Mis on tasuta spinnid ja kuidas neid kasutada?

Tasuta spinnid, nagu nimigi vihjab, on keerutused kasiinos, mille eest ise maksma ei pea. See tähendab, et saad kasiinomängu mängida ja võite teenida oma online-kasiino poolt kindlaks määratud keerutuste ulatuses. Üldjuhul on neil keerutustel ka kindel väärtus ning seda muuta ei saa.

Kui saad tasuta spinnide pakkumise või tegemist on üldise pakkumisega veebilehel, logi lihtsalt oma veebikasiino kontole sisse, ava kõnealune mäng ja hakka mängima. Peaksid saama teate, et Sinu tasuta spinnid on üle kantud. Vahel võib kampaania tingimustes aga ka kirjas olla, et enne tasuta spinnide saamist tuleb täita teatud nõuded. Loe reeglid hoolikalt läbi, et hiljem ei tekiks arusaamatusi.

Oma võidud tasuta spinnidelt saad välja võtta, kui oled täitnud kohaldatavate boonusereeglite all esitatud nõuded. See ei pruugi aga ka kõikides kasiinodes nii olla, nii et taas kord – loe enne kampaania reeglid läbi!

Mis on taaslaadimisboonused ja kuidas need toimivad?

Taaslaadimisboonused (või ka tervituspakkumistes esinevad sissemakseboonused) tunned ära seda tüüpi sõnastuse järgi: 100% kuni 100 €. Selle näite põhjal saab klient, kes teeb kuni 100 € suuruse sissemakse, täpselt sama palju veel boonusena juurde. Pakkumise reegleid lugedes tuleks silmas pidada seda, et mitmel juhul võib Sinu enda sissemakse summa boonuse all nii kaua lukus olla, kuni boonuse vabastamise tingimused on täielikult täidetud. Lisaks peaks märgitud olema veel ka see, kas boonuse tingimuste täitmisel kasutatakse esimesena kliendi enda raha või boonusraha.

Miks ma ei saa oma raha välja maksta kohe, kui ma boonust kasutades võidu teenisin?

Boonustel on alati läbimängimistingimused. Läbimängimistingimused on üldjuhul aga üsna sarnased, olenemata kasiinost, kus boonus on saadud. Üldiselt on tingimused boonuse vabastamiseks ka üsna ranged, jäädes enamasti 25 kuni 40-kordse läbimängimisnõude vahele. See tähendab, et näiteks: oled saanud boonuse summas 100 € ning läbimängimise nõue on 35-kordne; kokku tuleb panuseid teha 100 x 35 = 3500 € eest. Olenemata sellest, kui palju Sa võitnud oled, ei loeta boonust enne vabastatuks, kui oled nõutud summa mängu pannud.

Miks boonuste juures on märgitud, et mõned mängud lähevad boonuse läbimängimisel teistsuguse koefitsiendiga arvesse kui teised?

Boonuse reeglites on alati kirjas, kui palju võetakse erinevat tüüpi mänge mängides arvesse Sinu tehtud panusest. Slotimänge arvestatakse tavaliselt 100% ulatuses, ehk kui reeglites on nõutud 50 € suurust läbimängimist ning teete slotimängudes 1 € suuruseid panuseid, siis lähevad need panused arvesse ka 1 € väärtusega.

Kui boonuse juures on aga märgitud, et näiteks videopokkeri panused lähevad arvesse vaid 10% ulatuses, siis selle boonusega ainult videopokkerit mängides peaksid  läbi mängima 10x rohkem kui läbimängimistingimustes kirjas. See tähendab, et videopokkeris 1 € suuruse panuse tehes läheks boonuse vabastamiseks sellest arvesse vaid 0.10 €.