Kas sulle meeldib Firefly Frenzy?

Mängi pärisrahaga Mängi tasuta
Mängima!

Parimad eesti kasiinod

100% kuni 400€ ja tasuta keerutust
Liitu
350 tasuta keerutust
Liitu
252% kuni 3500 € + 50 keerutab
Liitu
1000€
Liitu
100% kuni 500€ ja 100 tasuta keerutust
Liitu
300 tasuta keerutust
Liitu
3000 € + 225 tasuta keerutust
Liitu
120€ + 120 tasuta spinni
Liitu
1000€
Liitu
600€
Liitu
100% kuni 400€ või 25€ kasiinokindlustus
Liitu
200 tasuta keerutust
Liitu
100% kuni 200€
Liitu
50 tasuta spinni
Liitu
500€ ja 200 tasuta spinni
Liitu
1000€
Liitu
100€ + 50 WinSpins
Liitu
Tee sissemakse, et saada igakuiseid boonuseid
Liitu

Firefly Frenzy

Play’N GO slotikas “Firefly Frenzy” on tõeline visuaalne maiuspala. Lummav kujundus ammutab inspiratsiooni maagilistest muinasjuttudest ja suveöistest lendavatest jaanimardikatest. Mängu kuumim osa on jaanimardika wild-sümbolid. Nendega saad 2-3 kordseid võidukordajaid. Ja kordajate koosmõjul võid kogeda võidukordajat kuni 243! Panuseid saad teha üsna vabalt: iga keerutuse kohta 30 sendist kuni 90 euroni.

Üldine kujundus on selles slotikas müstiline ja meeldib kõikidele fantaasiarohkete slotimängude austajatele. Sümbolitest võid mängus märgata kristallidega ehitud kaardimaste (4 tk) ja taime kujutisi (4 tk). Kõige paremini toimib kuldset värvi taim, kuna sel juhul saad tagasimaksena panuse väärtusest tervelt 3x, 15x või isegi 30x. Vastavalt tuleb saada kuldseid taimi võiduliinis kolm, neli või viis tükki.

Tõelise au peaks aga pälvima kollaselt hõõguv jaanimardikas. Mardikas saab esineda tavalise wild-sümbolina või 2x ja 3x võidukordajaga wild-sümbolina. Siinkohal tulebki mängu väärtuste korrutamise teema. Nimelt korrutatakse võidukordajate väärtused läbi, mille kaudu võid nautidagi lausa 243 suurust võidukordajat. Kindlasti tasub märgata, et jaanimardika wild-sümbol saab asendada kõik ikoone, välja arvatud kuu visuaaliga scatterit.

Boonusvoorud

Firefly Frenzy boonusvoor ilmub nähtavale, kui saad kuu sümboliga scatteri. Iga keerutuse ajal ilmub neid korraga ainult üks. Kui oled õnnelik ja sulle naeratab scatter, siis Firefly wild-sümbol maandub sellele, andes ligipääsu Frenzy Spins voorule. Auhinnaks on kaheksa tasuta keerutust. Võidukordaja väärtus saab olema madalaim kordaja, mis maandumise hetkel kirja tuleb.

Vaatame näiteks järgnevat olukorda. Kui said Frenzy Spins boonusvooru kolmekordse wild-sümboliga, siis kõik vooru ajal ilmuvad wild kordajad on kolmekordsed. Kui aga aktiveerisid vooru kahekordse wild-sümboliga, siis kordajaga wild-sümbolid annavad kahe- või kolmekordse tulemuse. See tõstab kõvasti tõenäosust tasuta keerutuste ajal suurelt võita.

Kusjuures vooru käigus on võimalik taasavada boonusvooru, mis tähendab, et kokkuvõttes saad ligi 16 tasuta keerutusele järjest. Kui erinevate slotikate boonusvoore võrrelda, siis peab tõdema, et Firefly Frenzy’s on ainult üks voor. Selle poolest saaks mäng rikkalikum olla. Küll aga peab tunnistama, et olemasolev boonusvoor võib olla vägagi tulus. Boonusvooru potentsiaalne võimsus teeb küllaga tasa fakti, et see on ainuke boonusfunktsioon mängus.

Meie otsus

Firefly Frenzy on tõeliselt kaasahaarav mäng. Alguses tõmbab sind sisse müstiline ja muinasjutulist põnevust tekitav visuaalne maailm. Hiljem, kui hakkad mõistma, et terve mäng on kordajatele üles ehitatud, tõuseb hasart kõvasti kõrgemale. Tegu on tõesti slotikaga, mille põhiline idee on kordajate kombinatsioonile üles ehitatud megatulemuste võimalus. Boonusvoore on slotimängus küll ainult üks. Siiski on see voor suure potentsiaaliga, kuna selle kaudu on võimalik hea õnne korral saada tervelt 16 tasuta keerutust. Samuti on soodsate kombinatsioonide korral võitude summade ulatus üsna suur.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.