Kas sulle meeldib Grand Spinn Superpot?

Mängi pärisrahaga Mängi tasuta
Mängima!

Parimad eesti kasiinod

1000 tasuta spinni
Liitu
100% kuni 600€
Liitu
100% kuni 600 €
Liitu
150% kuni 600€ + 325 tasuta keerutust
Liitu
1000€
Liitu
100% kuni 200€
Liitu
100% kuni 100€
Liitu
3000 € + 225 tasuta keerutust
Liitu
500€
Liitu
100% + 350 tasuta keerutust
Liitu
252% kuni 3500 € + 200 spinni
Liitu
Mugav Brite makselahendus + muhe tervituspakkumine
Liitu
300 tasuta keerutust
Liitu
100% kuni 400€ või 25€ kasiinokindlustus
Liitu
200 tasuta keerutust
Liitu
100% kuni 200€
Liitu
100% kuni 100€ + 100 tasuta spinni
Liitu
500€ ja 200 tasuta spinni
Liitu
100% kuni 200€
Liitu
200% + 50 WinSpins
Liitu
Tee sissemakse, et saada igakuiseid boonuseid
Liitu
100% kuni 1000€ + 50 tasuta spinni
Liitu
450% kuni 6000€ + 325 tasuta spinni
Liitu
Kasiino tervituspakett kuni 1200€ + 220 tasuta spinni
Liitu

Grand Spinn Superpot

Grand Spinn Superpot võtab mängijad vastu hõrgu Art Deco stiili kandva dekadentsiga. Tavapärase Grand Spinn versioonile lisab siinjuures elevust juurde progressiivne jackpot. Kusjuures see ongi ainuke variant tavaversiooniga võrrelduna. “Superpot” tähistab, et selles mängus võivad jackpotid kasvada peadpööritavatesse kõrgustesse.

Selle slotika mänguväli pole sugugi suur. Kokku on kolm rullikut ühe võiduliiniga. Rullikutelt leiab küll klassikalised puuviljad, ent need pole sugugi tavapärase väljanägemisega. Vastavalt rõhutatud luksuslikkusele on näiteks arbuusid kaunite kuldliudade peale asetatud. Slotika RTP on 96,21%.

Üldine stiil jäljendab 20. sajandi esimesel poolel levinud kunsti- ja moevoolu. Tänu oma ajatule elegantsusele on see stiil hakanud tänapäeval tagasi tulema ja Grand Spinni kuldsed elemendid kinnitavad seda trendi. Netiavarustes sahistatakse, et isegi filmi “Suur Gatsby” esteetika võis mõjutada selle slotimängu graafilisi disainereid.

Kindlasti sobib Grand Spinn Superpot kõikidele minimalistlike slotimängude austajatele. Kitsama mänguvälja ja eriliste boonusvoorude puudumise tõttu on see klassikaliste mänguautomaatide fännide pärusmaa. Küll aga eristab seda tugevalt harilikest puuviljaslottidest küllusel ja luksuslikkusel põhinev mänguruum. Samuti annab progressiivne jackpot võiduvõimalusi, mida oleks muidu raske ette kujutada.

Boonusvoorud ja funktsioonid

Üks põhilisi boonusfunktsioone selles mängus on Nudge. Kui saad võidukombinatsiooni, siis see funktsioon kõigepealt testib, kas esimesel rullikul oleva võidusümboli kohal on järjekordne klappiv sümbol. Kattuvuse korral liigub rullik edasi ja kingib sulle järjekordse võidu. Samasugune protsess kordub, kuniks enam ühtki klappivat sümbolit rullikutele ei ilmu. Eriti positiivne on see, et samasugused sammud korduvad teisel ja kolmandal rullikul.

Samuti on slotikas esindatud Wild-kordajad. Üks Wild-kordaja võiduliinil korrutab võidu kahega. Kui saad kaks Wild-kordajat, siis toimub võidu neljakordistamine. Ja kolme Wild-kordaja esinemisel saad võidu tervelt kaheksakordistatud!

Standardversioonis hoolitsevad jackpotide eest mini, midi ja mega kategooriad. Need on vastavalt väärt 40x, 200x ja 10,000x. Küll aga on Superpotis veidi teistsugune lähenemine. Mini ja midi jackpotid on ikkagi samasugused nagu tavaversioonis. Küll aga on mega asendatud kohaliku progressiivse jackpotiga. Seejuures tähendab kohalik, et see jackpot pole jagatud mitmete online kasiinode vahel. Peavõit progresseerub ainult konkreetse veebikasiino piirides.

Meie otsus

Grand Spinn Superpot on huvitava kombinatsiooni slotikas. Ühest küljest on temaatika äärmiselt luksuslik. Art Deco ajastust kantud ja geomeetrilise ülesehitusega, ent ohtralt kullatud mänguväli annab märku eriliselt rikkalikust mängukogemusest. Teisest küljest on tegu ainult ühe võiduliini ja kolme rullikuga mänguautomaadiga. Pööraste kombinatsioonide ja jahmatava graafikaga videoslotikatega harjunud mängijad võivad tunda, et sellest jääb veidi väheks.

Siinkohal aga tulebki appi mängu põhiline atraktiivsus, mis osavalt seob kokku minimalistliku lähenemise ja luksusliku disaini. Nimelt ongi selleks progressiivne jackpot. Tegu pole küll kasiinoülese progressiivse jackpotiga, ent siiski pakub see keskmisega võrreldes tunduvalt suuremat potentsiaali võidusummaks.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.