Uus Eesti rekord õnnemängus: õnnelik võitja keerutas Optibeti mänguportaalis 7,2 miljonit eurot

Eesti rekord õnnemängus

Eestlane võitis Optibeti mänguportaalis rekordilise jackpoti summas 7,2 miljonit eurot. Noormees otsustas õnne proovida peale juunikuise rekord-jackpoti uudise lugemist, keerutades endale tänaseni suurima välja antud võidu Eestis.

Juunikuus püstitati suurim eestlasele välja antud võit summas 6,5 miljonit eurot, mis läks Soomes resideeruvale 30-aastasele mehele. Ka seekord tuli suurvõit Optibeti mänguportaalis sama panusega (3,75 eurot) samas Mega Moolah mängus õnne proovinud 30-aastasele Eesti mehele.

Ehitajana töötav õnnelik võitja oli võitu nähes pehmelt öeldes üllatunud. „Pidin mitu korda lugema, et aru saada, mis nüüd juhtus!“ kirjeldas mees. „Lugesin meediast uudist, kus eestlane 6,5 miljonilise rekordvõidu sai ning mõtlesin huvi pärast sama mängu proovida. Sellist õnne ei osanud muidugi ette kujutada!“

Võidusumma eest plaanib õnnelik mees osta maja, auto ning mingi osa ka investeerida. Ka eelmine võitja plaanis võidusumma eest kodu soetada.

„Meil on kahtlemata hea meel, et rahvusvaheliste mänguettevõtete suurvõidud on just Eestisse tulnud,“ kommenteeris Eesti Hasartmängu Korraldajate Liidu juht Tõnis Rüütel. Mängutootja Microgaming on sel aastal välja andnud 128 miljoni euro suuruses võite ning seekordne õnnelik mängija on 101. võrgustiku miljonär. „Online õnnemängude eeliseks võibki pidada asjaolu, et võit selgub kohe mänguhetkel,“ lisas Rüütel.

Värske võidu näol on tegu teise suurima Eestis õnnemängudes võidetud summaga ja suurima online-kasiinos võidetud summaga.. Aastal 2010 võideti Viking Lotoga aegade suurim võit 10,8 miljonit eurot, 2021 juunis Optibeti mänguportaalis 6,5 miljonit eurot.

Ka Microgamingu tegevjuht John Coleman edastab võitjale õnnesoovid.“Mega Moolah on üks võidurohkemaid mänge ning 7,2 miljonit eurot on hea võidusumma. Ka Optibeti jaoks onkahe järjestikuse jackpoti võitmine hea töö,“ kommenteeris Coleman. Ettevõtte tegutsemisajajooksul on välja makstud 1,45 miljardi väärtuses võite, 2021. aastal said mängijad 128 miljoni euro võrra rikkamaks.

Optibeti bränd sisenes Eesti turule 2014. aastal, praeguseks on tegemist ühe populaarseima Eestis litsentseeritud spordiennustuse ja internetikasiino pakkujaga. Optibet kuulub Suurbritannia ettevõttele Entain plc, mis tegutseb rohkem kui kahekümnes riigis üle maailma ning omab teiste hulgas selliseid brände nagu Ninja Casino, Nutz, bwin, Ladbrokes, partypoker jt. Optibet on Eesti võrkpalli meeste koondise ja FC Flora toetaja.

Microgaming pakub online mänguoperaatoritele üle maailma ligipääsu mängutööstuse juhtivale platvormile.Ettevõte on maailma esimese online kasiino tarkvara looja (1994) ning omab maailma tuntuimaid mänge naguImmortal Romance, Thunderstruck II, Book of Oz, Game of Thrones™, Jurassic World™ ning Lara Croft®Temples and Tombs™ lisaks rekordiliste võitude poolest tuntud mängule Mega Moolah. Microgaming ontänaseks välja maksnud enam kui 1.4 miljardi suuruses võite.