Kas sulle meeldib Archangels: Salvation?

Mängi pärisrahaga Mängi tasuta
Mängima!

Parimad eesti kasiinod

300 tasuta keerutust
Liitu
350 tasuta keerutust
Liitu
100% kuni 200€
Liitu
200 tasuta keerutust
Liitu
100% kuni 400€ ja tasuta keerutust
Liitu
50 tasuta spinni
Liitu
100% kuni 400€ või 25€ kasiinokindlustus
Liitu
500€ ja 200 tasuta spinni
Liitu
120€ + 120 tasuta spinni
Liitu
1000€
Liitu
350€ + 100 boonus keerutust
Liitu
100€ + 50 WinSpins
Liitu
Tee sissemakse, et saada igakuiseid boonuseid
Liitu

Archangels: Salvation

See NetEnti slotikas on justkui klassikaline hea ja kurja võitlus, kus taevased inglid võitlevad maailmalõpu eel põrgulike deemonite hordidega. Mängus on 6 rullikut ja 100 võiduliini ja boonusvoorudes saad kasutada virnastatud wild-sümboleid, tasuta spinne, kuumi punkte ning taevalikke ja põrgulikke erivoorusid.

Boonusvoorud

Esimene boonusfunktsioon on paljudes slotikates esinev wild-sümbol, mis selles slotikas on lõvipea kujuline ja kaetud W tähega. See sümbol esineb rullikutel 2×2 klotsina ja võib asendada kõiki sümboleid peale scatteri. Wild sümbolil on suur roll ka allpool kirjeldatud kuumade punktide voorus.

Kuumad punktid on ülemised 2 ja alumised 2 rida. Ülemistes ridades on taeva ja alumistes põrgutsoon. Mõlemas tsoonis tekivad wild-sümbolite väljaspinnimisel wildide virnad, mis võivad moodustada väga magusaid auhindu andvaid kombinatsioone.

Mängus on ka scatter-sümbol, mille tunned ära punasel taustal oleva S-tähe järgi. Scatter esineb kaheses virnas ja iga kord, kui spinnid välja vähemalt 3 scatterit, teenid tasuta spinne. Mida rohkem scattereid korraga välja spinnid, seda rohkem ka tasuta spinne teenid. 3, 4, 5 ja 6 scatterit annavad vastavakt 10, 15, 20 või 25 tasuta spinni.

Meie otsus

Archangels: Salvation on uus ja põnev NetEnti slotikas, mille põhimotiiviks on taeva ja põrgu vaheline võitlus. Mängus on suurepärane graafika ja fantastilised boonusvoorud, mis tagavad Sulle pikalt kestva mängunaudingu. Lisarõõmu pakub wild-sümbolitega kuumade punktide voor. Arvestades, et selle mängu peavõidu suurus on koguni 15000 münti, tasub see kindlasti ära proovida!

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.