Kas sulle meeldib Red Riding Hood?

Mängi pärisrahaga Mängi tasuta
Mängima!

Parimad eesti kasiinod

300 tasuta keerutust
Liitu
350 tasuta keerutust
Liitu
100% kuni 200€
Liitu
200 tasuta keerutust
Liitu
100% kuni 400€ ja tasuta keerutust
Liitu
50 tasuta spinni
Liitu
100% kuni 400€ või 25€ kasiinokindlustus
Liitu
500€ ja 200 tasuta spinni
Liitu
120€ + 120 tasuta spinni
Liitu
1000€
Liitu
350€ + 100 boonus keerutust
Liitu
100€ + 50 WinSpins
Liitu
Tee sissemakse, et saada igakuiseid boonuseid
Liitu

Red Riding Hood

Kes meist ei mäletaks Punamütsikese muinasjuttu? Legendaarse tegelasega saab kohtuda NetEnti värvikirevas slotimaailmas. Rullikute peale ja ümber ehitatud visuaalne keskkond peibutab muinasjutulise temaatikaga.

Slotikas võtab mängijaid vastu viie rulliku ja 20 võiduliiniga. Rullikutel ilmuvad sümbolid on järgnevad: raamat, võti, roos, muinasjutu logo, Punamütsike ja kaardid number kümnest Ässani. Võimalik on tipp-jackpoti auhind ehk 400-kordne summa esialgsest panusest.

Panuste tasemed on ühest kümneni ja mündid ulatuses 0,01-1. Panuseid saab ühe spinni kohta teha vaid paarikümnest sendist kuni 200 euroni. Kui soovid automaatset mängu, siis vastava funktsiooniga võib süsteem sulle kerida järgemööda kuni 1000 tulemust.

Kui visuaalne pool on vägagi lummav, nagu Net Entertainmenti mänguautomaatidele kohane, siis helimaailm on pigem tagasihoidlik. Kuigi on proovitud luua kergelt kõhedat ja põnevust tekitavat metsasaundi, siis näiteks muusikaline pool puudub mängust täielikult.

Boonusvoorud

Mängus on kokku seitse boonust, nii et nendega pole just koonerdatud! Kolm neist aktiveeruvad mängus juhuslikult. Fairy Magic Spin tekitab 5-9 keskmise võidu sümbolite katte rullikutele ühe spinni ajaks. Hea viis võidukombinatsioone saada. Fairy Surprise valib juhusliku sümbol, milleks hakkavad teisedki sümbolid muutuma kuni tuleb võit koju. Fairy Wild Spin käigus tekkivad juhuslikkuse alusel kolmele keskmisele rullikule 3 kuni 4 wild-sümbolit.

Viimase puhul on huvitav see, et boonus võib vallandada Sticky Wild Re-Spin. Kleepuvad wild-sümbolid jäävad paika, kuniks ülejäänud rullikad ikkagi keerlevad. Kui re-spinni käigus tekib üks või rohkem kleepuv wild-sümbol juurde, siis saad järjekordse Sticky Wild Re-spin’i juurde.

Kui esimesele, kolmandale ja viiendale rullikule tekkivad aardekirstud, siis on aeg valida kolmest kirstust ühe, et saada boonust. Üks neist on Coin Win, mille käigus saad hetkega 15-kordse summa esialgsest panusest.

Beware The Wolf Bonus annab võimaluse lauamängu stiilis liikuda läbi metsa vanaema maja poole. Metsas ringi liikudes saad maanduda erinevat tüüpi asukohtade peale. Nende hulgas on nii kordistajaid kui muid huvitavaid lahenduskäike.

Lisaks eelnevatele võimalustele on olemas tasuta spinnide boonus. Selle käigus annab ühele boonuse sümbolile maandumine 2 tasuta spinni, kaks boonuse sümbolit annab 4 spinni ning kolme puhul saad 10 tasuta keerutust. Samaaegselt võib kehtida Sticky Wild Re-Spin, mis tähendab, et saad kasu lõigata sticky-wild sümbolitest ja re-spinnidest.

Meie otsus

Punamütsikese võlumaailma sisenemine on väärt mõte, sest boonusfunktsioone on tervelt maagilise numbri seitsme jagu! Põhimängus annab kõige rohkem võite Sticky Wild Re-Spins, mistõttu tasub seda oodata. Samuti on see väärt boonus tasuta spinnide ajal. Kindlasti sobib see mäng kõikidele visuaalselt atraktiivsete slotikate austajatele, sest pildilise poole pealt pole midagi halba öelda. Samuti on temaatika kutsuv kõikidele, kellele meeldivad järgnevad slotikate keskkonnad: metsad, muinasjutud, popkultuur ja lapsepõlve nostalgia.

Lõpetuseks, kas see mäng maksab hästi? Arvestades boonuste rohkust, võib üsna julgelt lugeda slotika pigem kõrgema-keskmise potentsiaaliga mänguautomaatide sekka.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.