Kas sulle meeldib Asgardian Stones?

Mängi pärisrahaga Mängi tasuta
Mängima!

Parimad eesti kasiinod

300 tasuta keerutust
Liitu
350 tasuta keerutust
Liitu
100% kuni 200€
Liitu
200 tasuta keerutust
Liitu
100% kuni 400€ ja tasuta keerutust
Liitu
50 tasuta spinni
Liitu
100% kuni 400€ või 25€ kasiinokindlustus
Liitu
500€ ja 200 tasuta spinni
Liitu
120€ + 120 tasuta spinni
Liitu
1000€
Liitu
350€ + 100 boonus keerutust
Liitu
100€ + 50 WinSpins
Liitu
Tee sissemakse, et saada igakuiseid boonuseid
Liitu

Asgardian Stones

Asgardian Stones on NetEnti viie rulliku ja kolme reaga slotikas, milles on 20 võiduliini. Slotika vasakus servas näed kordisti mõõdikut, mille sisu selgitame allpool.

Mängu kõrgema väärtusega sümbolitel on kujutatud erinevad jumalad, madalama väärtustega sümbolitel on kaartide tähised Q, K ja A. Kõik need sümbolid võivad esineda ka 2×2 või 3×3 suuruses. Wild-sümboliks, mis asendab kõiki teisi sümboleid, on kuldne W. Wild-sümboli abil pole Sul aga võimalust pääseda keerutama suurt boonusratast.

Boonusvoorud

Sümbolite laviin

Sarnast boonusvooru oled ehk näinud ka mõnedes teistes slotikates. Boonusvoorus hakkavad sümbolid pudenema ja purunema ning kukkumise ja purunemise käigus moodustuvad võidukombinatsioonid toovad Sulle raha. Kui ühtegi uut võidukombinatsiooni enam moodustada ei õnnestu, siis boonusvoor lõppeb

Kolossaalne kukkumine

See sündmus tekib, kui boonusvoorus kukub purunenud sümbolite asemele 2×2 või 3×3 suuruses klots. Kui klotsi alla jääb tühje kohti, purustab see enda all olevad read ja suurendab seeläbi võidukordisti väärtust ühe võrra. Maksimaalne kordisti väärtus on 4x. Kui hiigelklots kukkumise lõpetab või põhja jõuab, liidetakse võidud kokku ja korrutatakse teenitud kordistiga.

Boonusratas

Selle boonusringi teenid juhul, kui spinnid 3×3 boonusratta kujutise või osa sellest rullikutele 3, 4 ja 5. Boonusratta keerutamise tulemusel võid võita tasuta spinne või kohese võidu, mille suurus on võrdne viiekordse algse panuse väärtusega.

Meie otsus

Järjekordne põnev NetEnti mäng, millel on teatud sarnasusi Gonzo’s Questiga. Proovi kindlasti järele!

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.