Kas sulle meeldib The Legend of Shangri-La?

Mängi pärisrahaga Mängi tasuta
Mängima!

Parimad eesti kasiinod

300 tasuta keerutust
Liitu
350 tasuta keerutust
Liitu
100% kuni 200€
Liitu
200 tasuta keerutust
Liitu
100% kuni 400€ ja tasuta keerutust
Liitu
50 tasuta spinni
Liitu
100% kuni 400€ või 25€ kasiinokindlustus
Liitu
500€ ja 200 tasuta spinni
Liitu
120€ + 120 tasuta spinni
Liitu
1000€
Liitu
350€ + 100 boonus keerutust
Liitu
100€ + 50 WinSpins
Liitu
Tee sissemakse, et saada igakuiseid boonuseid
Liitu

The Legend of Shangri-La

The Legend of Shangri-La Cluster Pays on 6 rullikuga NetEnti slotikas. Mängu saab mängida nii lauaarvutis, mobiilis kui ka tehvelarvutis ja panused algavad 10 sendist.

Visuaalselt on The Legend of Shangri-La Cluster Pays just see, mida NetEntilt ootame – fantastiline. Selles mängus viiakse Sind koos juhtmungaga rahulike mägede keskele, taustal näed ka kirsiõisi ja rohelisi orge. Sümboliteks on erinevad loomad ja putukad nende seas ka kolm „gurusümbolit“ (kass, elevant ja ahv).

Gurusümbolid esinevad virnastatuna ja kõige väärtuslikum neist on kass, mis toob Sulle tagasi kuni 1000-kordse panuse summa. Võitmiseks on vaja moodustada vähemalt 9 sümbolist koosnev kobar. Mängus on ka asendussümbol, mis võtab kõrvalseisva sümboli kuju (kui kõrvalseisev sümbol pole Tasuta Spinnide sümbol), et luua võimalikult väärtuslik võidukombinatsioon.

Boonusvoorud

Legend of Shangri-La slotis on kolm boonusvooru.

Juhuslike asenduste voor käivitub, kui moodustad põhimängus vähemalt 2 sama sümboli kobarat – mõlemad kobarad peavad koosnema vähemalt 4 ühesugusest sümbolist. Selle vooru jooksul lisatakse rullikutele 1 asendussümbol, et saaksid vajaliku 9 sümbolist koosneva võidukobara lihtsamini moodustada.

Lisaks on mängus ka kleepuvate sümbolitega korduspinnid, mis käivituvad, kui moodustad ühe spinni ajal kaks mittevõitvat sama sümboli kobarat. Sel juhul jäävad need mittetäielikud kobarad paigale ja ülejäänud sümbolid pöörlevad uuesti. Kordusspinnid jätkuvad kuni uusi leepuvaid sümboleid enam välja ei tule.

Peamine tõmbenumber on aga tasuta spinnide voor, mille alustamiseks pead spinnima vähemalt kolm tasuta spinnide sümbolit.. Kui spinnid välja 2 tasuta spinnide sümbolit, käivitub rullikute nõksutamise voor, kus Sul on võimalus hea õnne korral 3. tasuta spinnide sümbol mänguväljale nõksutada.

Meie otsus

Kokkuvõttes on The Legend of Shangri-La kauni graafikaga põnev mäng, kus võid iga spinniga oma panuse 1000-kordistada!

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.