Parimad eesti kasiinod

100€ + 50 WinSpins
Liitu nüüd!
200% kasiino boonus kuni 100 eurot
Liitu nüüd!
50 tasuta spinni
Liitu nüüd!
Konto registreerimine pole vajalik
Liitu nüüd!
1000€ + 100 boonus keerutust
Liitu nüüd!

Gemix

Gemix on värvikirev ja äärmiselt kaasahaarav Play N Go slotikas. Miinimumpanus on 50 senti ja maksimumpanus 100 eurot.

Mobiilimängude sõpradele tuleb kalliskivide kukutamisel põhinev mäng kindlasti tuttav ette. Gemix slotikal on 7 x 7 ruudustik, mille kõrval vasakul näed käimasolevas spinnis eelnevalt kukutatud kombinatsioone koos nende eest makstava võidu suurusega. Paremal pool näed ruudustikku, mille heledate väljade täitmisel pääsed järgmisele tasemele ja võid teenida suuremaid võite.

Gemixi põhimõte on lihtne – tuleb moodustada vähemalt viiest sama värvi kalliskivist koosnevaid kombinatsioone. Kombinatsiooni moodustavad kalliskivid, mis paiknevad üksteise kõrval, all või peal. Diagonaalis liikudes kombinatsioone moodustada ei saa. Kombinatsiooni moodustunud kalliskivid annavad Sulle võidu ja kaovad ekraanilt.

Boonusvoorud

Selles mängus on kolm boonusvooru – kristall-laeng, uude maailma pääsemine ja maailma wild-sümbolid. Igas boonusvoorus saad teenida rahalisi auhindu.

Meie otsus

See on lihtne põnev ja lõbus mäng. Ning seetõttu ka väga nauditav. Positiivset äratundmisrõõmu lisab kindlasti ka see, et väga paljud meist on mõnda sarnast mängu oma mobiilis kindlasti korduvalt mänginud.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.