Kas sulle meeldib Poltava: Flames of War?

Mängi pärisrahaga Mängi tasuta
Mängima!

Parimad eesti kasiinod

Konto registreerimine pole vajalik
Liitu nüüd!
300€ + 50 tasuta spinni
Liitu nüüd!
1000$ + 150 tasuta spinni
Liitu nüüd!
200% kuni 200€ + 600 tasuta spinni
Liitu nüüd!

Poltava: Flames of War

See mängutootja Elk Studios loodud mäng on ajaloolise taustaga ja inspireeritud Põhjasõja raames peetud Poltava lahingust. Poltava on viie rulliku ja nelja rea ning 40 võiduliiniga slotimängu. Mängu miinimumpanuseks on 20 senti ja maksimumpanuseks 100 eurot.

Mängus on vaid kolm temaatikaga seotud sümbolit – hobune, sõdalane ja kahur. Väiksema väärtusega sümboliteks on 10, J, Q, K ja A. Kõiki teisi sümboleid (peale lõvikujulise scatteri) asendavaks wild-sümboliks on mängu logo.

Boonusvoorud

Tasuta spinnide voor

Tasuta spinne teenid, kui spinnid mänguvälja 2, 3 ja 4 tulba ükskõik millisele positsioonile lõvikujulised scatter-sümbolid. Tasuta spinnide voor koosneb kolmest tasuta spinnist, mille jooksul jäävad välja spinnitud lõvid oma kohale ja muutuvad wild-sümboliteks. Kui keerutad tasuta spinnide käigus veel mõne lõvi välja, teenid ühe tasuta spinni juurde.

Sümbolite tulba boonus

Kui spinnid ühte tulpa ainult hobuse, ainult sõdalase või ainult kahuri sümbolid, teenid esialgu ühe tasuta lisaspinni, mille käigus välja spinnitud täiendavad samasugused sümbolid liiguvad vasakusse serva, et luua uusi kombinatsioone, ja suurendavad seeläbi Su võitu. Voor kestab seni, kuni Sa enam vooru algatanud sümboleid juurde ei spinni. Seejärel arvestatakse kokku kuigi võimalike kombinatsioonide võidusummad.

Meie otsus

Poltava on suurepärase õhustikuga slotikas, milles on kaks põnevat boonusvooru ja ägedad graafilised lahendused. Soovitame proovida!