Spin Million kasiino
Spin Million online-kasiino ülevaade
KOKKUVÕTE
Spin Million kasiino on veebikasiino, mis avad oma tegevuse klientidele 2019. aasta lõpus. Seega võib öelda, et Spin Million oli online kasiinomängude turul täiesti uus tegija. Kas ettevõttest saab lõpuks ka suur tegija või jääb ta pigem kindla klientuuriga, kuid marginaalse turuosaga kasiinoks, seda on täna veel ilmselt vara öelda, kuid potentsiaali tundub olevat ja paljude juba praegu pakutavate teenuste osas ei jää Spin Million kasiino oma konkurentidele millegagi alla.
KAMPAANIAD JA BOONUSED100
KASUTAJATUGI JA ABIINFO85
MAKSEVIISID100
PARTNERPROGRAMM88
Reader Rating0 Votes0
PLUSSID
Lehe kujundus on lihtne ja meeldiv
Suurepärane valik maksemeetodeid
Head boonused uutele klientidele
MIINUSED
Mõeldud ainult kasiinosõpradele
93
lõpuskoor

Spin Million kasiino on veebikasiino, mis avad oma tegevuse klientidele 2019. aasta lõpus. Seega võib öelda, et  Spin Million oli online kasiinomängude turul täiesti uus tegija. Kas ettevõttest saab lõpuks ka suur tegija või jääb ta pigem kindla klientuuriga, kuid marginaalse turuosaga kasiinoks, seda on täna veel ilmselt vara öelda, kuid potentsiaali tundub olevat ja paljude juba praegu pakutavate teenuste osas ei jää Spin Million kasiino oma konkurentidele millegagi alla.

Spin Million kasiino

Spin Million kasiino kujundus on üsna standardne. Pealehel leiab kõigi kasiinos pakutavate mängude valiku. Mugavalt saab mängude leidmiseks kasutada otsingut või siis valida mängud erinevate kategooriate järgi. Näiteks võib ühe hiire vajutusega kuvada kõik lauamängud, jackpotiga slotikad või näiteks kasiinosse hiljuti lisatud mängud. Ühtlasi on võimalik luua ka oma lemmik mängude nimekiri, mida hiljem on mugav kasutada.

Spin Million kasiino kasutab mängutootjatena iSoftBet, Betsoft, Booongo, Playson, Microgaming ja Tom Horn`i teenuseid.

Kui oled mõne populaarsema mänguautomaadi, näiteks Gold Vein, Aztec Gold, Super Joker, Book of Gold, Golden Lucky Pigs või Vip Filthy Riches fänn, siis on sul õnne, sest kõik need mängud on Spin Million kasiinos olemas.

Ehkki Spin Million keskendub peamiselt slotikatele, saavad mängijad nautida muid hasartmängudega seotud tegevusi. Lauamängude osas leiate laiaulatusliku valiku, kus pakutakse erinevaid variatsioone Blackjack, Baccarat, Roulette, Vegas Strip Series, 5-card poker või Texas Hold’em mängudest.

Spin Million kasiinos on olemas ka live-kasiino

Neile, kes soovivad oma õnne proovile panna live-kasiinos mängides on Spin Million kasiino teinud spetsiaalse alalehe, kus leiab Blackjack, Baccarat, Roulette mängutoad, kus saab valida endale sobiva limiidi ja stiiliga vastava mängu.

Alalehel Macau on Spin Million kasiino aga kombineerinud kõik oma Aasia stiilis slotikad. Nii, et kui oled just nende slotikate fänn leiad kõik need kiirelt ja lihtsalt ühest kohas.

Lisaks pakub Spin Million kasiino võimalust teha oma panused virtuaalsele spordile või proovida keerutada ostetud piletite eest õnneratast, kus võib võita tasuta panuseid, lojaalsuspunkte, tasuta keerutusi, sissemakse boonust või koguni Spin Million kasiino jackpoti.

Spin Million kasiinokampaaniad ja boonused

Tervitusboonus 100% kuni 1000 eurot esimese sissemaksega uutele kasutajatele

Spin Million kasiino tervitusboonus on saadaval ainult uutele mängijatele, kes pole kunagi varem kasiinos sissemakseid teinud ja on vähemalt 18-aastased. Selleks, et mängija kvalifitseeruks 100% tervitusboonusele on tema minimaalne nõutav sissemakse summa 20 eurot.

Silmas tuleb pidada teatud reegleid:

 • Maksimaalne boonussumma, mida mängijad saavad esimese sissemaksega kokku saada, on 1000 eurot.
 • Spin Million kasiino esimese sissemakse tervitusboonust taotleda ainult üks kord ja seda ei saa teiste pakkumistega kombineerida.
 • Panustamise nõue on 35x (kolmkümmend viis korda) ja see kehtib boonuse + sissemakse summa kohta.
 • Spin Milloni tervitusboonus antakse välja ainult panustamise eesmärgil. Pärast väljamaksetaotluse algatamist eemaldatakse see mängijate kontolt automaatselt.
 • Spin Million kasiino tervitusboonust saad taotleda ainult siis, kui sularaha saldo puutumata ja enne boonuse taotlemist pole  sa panuseid veel teinud.

