võrgustiku ehk korraga kõikidele üle maailma erinevates veebikasiinodes vastavat mängu mängivatele inimestele. Kuna kasiinomängud põhinevad õiglase mängu tagamiseksjuhusliku numbri generaatoril, mida kasiinod ise kontrollida ei saa, siis on võitude väljamakse alati juhuslik. Nii võibki juhtuda, et mängija, kes mängib iga päev 1000 € eest, ei võida nädala jooksul mängides mitte midagi, kui samas vaid ühe spinni teinud mängija võib maanduda koheselt suurvõidul.

Mängu avades jääb ekraan lihtsalt mustaks ning mäng ei lae lõpuni. Mida teha?

Soovitame Sul esmalt tühjendada oma veebibrauseri küpsised ja vahemälu ja/või proovida mõnda muud veebilehitsejat, mida Sa muidu igapäevaselt ei kasuta. Kontrolli kindlasti ka üle, et Sinu seadmes oleks Java ja Flash Playeri kõige uuemad versioonid ning vajadusel uuenda need. Kui nendest näpunäidetest abi ei olnud, siis võta ühendust oma veebikasiino klienditoega.

Mis juhtub siis, kui keset mängu katkeb internetiühendus?

Kui mängu ajal katkeb ühendus serveriga, ei kaota Sa oma raha ega võite. Kõik mänguringid logitakse eraldi ja tõrke korral jääb teave endiselt kättesaadavaks.

Kui mängu ajal katkeb ühendus, ava mäng uuesti ja see jätkub kohast, kus pooleli jätsid. Mänguautomaadid, mis katkestuse ajal keerlesid, lõpetavad ringi isegi ühenduse katkemise korral.