Parimad eesti kasiinod

100€ + 50 WinSpins
Liitu nüüd!
200% kasiino boonus kuni 100 eurot
Liitu nüüd!
50 tasuta spinni
Liitu nüüd!
Konto registreerimine pole vajalik
Liitu nüüd!
1000€ + 100 boonus keerutust
Liitu nüüd!

Wild North

Wild North on Play’N’Go slotikas, mille tegevus toimub kaugel Põhjapoolusel. Mängu muudab eriliseks boonusvoorude mitmekülgsus.

Wild North on viie rulliku, nelja rea ja 40 võiduliiniga mäng, mille tausta kaunistavad lumised puud ja sinine taevas. Mängus on kasutusel tavapärased mängukaartide tähised 9st ässani ning lisaks ka nelja looma – põhjapõdra, karu, hundi ja öökulli – sümbolid. Kõrgemaid auhindu teenid loomasübolite spinnimise eest. Panuseid saad teha 20 sendist 50 euroni.

Mäng paneb rõhku põhjamaistele loomadele ja loodusnähtustele. Siin näed nii ilvese, pruunkaru, põhjapõdra, öökulli kui ka hundi sümboleid. Mängu suurepäraseks omapäraks on ka koguni seitsme erineva boonusvooru olemasolu. Selle põneva mängu mitmekülgse boonusvooru käivitab veel üks imeline põhjapooluse sümbol – virmalised.

Wild-sümboliks on kuldse ruudu sees olev ilves ja see võib asendada kõiki sümboleid peale scatter- ja boonussümbolite.

Boonusvoorud

Kui spinnid ükskõik millisele positsioonile vähemalt kolm virmaliste sümbolit, käivitub boonusvoor. Boonusvoorus hakkab keerlema loomakäpa kujuline ratas, mis määrab selle, millist boonusvooru kasutada saad. Kokku on boonusvoore seitse ja neis võid võita tasuta spinne või mitme(kümne)kordistada oma eelnevalt teenitud võite.

Meie otsus

Wild North on kõrge kvaliteediga ja rikkalike boonusvoorudega slotikas. Mängu kaunistab mitmekülgne kogum põhjapooluse sümbolitest. Panuseid saad teha See on üks järjekordne (paljudest) Play N Go mõnusatest mängudest, mille pead kindlasti järele proovima.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.