Parimad eesti kasiinod

100€ + 50 WinSpins
Liitu nüüd!
200% kasiino boonus kuni 100 eurot
Liitu nüüd!
50 tasuta spinni
Liitu nüüd!
Konto registreerimine pole vajalik
Liitu nüüd!
1000€ + 100 boonus keerutust
Liitu nüüd!

Book of Dead

Book of Dead on viie rulliku ja kolme reaga slotikas, milles saab panustada kuni kümnele võiduliinile. Rullikud pöörlevad kaunistatud sammaste ees, mis mängu nime arvestades võivad olla näiteks mõne lukustatud hauakambri sissepääsu tähised.

Mängus on neli kõrgema väärtusega sümbolit – mängukangelane Rich Wilde ja kolm Egiptuse jumalat. Madalama väärtustega sümboliteks on 10, J, Q, K ja A.

Wild- ja scatter-sümbol on samad ning inspireeritud, mängu nimele kohaselt, Surnute Raamatus. See sümbol asendab kõiki teisi sümboleid ja selle abil saad lisaks pääseda ka boonusvooru.

Mängu minimaalne panus on 1 sent ja maksimaalne panus 50 eurot.

Boonusvoorud

Tasuta spinnid

Sellesse vooru pääsed, kui spinnid ükskõik kuhu vähemalt kolm scatter/wild sümbolit. Preemiaks teenid kümme tasuta spinni, millele võid veel lisa teenida, kui tasuta spinnide käigus uusi scattereid välja keerutad.

Enne tasuta spinnide algust valitakse juhuslikult ka üks laienev sümbol, mis võib laieneda tervele rullikule, kui selle tulemusena tekib uusi võidukombinatsioone. Võidukombinatsiooni moodustavad sümbolid peavad olema aktiivsel mänguliinil.

Gamble funktsioon

Soovi korral saad iga mänguvooru võidu kahekordistada. Selleks pead pärast võiduka spinni tegemist vajutama Gamble nuppu ja arvama ära avatava kaardi värvi. Iga võidu saad maksimaalselt neljakordistada.

Meie otsus

Book of Dead on järjekordne kõrge kvaliteediga Play N Go slotikas. Kui suudad pääseda tasuta spinnide vooru, võid võita suurelt.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.