Rally Estonia 2020 Koefitsientide Võrdlus ja Boonuskoodid

rally estonia boonuskood 2020 wrc

Eesti aasta suurima spordisündmuseni ei ole enam palju aega jäänud. 23. augustil tehti peaproov Lõuna-Eesti Rallil millest võtsid osa terve WRC paremik. Võrumaa teedel domineeris Ott Tänak, mis ei tulnud rallifännidele ilmselt suureks üllatuseks.

Teiste hulgas näitas head kiirust Kalle Rovanperä kellest võib saada ehk Tänaku suurim konkurent Rally Estonia võidule. Sebastian Ogier lõpetas kolmanda kohaga, mis võib tähendada et Rally Estonia kujuneb Tänak/Järveoja vs Toyota vaheliseks mõõduvõtuks.

WRC Panustamine

Keda peavad aga favoriidiks Eesti suurimad online kasiino ja spordiennustus portaalid? Siinkohal väike kokkuvõte pakutavatest koefitsientidest, Rally Estonia boonuskoodidest ja muudest kampaaniatest.

Optibet

Optibet pakub koefitsiente kaheksale WRC sõitjale ja ei tule just üllatusena, et favoriidiks peetakse Ott Tänakut.

Eesti rallipaari Rally Estonia võidu koefitsient on 2.55. Sellele järgnevad Toyota mehed Sebastien Ogier ja Kalle Rovanperä kelle koefitsient on vastavalt 3.05 ja 5. Järgnevad Evans (6.8) ja Neuville (14.6).

Optibet kahekordistab esimese sissemakse WRC ralli puhul. Selleks peab sissemakse olema vähemalt 10€. Kliki allpool “panusta kohe” ja lunasta oma boonuskood.

Lisaks saavad uued kliendid teha 100€ eest riskivabasid panuseid.

Spordiennustus panustamine


Betsafe

Ka Betsafe pakub üsna sarnaseid koefitsiente Tänakule ja Ogieriele – 2.6 ja 3. Nendele järgneb taas Rovanperä kelle koefitsiendiks on 4.5.

Thierry Neuville’i koefitsient on aga 15 mis on siin artiklis võrreldud spordiennustus portaalide suurim. Lisaks on võimalus panustada Toyotas kihutavale jaapanlase Katsuta peale, kelle koefitsiendiks on tagasihoidlik 101.

Eriti julgetele panustajatele pakub Betsafe 1001 suurust koefitsienti Georg Grossi võidu peale.

Betsafe pakub ka mitmeid Rally Estonia teemalisi kampaaniaid:

 • Näiteks läheb jagamisele 4 Rally Estonia VIP paketti. Selleks tuleb skoorida punkte ja liikuda edetabeli tippu. Punkte saab koguda panuseid tehes ja slotikaid mängides. Lisaks läheb loosi 3 VIP paketti, selleks et lunastada loosipilet, tuleb võita vähemalt 10€ spordiennustuses või panustada vähemalt 200€ slotikatel.
 • Uutele klientidel pakub Betsafe Ott Tänaku võidu koefitsiendiks 35. Lisaks sellels veel 35 tasuta spinni Staburst slotis.
 • Betsafe tervitab rallifänne ka teiste suurte boonustega. Täpsemalt pakub Betsafe 100% boonust, ehk kui teete 200€ sissemakse, mängite 400€ eest.

Spordiennustus panustamine


Paf /Unibet

Paf ja Unibet pakuvad täpselt samasuguseid koefitsiente. Tänaku ja Ogieri võidu peale pakutakse täpselt sama koeftistenti – 2.75. Elfyn Evans tegi Lõuna-Eesti rallil karmi avarii ja tema koefitsiendiks pakutakse 6, milllele järgneb Rovanperä (7) ja Neuville (9).

Mis tahes muu juhi peale keda Pafi ja Unibeti tabelis pole on võimalik raha saada 21-kordselt.

