Kas sulle meeldib Sabaton?

Mängi pärisrahaga Mängi tasuta
Mängima!

Parimad eesti kasiinod

100% kuni 400€ ja tasuta keerutust
Liitu
350 tasuta keerutust
Liitu
252% kuni 3500 € + 50 keerutab
Liitu
1000€
Liitu
100% kuni 500€ ja 100 tasuta keerutust
Liitu
300 tasuta keerutust
Liitu
3000 € + 225 tasuta keerutust
Liitu
120€ + 120 tasuta spinni
Liitu
1000€
Liitu
600€
Liitu
100% kuni 400€ või 25€ kasiinokindlustus
Liitu
200 tasuta keerutust
Liitu
100% kuni 200€
Liitu
50 tasuta spinni
Liitu
500€ ja 200 tasuta spinni
Liitu
1000€
Liitu
100€ + 50 WinSpins
Liitu
Tee sissemakse, et saada igakuiseid boonuseid
Liitu

Sabaton

Mis slot on Sabaton?

See, üks Play’n GO värskemaid online slotte on inspireeritud Rootsi metal-bandist Sabaton. Kui Sa pole metal-muusika austaja, võib see nimi Sulle tundmatu olla, aga sajad miljonid lugude allalaadimised kinnitavad, et oma žanri austajate seas on nad väga populaarsed. See mäng on nii uus, et tuli online kasiinodesse alles selle aasta mai keskel ja nüüd saab seda mängida kõigis online kasiinodes, mis Play’n GO mänge pakuvad.

Kuidas mängida Sabaton videoslotti?

See Play’n GO online slot on viie rulliku, kolme rea ja kümne võiduliiniga. Minimaalne panus on 10 senti ja maksimaalne panus 100 eurot spinni peale ja mängu vürtsitavad rohked erivoorud. Ühendatud Rullikute ja Viimase Ellujääja vooru saad välja teenida mistahes hetkel. Ja kirsiks tordi peal on tasuta spinnide voor. Sabatoni sloti algne väljamakseprotsent on 96,5%, aga online kasiinod saavad võiduprotsenti ka 94,5-ni vähendada.

Juhuslikud erivoorud

Nagu juba ütlesime, on Sabatoni slotis mitu erivooru, mis võivad käivituda suvalisel hetkel.

  • Ühendatud rullikute voor. Selle vooru ajal pöörlevad kaks või kolm kõrvutiasuvat rullikut ühes rütmis ja kuvavad samu sümboleid. See voor võib käivituda vaid mänguvälja keskmistel rullikutel.
  • Megasümbolite voor. Selles voorus võib mistahes bändiliige ilmuda mänguväljale suure megasümbolina.
  • Metallvirnade voor ja saladuslik sümbol. Enne iga vooru algust valitakse üks sümbol, mis esineb rullikutel virnastatuna ja on ka saladuslikuks sümboliks. Kui spinnid välja mõned scatter-sümbolid, aga liiga vähe, et käivitada tasuta spinnide vooru, käivitub saladusliku sümboli voor ja iga scatter muutub eelnevalt valitud sümboliks.
  • Viimase Ellujääja voor. Selles voorus täituvad ühe või kahe rulliku kõik positsioonid wild-sümbolitega.

Tasuta spinnide voor

Tasuta spinnide voor käivitub siis, kui spinnid mänguväljale üheksa scatter-sümbolit. See võib tunduda väga keeruline, eriti arvestades, et enamikes teistes slottides on tasuta spinnide jaoks vaja vaid kuni kolme scatterit. Aga Sabatonis on olemas ka mega-scatter (3×3 sümbol), mille abil teenid tasuta spinne tavalisest lihtsamini. Kui Sul õnnestub üheksa scatterit välja spinnida, teenid seitse tasuta spinni.

Enne tasuta spinnide algust valitakse välja saladuslik sümbol, mis annab Sulle lisapreemia. Peale selle on kõigi tasuta spinnide ajal aktiivne ühendatud rullikute funktsioon ja kolmel keskmisel rullikul on kogu aeg samad sümbolid.

Sabaton sloti sümbolid ja nende väärtus

Peale scatteri on Sabaton slotis ka wild-sümbol. Wild-sümbol on bändi juhtlaulja, Joakimi kujuga ja võib asendada kõiki sümboleid peale scatteri. Mängus on lisaks ka kaheksa tavasümbolit. Neli neist on teiste bändiliikmete – Chrisi, Tommy, Päri ja Hannese – näoga. Väiksema väärtusega sümboliteks on erinevad sõjavahendid – granaadid, mõõgad, laskemoon ja kiivrid.

Meie otsus

Lühidalt kokku võttes – suurepärane slot. Isegi, kui Sabatoni nimi Sulle midagi ei ütle, on see lõbus ja põnev. Erinevaid voore on küll hästi palju, aga kõik on nii hästi väljatöötatud, et üldmulje on super.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.