Kas sulle meeldib Narcos?

Mängi pärisrahaga Mängi tasuta
Mängima!

Parimad eesti kasiinod

1000 tasuta spinni
Liitu
100% kuni 600€
Liitu
100% kuni 600 €
Liitu
150% kuni 600€ + 325 tasuta keerutust
Liitu
1000€
Liitu
100% kuni 200€
Liitu
100% kuni 100€
Liitu
3000 € + 225 tasuta keerutust
Liitu
500€
Liitu
100% + 350 tasuta keerutust
Liitu
252% kuni 3500 € + 200 spinni
Liitu
Mugav Brite makselahendus + muhe tervituspakkumine
Liitu
300 tasuta keerutust
Liitu
100% kuni 400€ või 25€ kasiinokindlustus
Liitu
200 tasuta keerutust
Liitu
100% kuni 200€
Liitu
100% kuni 100€ + 100 tasuta spinni
Liitu
500€ ja 200 tasuta spinni
Liitu
100% kuni 200€
Liitu
200% + 50 WinSpins
Liitu
Tee sissemakse, et saada igakuiseid boonuseid
Liitu
100% kuni 1000€ + 50 tasuta spinni
Liitu
450% kuni 6000€ + 325 tasuta spinni
Liitu
Kasiino tervituspakett kuni 1200€ + 220 tasuta spinni
Liitu

Narcos

Teleseriaal “Narcos” on muutunud tõeliseks kultusteoseks. Enamik popkultuuriga kursis olevatest inimestest teab Pablo Escobari elust nii mõndagi. Siiski, kui sa pole kuulnud, siis tegu oli Kolumbias elava narkoparuniga. Teda vihati Ameerikas, ent oma kodumaal leidis ta viise, kuidas oma rahva jaoks olemas olla. Kuigi leidub tulihingelisi vastaseid, siis teda on võrreldud legendaarse Robin Hoodiga.

Slotikas on täielikult inspireeritud sellest sarjast. See on keskmise-kõrge volatiilsuse astet kandva mänguga. Mänguväli põhineb 3×5 kujundusel, kusjuures võiduliine on kokku 20. Tegu on slotimängu kohta lausa vapustava graafilise tasemega. Boonused on heal tasemel ja üldine mängu struktuur loogiline ning kaasahaarav. Panustada saab iga keerutuse kohta alates 20 sendist tervelt 100 euroni välja. Mängitavus ei sõltu sellest, kas kasutad nutiseadet või arvutit.

Tavaliste sümbolite hulgas on erinevad Pablo Escobari teemalised kujutised. Boonussümbolid on scatterid ja wildid. Võidud tulevad koheselt koju, kui oled järjestikustele rullikutele saanud vähemalt kolm võrdväärset sümbolit. Vaieldamatult on Wild mängu parim sümbol. Pead rullikutele kokku viis Wildi koguma, et saada jackpoti. Selleks on panustatud summa tuhandekordistamine. Potentsiaalselt täiesti meeletu rahasumma!

Boonusvoorud

Mängus leidub mitmeid boonusvõimalusi, mis lisavad slotikale ohtralt põnevust.

Drive-by funktsioon võib käima minna suvalise keerutusega. Kui see juhtub, siis kiirendav auto lendab rullikute tagant välja ja avab tohutu kuulirahe. Need kuulid tabavad kõrge väärtusega sümboleid ja muudavad need wild sümboliteks. Need wild sümbolid muutuvad “jalutavateks wildideks”, kui nad on osaks võidukombinatsioonist. Iga keerutusega liiguvad need sümbolid horisontaalselt vasakule. Nad jätkavad seni liikumist, kuni moodustavad võidukombinatsiooni.

Locked Up boonusvoor on põnev! Kui 3 või enam tema sümbolitest ilmuvad samale reale, siis aktiveerubki boonusvoor.
Asi algab kolme spinniga. Kõik rullikud sisaldavad ainult Golden Briefcase ja Locked Up sümboleid. Selle vooru käigus on võimalik teenida erinevaid võite.

  • Kõik võiduväärtused ühenduvad kobaratesse, mida korrutatakse kahe või kolmega.
  • Sümboleid viiakse kõrgemale tasemele sinu kogupanuse kordajaga.
  • Golden Briefcase sisaldab tavalise auhinnaga võrreldes suuremat algväärtust.

Selles voorus on võitude potentsiaal märkimisväärne.

Peale selle saab slotikas teenida tasuta keerutusi. Kui 1, 3 ja 5 reale ilmuvad kolm scatter sümbolit, siis aktiveerub Narcos Free Spins Game. Selle käigus teenid sa 10 tasuta spinni. Kusjuures selle käigus algab jällegi tulistamine. Kui kuulid tabavad suvalisi sümboleid, siis muutuvad viimased Wild sümboliteks. Kuna tegu on “jalutava wildidega”, siis nende toime kestab ka tasuta spinnide kasutamise ajal.

Meie otsus

Narcos on üks neid uue põlvkonna slotikaid, mis rabab erakordse graafika, soliidse mänguliidese ja hasarti tekitavate boonusvõimalustega. Selle mängu nautimiseks ei pea olema sarja Narcos isegi näinud. Temaatika on täiesti arusaadav ka Pablo Escobari nime esmakordselt kuulvatele mängijatele. Selge on aga see, et kaasahaaravad boonusvoorud ja võitude potentsiaalid muudavad selle vägagi konkurentsivõimeliseks slotimänguks.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.