Kas sulle meeldib Secrets of Atlantis?

Mängi pärisrahaga Mängi tasuta
Mängima!

Parimad eesti kasiinod

Konto registreerimine pole vajalik
Liitu nüüd!
300€ + 50 tasuta spinni
Liitu nüüd!
1000$ + 150 tasuta spinni
Liitu nüüd!
200% kuni 200€ + 600 tasuta spinni
Liitu nüüd!

Secrets of Atlantis

See NetEnti slotikas põhineb Kadunud Atlantise linna legendil. Secrets Of Atlantis on viie rullikuga ja nelja reaga slotikas, millel on kokku 40 võiduliini. Mängu tegevus toimub vee all, kunagise suurlinna varemetes. Miinimumpanus on 20 senti ja maksimumpanus 200 eurot.

Kõik mängus kasutatavad sümbolid on üsnagi teemakohased – kasutusel on punane, roheline ja sinine kalliskivi, austrikarbis pärl ning õhumulli sisse peidetud krabid, kilpkonnad ja meduusid. Võidukombinatsioone võib moodustada nii vasakult paremale kui ka paremalt vasakule lugedes.

Wild sümboliks on kogu tulpa kattev merineitsi sümbol, mis võib asendada võidukombinatsioonide loomiseks mistahes teist sümbolit. Kui spinnid wild-sümboli kas või osaliselt välja, nihkub see spinni lõpus üles- või allapoole nii, et katab kogu tulba.

Boonusvoorud

Hiigelsümboli kordusspinn

Mõned keskmiste rullikute ruudud on heledama taustaga ja kui suudad kõik kolm keskmist rullikut niisuguste ruutudega, käivitad hiigelsümboli kordusspinni. Selle käigus pöörleb Su mänguväljal ühe tasuta spinni jooksul hiiglaslik 3×4 sümbol, mis muudab võidu saamise oluliselt tõenäolisemaks.

Kui juhuslikult valitud hiigelsümboliks osutub wild-sümbol, saad seda vastavalt soovile ka üles-alla nihutada.

Meie otsus

Nagu NetEnti mängude puhul tavaline, on ka Secrets of Atlantis väga kõrge kvaliteediga. Lisavürtsi annab mängule üsna eriline boonusvoor. Proovi järele – lubame, et kahetsema Sa seda ei pea!