Kuid see pole veel kõik, sest Spin Million kasiino annab sulle boonust ka sissemaksetele alates teisest kuni viiendani

Sissemakse boonus 50% kuni 2000 eurot teisest kuni viienda sissemakseni

See pakkumine on saadaval ainult mängijatele, kes teevad kasiinos oma 2.- 5. sissemakse. Selle taotlemiseks on vajalik minimaalne sissemakse 25 eurot.

Taaskord tuleb mõningaid reegleid silmas pidada:

 • Teise, kolmanda, neljanda ja viienda sissemakse boonuse saamiseks saavad mängijad võtta  50% boonust iga sissemakse eest. 
 • Boonuse maksimaalne väärtus, mida saab taotleda iga sissemakse kohta on 500 eurot ja maksimaalne boonus kokku, mida saab taotleda 2.- 5. sissemakse jaoks, on 2000 eurot.
 • Panustamise nõue on 35x (kolmkümmend viis korda) ja see kehtib boonuse + sissemakse summa kohta.
 • Mängijad saavad seda boonust taotled jaotises “Minu pakkumised”.

Kokku annab Spin Million kasiino oma uutele kasutajatele esimese viie sissemakse jooksul seega 3000 euro suuruse summa boonusraha. Spin Million kasiinos boonuste saamiseks pole vaja kasutada Spin Million boonuskoodi.

Spin Million kasiino tasuta keerutused iga päev

Spin Million kasiinos saate tasuta keerutusi kasvõi 10 korda päevas ja nii iga päev! Kampaania kestab igal esmaspäeval kella 00.00 kuni pühapäevani kell 23.59 GMT. Selle pakkumise taotlemiseks on vajalik minimaalne sissemakse 25 eurot.

Tasuta keerutused kantakse mängija kontole järgmiselt:

 • Mängija võib võtta 30 tasuta keerutust iga 25 eurose sissemakse eest.
 • Maksimaalne tasuta keerutuste arv, mida saab sissemakse kohta taotleda, on 30 (maksimaalselt 10 sissemakset päevas). Maksimaalne tasuta keerutuste summa, mida päevas saab võtta on 300.
 • Maksimaalne tasuta keerutuste arv, mida nädalas saab on 2100 ja tasuta keerutused on saadaval iga päev erinevas mängus.
 • Tasuta keerutuste võidud tuleb panustada 35x (kolmkümmend viis korda).
 • Mängijad saavad seda boonust taotled jaotises “Minu pakkumised”.

Spin Million kasiino annab sellega suurepärase võimaluse iga päev tasuta keerutuste abil tutvuda nende mängudega ja saada osa võitudest.

Mobiilne kasiino

Sa ei pea rakendust ega kasiinotarkvara endale mobiili alla laadima. Spin Million kasiinos olevad mängud on juurdepääsetavad otse brauseris. Probleemideta mängu nautimiseks oleks soovitatav veenduda, et sul on piiramatu mobiilse ühenduse andmeplaan ja ülejäänud toimib juba täpselt nii nagu arvutis.

Maksemeetodid

Spin Million kasutab enamus tuntud võimalusi sisse- ja väljamaksete tegemiseks. Loomulikult on olemas võimalus teha sissemakse VISA või MasterCardi kasutades aga ei puudu ka online rahakotid nagu Neteller, Skrill, EcoPayz, Neosurf, Revolut ja UPayCard. Lisaks saab kasutada ka Bitcoini. Väljamakseid saab lisaks sooritada veel ka tavalise pangaülekandega.

Minimaalne sissemakse ja väljamakse on 20 eurot, kui te ei kasuta pangaülekande võimalust, sel juhul tõuseb minimaalne väljamakse summa 50 euroni. Maksimaalne väljamakse on 5000 eurot tehingu kohta ja 10 000 eurot 10 päeva kohta.

Ooteaeg on 48 tundi, mille jooksul saate väljamakse tühistada ja väljamakse tegemise asemel jätkata mängimist. Oma finantsseisu heas seisukorras hoidmiseks soovitame hoiduda väljamaksete tühistamisest ja mitte kunagi panustada rohkem, kui saad endale lubada.

Kasutajatugi

Spin Million kasiinos mängijad saavad klienditoega ühendust võtta reaalajas vestluse, e-posti teel või kontrollida, kas vastus tekkinud küsimusele on olemas juba KKK osas. Spin Million kasiino klienditoe iga liige on keskendunud ühele ainsale eesmärgile: pakkuda klienditeeninduse kõrgemat taset.