Kas sulle meeldib Wild Wild West: The Great Train Heist?

Mängi pärisrahaga Mängi tasuta
Mängima!

Parimad eesti kasiinod

Konto registreerimine pole vajalik
Liitu nüüd!
300€ + 50 tasuta spinni
Liitu nüüd!
1000$ + 150 tasuta spinni
Liitu nüüd!
200% kuni 200€ + 600 tasuta spinni
Liitu nüüd!

Wild Wild West: The Great Train Heist

Kui uskuda arvukaid filme ja telesaateid, siis oli Metsik Lääs üks tõeliselt ohtlik, „džungliseadustel“ tuginev elukeskkond. Seda kujutelma toetab ka NetEntli slotikas Wild Wild West: The Great Train Heist. See on kauni graafikaga põnev mäng, mida vürtsitavad omapärased boonusvoorud.

Wild Wild West on viie rulliku ja kolme reaga slotikas, milles on 10 võiduliini. Neli hinnalisimat sümbolit on inimnägudega, eeldatavasti rongiröövlite kamba liikmed, ja neljal väiksema väärtusega sümbolitel on kujutatud mängukaartide mastid – ärtu, poti, risti ja ruutu.

Wild-sümboliks on lillakal taustal kollane kiri „Wild“. Wild-sümbol võib asendada kõiki sümboleid peale „7“ kujutisega scatter-sümboli ja boonussümbolite.

Boonusvoorud

Vali seif

Selle vooru käivitamiseks pead rullikutele 1, 3 ja 5 spinnima boonussümboli. Boonusvoorus pead lihtsalt valima ühe seifi ja niimoodi võid oma võitu kuni 50x suurendada.

Tasuta spinnid

Tasuta spinne teenid, kui spinnid ükskõik missugustele positsioonidele vähemalt kolm number 7-ga scatter-sümbolit. Tasuta spinnide arv sõltub scatter-sümbolite arvust – kolm scatter-sümbolit annab 10, neli scatterit 20 ja viis scatter-sümbolit 30 tasuta spinni. Tasuta spinnide voorus esineb ka erilisi wild-sümboleid.

Meie otsus

Fantastiline graafika ja suurepärased heliefektid koos põnevate boonusvoorudega loovad mängus Wild Wild West tõeliselt põneva ja nauditava koosluse, mida soovitame Sul igal juhul järele proovida.