Kas sulle meeldib Pyramid: Quest for Immortality?

Mängi pärisrahaga Mängi tasuta
Mängima!

Parimad eesti kasiinod

300 tasuta keerutust
Liitu
350 tasuta keerutust
Liitu
100% kuni 200€
Liitu
200 tasuta keerutust
Liitu
100% kuni 400€ ja tasuta keerutust
Liitu
50 tasuta spinni
Liitu
100% kuni 400€ või 25€ kasiinokindlustus
Liitu
500€ ja 200 tasuta spinni
Liitu
120€ + 120 tasuta spinni
Liitu
1000€
Liitu
350€ + 100 boonus keerutust
Liitu
100€ + 50 WinSpins
Liitu
Tee sissemakse, et saada igakuiseid boonuseid
Liitu

Pyramid: Quest for Immortality

Pyramid: Quest For Immortality on viie rullikuga slotikas, milles on 720 võiduvõimalust. Mängus puudub slotikatele tavapärane võiduliinide süsteem ja võidu saamiseks tuleb kõrvuti olevatel rullikutel moodustada etteantud kombinatsioone.

Kõige suurema väärtusega on Vana-Egiptusest inspireeritud sümbolid – nendeks on sfinks, Kleopatra ja veel kolme Egiptuse jumala sümbolid. Väiksema väärtusega klotsidel on sümbolid 10, J, Q, K ja A. Rullina pöörlevaid sümboleid Sa selles mängus ei näe – selle asemel klotsid justkui kukuvad paika.

Wild-sümboliks on lillakal taustal kuldne rist, boonus- ja scatter-sümboleid selles mängus pole.

Bonusvoorud

Sümbolite laviin

See boonusvoor on veidi sarnane Gonzo’s Quest slotika boonusvooruga. Ka siin käivitub boonusvoorus justkui kukkuvate klotside laviin, võidukombinatsioone moodustavad klotsid purunevad ja ülevakt kukuvad uued asemele. Nii võid ühes boonusvoorus võita mitu korda järjest. Igale järgmisele boonusringi võidule rakendub kõrgem koefitsient ja kolme järjestikuse võidu puhul tõeuseb koefitsient juba 10x-ni.

Uued wild-sümbolid

Sümbolite laviini ajal märkad kindlasti, et kolm ülemist positsiooni on lillaka taustaga. Kui nendel positsioonidel seiskuvad sümbolid moodustavad võidukombinatsiooni, muutuvad kõik vastavad sümbolid järgmise spinni ajaks wild-sümboliteks.

Meie otsus

Pyramid: Quest For Immortality on NetEntile omaselt suurepärane slotikas ja kindlasti kõigist Vana-Egiptuse teemal loodud slottidest siiani üks parimaid. Kuigi selles mängus esineb peamiselt väiksemaid võite, on need ka sellevõrra tihedamad.

Igal juhul lubame Sulle, et seda mängu mängides ei tunne Sa, et oled oma aega raisanud!

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.