Kas sulle meeldib Jimi Hendrix?

Mängi pärisrahaga Mängi tasuta
Mängima!

Parimad eesti kasiinod

300 tasuta keerutust
Liitu
350 tasuta keerutust
Liitu
100% kuni 200€
Liitu
200 tasuta keerutust
Liitu
100% kuni 400€ ja tasuta keerutust
Liitu
50 tasuta spinni
Liitu
100% kuni 400€ või 25€ kasiinokindlustus
Liitu
500€ ja 200 tasuta spinni
Liitu
120€ + 120 tasuta spinni
Liitu
1000€
Liitu
350€ + 100 boonus keerutust
Liitu
100€ + 50 WinSpins
Liitu
Tee sissemakse, et saada igakuiseid boonuseid
Liitu

Jimi Hendrix

See NetEnti mäng on, nagu nimigi ütleb, pühendatud legendaarsele Ameerika kitarristile Jimi Hendrixile. Mängus on viis rullikut, kolm rida ja 20 võiduliini.

Mängus on näha põnevaid teemakohaseid sümboleid – valge kitarr, rahulogo, süda, vinüülplaat, lill ja silm. Madalama väärtustega sümboliteks on, nagu paljudes teisteski NetEnti slotikates, 10, J, Q, K ja A, millele selles slotikas on aga loodud küllaltki omapärane kujundus.

Jimi Hendrix ise figureerib Wild-sümbolil, mis asendab kõiki teisi sümboleid peale erinevate scatter-sümbolite. Scatter-sümboliteks on erinevad mängukangelase muusikakarjäärist inspireeritud kujundid.

Boonusvoorud

Vali ja kliki

Selle vooru käivitad, kui spinnid mistahes kohale rullikutel kolm, neli ja viis Jimi või valge kitarri sümboli. Boonusvoorus pead valima sümboleid, kuni suudad avada kolm ühesugust sümbolit. Auhinnaks teenid tasuta spinne või rahalise võidu, mille suurus on panusest kuni 30x suurem.

Lillaka udu boonus

Selle vooru aktiveerimiseks pead spinnima välja lillaka udu sümboli esimese rulliku mistahes positsioonile. Sümbol ise ja kõik 10, J, Q, K ja A sümbolid muutuvad seejärel wild-sümboliteks ja vastavalt sümbolite paigutusele makstakse välja võit.

Punase kitarri kordusspinn

Selle kordusspinni teenimiseks pead spinnima neli punast kitarri mistahes positsioonile. Algselt teenid ühe kordusspinni, aga kui leiad kordusspinnil uusi punaseid kitarre, teenid uue spinni. Kui enam uusi punaseid kitarre ei lisandu, arvestatakse võidud kokku ja tehakse väljamakse.

Meie otsus

Jimi Hendrix võib paista esmapilgul väga tavaline mäng, aga disain on mängus ülimalt asjakohane ja mingi eriline x-faktor on mängul ka kahtlemata olemas. Proovi järgi!

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.