Parimad eesti kasiinod

Konto registreerimine pole vajalik
Liitu nüüd!
300€ + 50 tasuta spinni
Liitu nüüd!
1000$ + 150 tasuta spinni
Liitu nüüd!
200% kuni 200€ + 600 tasuta spinni
Liitu nüüd!

Kaiju

Kaiju on firma Elk Studios loodud slotikas, mis põhineb Jaapani filmil, kus suured koletised inimesi terrorisserivad. Selles slotikas on 5×3 mänguruudustik ja koguni 7776 võiduliini. Mängu miinimumpanuseks on 20 senti ja maksimumpanuseks 100 eurot.

Mängus on kasutusel vaid kuus põhisümbolit – punased, sinised ja rohelised kristallid ja samades toonides kaardikesed. Scatter-sümboliks on tüdruku näoga sümbol.

Boonusvoorud

Verikaalne laser

Wild-sümbolid tekivad, kui spinnid samas reas üksteise alla ühesugused sümbolid. Wild-sümbol paigutatakse kombinatsiooni kõige ülemise sümboli kohale ning seejärel makstakse välja täiendavad võidud.

Kaiju boonusmäng

Selle boonusmängu aktiveerid, kui spinnid teise, kolmanda ja neljanda rulliku ükskõik millisele kohale scatter-sümboli. Preemiaks saad kohe seitse tasuta spinni, mis spinnitakse eriliste rullikutega.

Selles voorus on mängulaua taustal ühe koletise kujutis ja sümboliruudustiku kohal on tähed KAIJU. Iga kord, kui suudad tekitada vertikaalse laseri, tõuseb vastav sümbolite rida ühe klotsi võrra ja teenid veel ühe lisaspinni. Kui suudad kasvatada tulba tipus olevate tähtedeni, muutuvad kõik selles tulbas olevad sümbolid wild-sümboliteks.

Meie otsus

Kaiju on väga omalaadne ja kõrge kvaliteediga slotikas. Mäng on kiire, efektiderohke ja jagab lahkelt auhindu. Kujundus on ehk veidi vanamoodne, aga võib-olla tekitab see Sinus just mõnusat nostalgiat.