Parimad eesti kasiinod

100€ + 50 WinSpins
Liitu nüüd!
200% kasiino boonus kuni 100 eurot
Liitu nüüd!
50 tasuta spinni
Liitu nüüd!
Konto registreerimine pole vajalik
Liitu nüüd!
1000€ + 100 boonus keerutust
Liitu nüüd!

Crusader

Crusader on tõsine slotikas, mis keskendub Edward Esimese juhtimisel sõdinud ristirüütilite viimasele vastupanule, et hoida 1291. aastal oma territooriumi. Crusader on slotikas, mis laenab elemente varasematelt ELK Studios mängutootja mängudelt, nagu rullikute laienemine ja ajalooline teematika, kuid tervikuna on see üsna unikaalne mäng, millel on ka üsna originaalne teema.

Crusader slotimängu detailid

Mängulaud on mägu alustuseks 5 rulliku, 4 rea ja 26 mängureaga, kuid see võib laieneda boonusvooru ajal. Mängijad saavad oma panuste suuruseks määrata 20 senti kuni 100 münti panuse kohta või aktiveerida ühe ELK poolt eelprogrammeeritud neljast panustamise strateegiast.

Maksetabel on täidetud ristirüütlite kullaga kaetud, religioosse varjundiga sümbolitega. Välja arvatud madalalt maksvad sümbolid, mis on tavalised emandast kuni ässani kaardid, millel on lihtsalt keskaegne kirjafont. Kõrgemalt maksvad sümbolid koosnevad kolmest erinevast ristiga sümbolist, pistoda, karp ja graal, mis on kõige väärtuslikumad makstes viisiku korral mängijale tagasi 10x algpanusest. Kõik sümbolid võivad maanduda virnastatuna, nagu ka wildid, mis asendavad kõiki nii madalaid kui kõrgelt maksvaid sümboleid.

Crusader slotika funktsioonid

Crusader slotika funktsioonid on üsna lihtsad ja kõik hõlmavad mingil moel ristirüütli sümbolit. Esimene asi, mida ristirüütli sümbolist teada tuleks, on see, et see on wild ja võib asendada kõiki tavalisi sümboleid. See ilmub ainult esimesele javiiendale rullikule ja maandub neile kas täielikult või osaliselt. Kui see on osalises vaates, käivitab see iga üles- või allapoole nihutatud asendiga taaskeerutuse kuni sümboli täieliku kuvamiseni. Kui kaks ristirüütlit katavad nii esimese kui ka viienda rullikud korraga, käivitavad nad sellega boonusmängu ja annavad 8 tasuta keerutust.

Tasuta keerutuste korral jäävad välimistel rullikutel olevad wild ristisrüütlid kogu funktsiooni ajaks oma kohale paigale. Samuti siseneb mängu uus sümbol, nool, mida nimetatakse ka laienemissümboliks. Kui see sümbol maandub, lisab see mängijale boonusvoorus  ühe tasuta keerutuse ja laiendab ka rullikuid, lisades juurde ühe täiendava rea. Mängulaua maksimaalne suurus on 12 rea kõrgune, mis suurendab võiduliinide arvu kuni 98-ni.

Kokkuvõte Crusader slotikast

Järjestikused tühjad võiduta keerutused ja väikesed võidud võivad kiiresti tüdimuse tekitada, enne kui funktsioonide saamisest saab lõpuks kasu hakata lõikama. Kui need funktsioonid lõpuks aga saada, võivad need osutuda üllatavalt kasulikeks. Crusader wild kipub samuti viiendal rullikul natuke liiga tihti ilmuma, muutes selle esimesele rullikule tulemise suhteliselt harukordseks ja vähendades sellega võitude saamise tõenäosust

Kui saada aga mõlemad wild sümbolid muutuvad asjad huvitavaks. Mängu täielik potentsiaal avaneb boonusmängu ajal, kui ühe keerutuse võidud on kuni 980-kordsed. Kuigi boonusvoor võib olla lõbus, on laienevate rullikute funktsioon mõnes ELK Studio varasemas slotikas siiski põnevam ja efektiivsem. 

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.