 Unibet

Spordiennustus panustamine

Taaskord on suurim koefitsient Georg Grossil, seekord siis 251.

Paf-is panustades on teil võimalik võita tuunitud Hyundai i20. Selleks peate tegema vähemalt 20€ ulatuses panuse ükskõik millisele spordialale ja seejärel jääma lootma loosiõnnele.

Unibet pakub uutele mängijatele 50€ boonust + 10€ riskivabalt + 5 tasuta spinni.

Paf

Spordiennustus panustamine


Olybet

Olybet pakkus veel mõned päevad tagasi kõige madalamat koefitsient Ogierile. Nüüdseks on ka Olybeti spordiennustus portaalis ralli favoriidid Tänak/Järveoja koefitsiendiga 2.4, mis on ühtlasi ka madalaim koefitsient artiklis võrreldud portaalides. Ogieri võidu korral saaksid panustajad raha 3-kordselt tagasi.

Järgneb Kalle Rovanperä kelle koefitsient on 4.5 ning Elfyn Evans koefitsiendiga 6.75.

Olybet pakub Rally Estonia puhul 100% raha tagasi kuni 50€ ulatuses. Kliki “Panusta kohe” ja võta oma boonuskood ning panusta riskivabalt!

Lisaks saavad uued kliendid duubeldada oma esimese sissemakse. Näiteks 100€ panustamise korral saate panustada 200€ eest.

Spordiennustus panustamine


WRC Rally Estonia 2020 Eelvaade

Spordiennustus portaalide koefitsientide põhjal peetakse suurimateks favoriitideks Ott Tänakut ja Sebastien Ogieri. Veel mõni päev tagasi pakuti madalaimat koefitsient Ogierile, ent viimastel päevadel pakutakse üha enam parimat koefitsienti Tänakule. Viimase poodiumikoha peale hakkavad koefitsientide põhjal heitlema Kalle Rovanperä ja Elfyn Evans.

Thierry Neuville’i ei peeta suursoosikuks koefitsientide põhjal, rääkimata M-Spordi soomlastest Lappist ja Suninenist. Craig Breen saavutas eelmise aasta Rally Estonial neljanda koha, ent ka tema koefitsient on tagasihoidlik.

Rally Estonia 2020 Kaart

Kui nüüd koefitsientid kõrvale jätta, võiks oodata Tänaku ja Toyota meeste vahelist mõõduvõttu võttes arvesse Toyota sobivust kiiretele Lõuna-Eesti kruusateedele. Tänakul on konkurentide ees nii-öelda koduväljaku eelis, kuid senist hooaja kulgu arvestades on Toyotal võimsam auto, sest igal rallil ollakse pildil ja seni sõidetud kolmest rallist on Toyota sõitjad võitnud kaks.

Ott Tänak ja Martin Järveoja lähevad jahtima oma esimest võitu Hyundaiga ja suurimatest ohustajatest on ehk Kalle Rovanperä kes näitas Lõuna-Eesti rallil head kiirust. Lisaks võib murekohana olla ka Hyundai töökindlus, kuna Thierry Neuville’i autol oli Lõuna-Eesti rallil tehnilisi probleeme.

Rally Estonia peetakse 4-6 septembril Lõuna-Eesti teedel. Rally on jälgitav WRC+ vahendusel, lisaks teeb otseülekande kõikidest katsetest Postimees, Kanal 2 ja Kanal 12.  Rally Estoniale müüdi piiratud arv pileteid (16 000), millest kõik on nüüdseks välja müüdud.

MM tabeli seis enne Rally Estoniat

 1. Sebastien Ogier     62
 2. Elfyn Evans            54
 3. Thierry Neuville    42
 4. Kalle Rovanperä   40
 5. Ott Tänak               38
 6. Teemu Suninen    26
 7. Esapekka Lappi    24
 8. Pontus Tidemand  8

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.