Parimad eesti kasiinod

Konto registreerimine pole vajalik
Liitu nüüd!
300€ + 50 tasuta spinni
Liitu nüüd!
1000$ + 150 tasuta spinni
Liitu nüüd!
200% kuni 200€ + 600 tasuta spinni
Liitu nüüd!

Gemix

Gemix on värvikirev ja äärmiselt kaasahaarav Play N Go slotikas. Miinimumpanus on 50 senti ja maksimumpanus 100 eurot.

Mobiilimängude sõpradele tuleb kalliskivide kukutamisel põhinev mäng kindlasti tuttav ette. Gemix slotikal on 7 x 7 ruudustik, mille kõrval vasakul näed käimasolevas spinnis eelnevalt kukutatud kombinatsioone koos nende eest makstava võidu suurusega. Paremal pool näed ruudustikku, mille heledate väljade täitmisel pääsed järgmisele tasemele ja võid teenida suuremaid võite.

Gemixi põhimõte on lihtne – tuleb moodustada vähemalt viiest sama värvi kalliskivist koosnevaid kombinatsioone. Kombinatsiooni moodustavad kalliskivid, mis paiknevad üksteise kõrval, all või peal. Diagonaalis liikudes kombinatsioone moodustada ei saa. Kombinatsiooni moodustunud kalliskivid annavad Sulle võidu ja kaovad ekraanilt.

Boonusvoorud

Selles mängus on kolm boonusvooru – kristall-laeng, uude maailma pääsemine ja maailma wild-sümbolid. Igas boonusvoorus saad teenida rahalisi auhindu.

Meie otsus

See on lihtne põnev ja lõbus mäng. Ning seetõttu ka väga nauditav. Positiivset äratundmisrõõmu lisab kindlasti ka see, et väga paljud meist on mõnda sarnast mängu oma mobiilis kindlasti korduvalt mänginud.