Parimad eesti kasiinod

100€ + 50 WinSpins
Liitu nüüd!
200% kasiino boonus kuni 100 eurot
Liitu nüüd!
50 tasuta spinni
Liitu nüüd!
Konto registreerimine pole vajalik
Liitu nüüd!
1000€ + 100 boonus keerutust
Liitu nüüd!

Double Stacks

Kui otsid vana kooli slotikat, mis kubiseb wild sümbolitest ja suurtest võitudest, pead selle mängu järele proovima! Klassikalise puuviiljaslotika baasil loodud mängude populaarsus vist ei hakkagi kunagi langema ja slotimaailma gigandi NetEnti üks uusimaid slotikaid Double Stacks tõestab seda veelkord veenvalt.

Double Stacks on 5 rullikuga slotikas, millel on 10 võiduliini ja kus lisaks tavamängule saad nautida tasuta spinne, virnastatud sümbolite preemiat ja topeltvirna vooru.

Boonusvoorud

Esimene boonusfunktsioon (mis küll pole päris eraldi voor) seisneb selles, et 4 kõrgeima väärtusega sümbolit (teemantid, 7-d, Barid ja kellukesed) esinevad põhimängu rullikutel virnastatult. Virnastatud sümbolid suurendavad Su võiduvõimalusi ja eriti magusa võidu teenid siis, kui spinnid ühes mänguvoorus välja mitu virnastatud sümbolit.

Kohustuslikuks wild-sümboliks on kuldne täht, mille sees on sõna „wild“. Nagu kõigis slotikates nii ka siin asendab wild-sümbol kõiki sümboleid peale scatterite ja suurendab niimoodi taas Sinu võimalust võite koguda.

Kui rullikud seiskuvad nii, et kõik välja spinnitud virnastatud sümbolid on ühesugused, lähevad kõik nähaolevad sümbolid arvesse kahekordselt. Seda nimetatakse Double Stacks (topeltvirna) vooruks. Kui suudad mänguvälja täita näiteks virnastatud teemantitega, võidad oma panuse 1000-kordselt tagasi!

Scatter-sümboliks on roosa-sinise kirju ringiga ümbritsetud sõna „scatter“. Kui spinnid välja 3 või enam scatterid, teenid tasuta spinne. Mida rohkem scattereid spinnid, seda rohkem spinne ka saad! Kokku võid saada kuni 30 tasuta spinni.

Meie otsus

Double Stacks on väga lihtne, nauditav ja kvaliteetne NetEnti slotikas, mida ilmestavad vägev graafika, hüpnootiline soundtrack ja põnevad boonusvoorud. Mängu parim osa on kahtlemata tasuta spinnide voor, mille teenimiseks võib küll veidi aega minna, aga wild-sümboli abil võid seal teenida auhindu, mis on seda ootamist väärt!

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.