Panustamine spordile koos boonustega

Bonus

Spordiennustuse boonused on kihlveokorraldajate jaoks üks tõhusamaid tööriistu ja mängijate jaoks kindlasti korralik magnet, mis nad saidile meelitab. Spordiennustuse boonuseid pakutakse peamiselt kolme liiki tervitus- või sissemakseboonused, riskivabad panused ja tasuta panused. Online spordiboonused on võrreldavad tavakasiinodes mängijatele tehtavate väikeste või suurte kingitustega.

Boonused on olnud online spordiennustuste lahutamatuks osaks alates esimeste saitide turule tulekust. Kuigi pakkumised on aastate jooksul muutunud, on nende eesmärk peaaegu endiseks jäänud – boonused on loodud selleks, et meelitada uusi kasutajaid saidile. Boonused on endiselt spordiennustuse saitide peamiseks reklaamiviisiks.

Parimad spordiennustuse boonused

Kuidas siis ikkagi saavad spordiennustuse saidid lubada endale seda, et nad raha lihtsalt laiali jagavad? Kõige lihtsam vastus on, et nad ei saa ja nad ei teegi seda. Boonuspakkumised on sageli loodud nii, et need tõmbaksid rahalubadustega Sinu tähelepanu, aga ilusa pakkumisega on alati kaasas tingimused, mis muudavad raha kättesaamise keerukamaks, kui see ilusa reklaamlause põhjal esialgu tunduda võiks.

Selles pole midagi ebaseaduslikku ja kui vaadata asja online spordiennustuse pakkuja seisukohalt on see väga arusaadav. Nad ei taha, et Sa lihtsalt boonuse võtaksid ja siis selle kohe oma kontole kannaksid. Selleks, et leida parim online spordiennustuse boonus, pead Sa alati läbi lugema kõik pakkumise tingimused:

  • Mitu korda tuleb boonusraha läbi mängida?
  • Kuidas boonusraha läbi panustada saab?
  • Kas on mingeid piiranguid panuste suurusele või tüübile jne.

Vahel pakuvad spordiennustused Sulle ka näiteks „tasuta raha kuni 100 €“, mis on aga seotud näiteks sellega, kui palju lojaalsuspunkte Sa kihlveosaidil teenid. Ja seepärast saab keskmine mängija sellest 100 eurost heal juhul kätte vaid 15 või 20 eurot. Muidugi leidub ka väga häid pakkumisi. Meie jutu mõte ongi see, et ära torma iga pakkumist vastu võtma, vaid loe tingimused hoolega läbi ja tee kaalutletud valikuid.

Vaata, millised on läbimängunõuded

Enne kui hakkad uurima, milliseid boonuseid saada on, vii ennast kurssi sellega, mis on boonuse läbimängunõuded ja millised nõuded boonuste saamisega kaasnevad. Läbimängunõue kaitseb spordiennustuse operaatorit mängijate eest, kes boonuse lihtsalt oma kontole tahavad kanda.

Kuigi leidub ka ilma läbimängunõudeta pakkumisi on enamike pakkumistega siiski mingisugused nõuded kaasas. Tavaliselt on see spordiennustusboonuste puhul 5–20x.

Spordiennustuse boonuste tüübid

Siin on kiirülevaade neist boonuse liikidest, millega netis spordiennustuse panuseid tehes kokku puutud:

Registreerumisboonus ehk tervitusboonus

Tavaliselt on just tervitusboonus see, mis on kõigil online spordiennustuse saitidel enim reklaamitud ja kõige paremini nähtav. Selle boonuse eesmärk on meelitada Sind ja panustamisega alustajaid saidile registreeruma, pakkudes selle eest kingituseks boonusraha või spordiennustuse puhul vahel ka kindlas väärtuses tasuta panuseid.

Rahalise boonuspakkumise puhul kajastub pakkumises nii maksimaalne boonusesumma kui ka protsendimäär (näiteks 100% kuni 250 eurot). Kui kasiino mängudega seotud boonustel on enamasti mitmekümnekordsed läbimängunõuded, siis spordiennustuse puhul on nõuded palju väiksemad. Tavaliselt tuleb Sul boonus läbi mängida 5-6 korda.

Tasuta panuste boonused

Lisaks tervitusboonustele on väga populaarsed ka tasuta panuste või riskivabade panuste pakkumised. See pakkumine täidab kaht eesmärki. Esiteks annab see olemasolevatele mängijatele võimalust riskivabalt mõnda ehk veidi väiksema võidutõenäosusega panust proovida (teadmisega, et kaotuse korral annab kasiino raha tagasi). Ja teiseks meelitab selline „muretu panuse“ tegemise võimalus kindlasti kohale ka palju uusi spordiennustuse sõpru.

Kui Sulle pakutakse tasuta panuseid, siis tähendab see seda, et saad kasiino rahaga teha teatud arvu kindlaks määratud väärtusega panuseid ja võidu korral saad võidusumma (millest on maha lahutatud panuse suurus) oma kontole kas pärisrahas või boonusena.

Riskivaba panuse puhul panustad oma rahaga. Kui võidad, siis läheb kõik edasi nagu tavalise võiduka panuse puhul. Kui aga kaotad, siis kantakse kaotatud panuse summa Sinu kontole (tavaliselt boonusrahana) tagasi. Kui kaotad , kantakse boonus Sulle boonusrahana tagasi, pead selle mõne korra läbi mängima, et sellest jälle pärisraha saaks.

Sissemakseboonus ehk taaslaadimisboonus

Sissemakseboonus ehk taaslaadimisboonus on niisugune pakkumine, millega meelitatakse Sind mängukontole uusi sissemakseid tegema. See on eelkõige suunatud neile olemasolevatele mängijatele, kellel on hiljuti mänguõnne nappinud.

Kokkuvõte spordiennustuse boonustest

Boonused on nauditavad ja lõbu pakkuvad online spordiennustuse osad senikaua, kuni pead kinni mõnest põhireeglist:

  • Ära tee spordiennustuse sissemakseid lihtsalt boonuste teenimiseks.
  • Enne boonuse kasutamist loe läbi ja saa aru pakkumise tingimustest.
  • Ära looda, et saad kingitusi lihtsalt niisama.

Kui Sa ei leia endale meelepärast boonuspakkumist. võid alati küsida ka online kasiino klienditoelt eripakkumist. Eriti varmad on online spordiennustused Sulle boonust pakkuma siis, kui soovid teha suurema sissemakse (näiteks 1000 eurot või rohkem).

Spordiennustuse saitidele meeldivad kasutajad, kes mängivad suure raha peale. Nii et järgmine kord, kui soovid suurema summa oma spordiennustuse mängukontole kanda, küsi kindlasti klienditoelt personaalset pakkumist!