Parimad eesti kasiinod

100€ + 50 WinSpins
Liitu nüüd!
200% kasiino boonus kuni 100 eurot
Liitu nüüd!
50 tasuta spinni
Liitu nüüd!
Konto registreerimine pole vajalik
Liitu nüüd!
1000€ + 100 boonus keerutust
Liitu nüüd!

Jingle Spin

Jingle Spin on sagedasi võite jagav klassikaline jõuluteemaline NetEnti 9 võiduliini, 5 rulliku ja 3 reaga ning kauni graafikaga slotikas.

Mängus on püsiva väärtusega (1500 münti) jackpot. See jackpot pole just märkimisväärne, aga jõuluteemalise mängu puhul ongi ehk ähtsam hooajalise teemaga elamuse pakkumine.

Jingle Spin slot ühildub nii arvutite kui ka mobiilsete seadmetega.

Mängu sümboliteks on jõuluvana (wild), scatter, päkapikud (väärtuslikemad sümolid), kommikujulised mängukaardid (10 kuni äss) ja põhjapõder Rudolf. 1500-mündise jackpotid teenid, kui spinnid maksimumpanusega spinnil mistahes positsioonidele 5 wild sümbolit.

Boonusvoorud

Wild sümbol

Wild sümboliks on jõuluvana. Wild sümbol aitab Sul võidukombinatsioone moodustada ja asendab mittevajalikke sümboleid. Ainus sümbol, mida jõuluvana asendada ei saa, on scatter. Wild esineb ka tasuta spinnide voorus.

Jingle Spin tasuta spinnid

Tasuta spinnide boonuse teenid, kui spinnid põhimängus ükskõik kuhu vähemalt 3 scatterit. Teenitud tasuta spinnide arv sõltub välja spinnitud scatterite arvust – 3 scatteri eest teenid 9, 4 scatteri eest 16 ja 5 scatteri eest 20 tasuta spinni. Kui tabad jõuluvana wild sümbolit tasuta spinni ajal, suurendab see kõiki võite ja kui tabad sama spinni ajal veel kaht scatterit, saad teise tasuta spinnide vooru juurde ehk kokku võid teenida 40 tasuta spinni.

Meie otsus

Jingle Spins pole väga unikaalne slotikas. Graafika on äge, aga ainus boonus, mida pakutakse, on tasuta spinnid. Halb või igav see slotikas just pole, aga midagi vaimustavat ka mitte.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.